Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Aycee09

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
156
canım hamilelik belirtisi olarak çok çok erken
belki enfeksiyonun vardı ve süt-buhar etkisi ile atmış olabilirsin
Canım onu yapmadan öncede çok vardı ama sarıya döndü gibi bide

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-02-2020

Hamileliğimin 5. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 251 gün kaldı.

Bebeğiniz yaklaşık 0,15 mm büyüklüğünde.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

milasudoruk

Doğru zamanda en hayırlısı ‍🙏🏻🙏🏻
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.093
Daha önce gecikmen oldumu canım
Valla kuzum ocakta 60 gün olmadım ama sonra tarlusalla oldum Mart nisan mayıs 3 aylık Progestan kullandım mart 27. Günde oldum nisan 22. Gün bu ay da bugün olmam lazım eğer Mart a göre olursam

Naln86

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
74
Kızlar testi yaptım ve koca bir tek çizgi negatif nasip değilmiş
Canım bende adet günü test yaptım çıkmadı üç gün sonra erken gebelik testiyle yaptım pozitifi senin ovü testlerini de kullandım bıraktıktan iki üç ay sonra hamile kaldım stres yapma hayırlısıyla rabbim zamanında vericektir bol bol dua et😊

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-12-2019

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 204 gün kaldı.

Bebeğinizin kafatasında kemikleşme merkezi meydana gelir. Bebeğinizin uzun kemikleri gelişmeye devam ediyor. Artık bebeğinizin kemikleri ve kasları daha hızlı büyüyor. Bebeğinizin gelişmekte olan vücudu yeni doğmuş bir bebek oranlarına yaklaşmaya başlıyor. Anneler artık bazı hamile kıyafetlerini giymeye başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

milasudoruk

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.093
Canım bende adet günü test yaptım çıkmadı üç gün sonra erken gebelik testiyle yaptım pozitifi senin ovü testlerini de kullandım bıraktıktan iki üç ay sonra hamile kaldım stres yapma hayırlısıyla rabbim zamanında vericektir bol bol dua et😊
Amin canım inşallah herşeyin hayırlısı inşallah sende sağlıcakla kucağına alırsın meleğini🙏🏻 ya benim zaten umdum yoktuda işte ne bileyim .Birde 3 günden beri göğüslerim çok şişti ağrıyor geceleri normalde adette bu kadar olmazdı

Angel27black

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
313
Valla kuzum ocakta 60 gün olmadım ama sonra tarlusalla oldum Mart nisan mayıs 3 aylık Progestan kullandım mart 27. Günde oldum nisan 22. Gün bu ay da bugün olmam lazım eğer Mart a göre olursam
Anladım canım hayırlısı diyelim inşallahhhh gönlünden geçen gibi olur herşey 🙏

Ozlem1817

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
123
Yaaa bize çok güzel Ümit oldun peki geç döllenme miymiş 😍

milasudoruk

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.093
Peki birşey daha sorucam normalde kaç günlüktür döngün canım valla O Ozlem1817 nin de dediği gibi bize umut oldun geç döllenmemiydi kaçıncı gün yumurtladın çok soru sordum ama Kusura bakma 🙏🏻Helal et hakkını

Yukarı Alt