Erken gebelik ve gebelik

Masal230618

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2019
189
52
Arkadaslar merhaba erken gebelik belirtileri yasayip hamile olan varmi ve hamile oldugunu anlamakbicin yerlesme kanamasi olmasi sartmi simdiden tesekkur ederim😊

123aaa123

..
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
1.057
1.111
Ben yasadim.adete 10.vardi gogus ucu agrim kasik batmam migde yanmasi fln nokta lekelenmem oldu bide

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-01-2020

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 60 gün kaldı.

Bebeğinizin gözünün renkli kısmı(iris), ışığın yoğunluğuna göre tepki vermeye başladı. Loş ışıkta açılıyor veya parlak ışıkta kapanıyor. Bu hareketler otomatik olarak yapılır ve pupiller refleks denir. Eğer yaşadığınız kasılmalar ile ilgili endişeler yaşıyorsanız doktorunuza başvurunuz. Eğer bebeğiniz erkek ise testisleri testis torbasına inmiş olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Nhglt

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2018
867
499
Arkadaslar merhaba erken gebelik belirtileri yasayip hamile olan varmi ve hamile oldugunu anlamakbicin yerlesme kanamasi olmasi sartmi simdiden tesekkur ederim😊
2 kez gebelik gecirdim hic yerlesme kanamasi falan olmadi en erken belirti adet tarihi gecmeden cok once baslayan gogus acısı bence zaten bende baska da bi belirti olmadi

123aaa123

..
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
1.057
1.111
Anladim tesekkur ederim benim adedime 5 gun var ama ben ilac kullaniyirum kasiklarima agri giriyor uyku hali oluyor baskada bisiy yok beklicem artik
Ne illaci kullanıyorsun hamileligine engel olmaz umarim hakkında hayırlısı olsun

Bebeğinizin gözünün renkli kısmı(iris), ışığın yoğunluğuna göre tepki vermeye başladı. Loş ışıkta açılıyor veya parlak ışıkta kapanıyor. Bu hareketler otomatik olarak yapılır ve pupiller refleks denir. Eğer yaşadığınız kasılmalar ile ilgili endişeler yaşıyorsanız doktorunuza başvurunuz. Eğer bebeğiniz erkek ise testisleri testis torbasına inmiş olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

123aaa123

..
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
1.057
1.111

Yukarı Alt