Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Aycee09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2019
1.057
1.313
Merhaba kızlar, regl bitiminden sonra hiç geçmeyen beyaz krem akıntım var ama diğer aylara göre daha fazla bu ay kaşıntı falan yok geçen hafta cuma süt maydonoz buharı yaptım pazarda yumurtlama akıntısı geldi değerlendirdim o günü ama yumurtlama akıntım ilk kez böyle çoktu normalde hissetmezdim buharın etkisimi bilemiyorum aynı zamanda yaklaşık 1 aydır folidoce kullanmaya başladım 3 gündür miğdem ekşiyo resmen çıkarmadan rahat edemiyorum bu belirti olamaz heralde 4 gün geçti yumurtlamadan, şu beyaz akıntı hakkında bilginiz varmı çok fazla bu ay beyaz krem bi akıntı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-02-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 73 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

milasudoruk

Doğru zamanda en hayırlısı🙏🏻RabbimeŞükürlerOlsun🙏🏻
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2018
3.280
2.124

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-02-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 97 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin gelişiminde çok önemli bir gün. Bebeğinizin ciğerleri artık hava tenefüs etme yeteneğine sahip. Bebeğiniz artık nefes alabileceğine göre sizde rahat bir nefes alabilirsiniz. Bebeğiniz yeterli hava kesecikleri ve sürfaktan sayesinde dış dünyada kendi başına rahatça nefes alabilir. Bebeğinizin boyu ortalama 24 cm ve ağırlığı ortalama 850-1000 gr. arasında. Bazı bebekler bugünlerde 1 kg ağırlığa ulaşabilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

rosebatum

Guru
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2007
1.786
1.691
Merhaba kızlar, regl bitiminden sonra hiç geçmeyen beyaz krem akıntım var ama diğer aylara göre daha fazla bu ay kaşıntı falan yok geçen hafta cuma süt maydonoz buharı yaptım pazarda yumurtlama akıntısı geldi değerlendirdim o günü ama yumurtlama akıntım ilk kez böyle çoktu normalde hissetmezdim buharın etkisimi bilemiyorum aynı zamanda yaklaşık 1 aydır folidoce kullanmaya başladım 3 gündür miğdem ekşiyo resmen çıkarmadan rahat edemiyorum bu belirti olamaz heralde 4 gün geçti yumurtlamadan, şu beyaz akıntı hakkında bilginiz varmı çok fazla bu ay beyaz krem bi akıntı
canım hamilelik belirtisi olarak çok çok erken
belki enfeksiyonun vardı ve süt-buhar etkisi ile atmış olabilirsin

Aycee09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2019
1.057
1.313
canım hamilelik belirtisi olarak çok çok erken
belki enfeksiyonun vardı ve süt-buhar etkisi ile atmış olabilirsin
Canım onu yapmadan öncede çok vardı ama sarıya döndü gibi bide

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-02-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 73 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

milasudoruk

Doğru zamanda en hayırlısı🙏🏻RabbimeŞükürlerOlsun🙏🏻
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2018
3.280
2.124
Daha önce gecikmen oldumu canım
Valla kuzum ocakta 60 gün olmadım ama sonra tarlusalla oldum Mart nisan mayıs 3 aylık Progestan kullandım mart 27. Günde oldum nisan 22. Gün bu ay da bugün olmam lazım eğer Mart a göre olursam

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-02-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 97 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin gelişiminde çok önemli bir gün. Bebeğinizin ciğerleri artık hava tenefüs etme yeteneğine sahip. Bebeğiniz artık nefes alabileceğine göre sizde rahat bir nefes alabilirsiniz. Bebeğiniz yeterli hava kesecikleri ve sürfaktan sayesinde dış dünyada kendi başına rahatça nefes alabilir. Bebeğinizin boyu ortalama 24 cm ve ağırlığı ortalama 850-1000 gr. arasında. Bazı bebekler bugünlerde 1 kg ağırlığa ulaşabilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Naln86

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2018
184
135
Kızlar testi yaptım ve koca bir tek çizgi negatif nasip değilmiş
Canım bende adet günü test yaptım çıkmadı üç gün sonra erken gebelik testiyle yaptım pozitifi senin ovü testlerini de kullandım bıraktıktan iki üç ay sonra hamile kaldım stres yapma hayırlısıyla rabbim zamanında vericektir bol bol dua et😊

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-12-2019

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 18 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin başının çevresi ile bebeğinizn omuz ve kalça çevresi yaklaşık olarak aynı olacak. Bundan sonra ise bebeğinizin göbeği başından daha geniş olmaya başlayacaktır. Kız bebek doğumudan sonraki ilk birkaç gün boyunca pembe veya mukoza vajinal akıntı olacaktır. Gerçek doğum sancısı zaman geçtikçe daha kuvvetli ve daha acı verici olur ve pozisyon değiştirdiğinizde kesilmez. Sahte doğum sancılarınde pozisyon değiştirdiğinizde sancılarınızda azalma olur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Yukarı Alt