Erken gebelik ve gebelik

Masal230618

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
45
Arkadaslar merhaba erken gebelik belirtileri yasayip hamile olan varmi ve hamile oldugunu anlamakbicin yerlesme kanamasi olmasi sartmi simdiden tesekkur ederim😊

123aaa123

..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.040
Ben yasadim.adete 10.vardi gogus ucu agrim kasik batmam migde yanmasi fln nokta lekelenmem oldu bide

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-01-2020

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 230 gün kaldı.

Beyinin kas hareketlerini koordine eden bölgesi olan beyincik gelişmeye başladı. Kolun dirsek ve bilek bölgeleri görülebilir hale gelmeye başladı. Bebeğinizin karaciğeri karın bölgesinde bir kabarıklık yaratacak kadar büyüdü.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Nhglt

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
235
Arkadaslar merhaba erken gebelik belirtileri yasayip hamile olan varmi ve hamile oldugunu anlamakbicin yerlesme kanamasi olmasi sartmi simdiden tesekkur ederim😊
2 kez gebelik gecirdim hic yerlesme kanamasi falan olmadi en erken belirti adet tarihi gecmeden cok once baslayan gogus acısı bence zaten bende baska da bi belirti olmadi

123aaa123

..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.040
Anladim tesekkur ederim benim adedime 5 gun var ama ben ilac kullaniyirum kasiklarima agri giriyor uyku hali oluyor baskada bisiy yok beklicem artik
Ne illaci kullanıyorsun hamileligine engel olmaz umarim hakkında hayırlısı olsun

Beyinin kas hareketlerini koordine eden bölgesi olan beyincik gelişmeye başladı. Kolun dirsek ve bilek bölgeleri görülebilir hale gelmeye başladı. Bebeğinizin karaciğeri karın bölgesinde bir kabarıklık yaratacak kadar büyüdü.

123aaa123

..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.040

Yukarı Alt