• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Andyou

Rabbim vermeyeceği duayı kalbine düşürmez.🙏🤲⚘
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2018
2.507
3.186
Dış gebelikmiş 😔
Cnm bnm gecmis olsun uzulme elbet olucak yawrun seninde rabbim tez zamanda sag salim kavusturur insallah 🤲
Kotu bi durum biliorum ama en azindan bi sansin var öle dusun daha kotu durumda olan insanlar var umudunu yitirme 💕

milasudoruk

Doğru zamanda en hayırlısı🙏🏻RabbimeŞükürlerOlsun🙏🏻
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2018
3.730
2.880
Kuzum sen nasılsın doktora gittin mi?
Canım gittim tekrar kan testine gerek duymadı 2 kere yaptırmışsın dedi 2 katına artmış dedi baktı şuanda zaten göremem dedi ama rahim duvarın güzel kalınlaşmış dedi folik asit verdi birde progestan verdi vajinadan bu sefer.Birde kan tahlilleri yaptırdı birde idrar ama onu neden yaptırdı anlamadım haftaya Perşembe yine gel dedi inşallah herşey yolunda gider

nurchun

Hasretler başka bahara...
Kayıtlı Üye
1 Mart 2016
1.729
3.122
Değerim düşmedi ama çok yavaş artıyor. ultrasonda kese benzeri kitle görüldü sol tüpte. İki kadın Doğum uzmanı bir radyoloji uzmanı inceledi. Yarın yatışım yapılıyor, iğne burulacak ve rahim içi temizlenecek kürtajla.. vücut iğneye yeterli tepkiyi vermezse ameliyat ile alınacak kitle 😔
Canim niye kurtaja karar verdiler ki hemen. Ben kurtaj olmadim sadece igne ile düştü deger. Sag tupte gorunen kitle de bir iki adetle eriyecek dediler. Bir adet gordukten sonra ultrasona cagirdi doktor

mrssoydas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2013
1.564
1.906
Canim niye kurtaja karar verdiler ki hemen. Ben kurtaj olmadim sadece igne ile düştü deger. Sag tupte gorunen kitle de bir iki adetle eriyecek dediler. Bir adet gordukten sonra ultrasona cagirdi doktor
Canım kürtaj rahim içimi temizlemek için, zaten kürtajla kitleye ulaşamazlar tüpte çünkü.. Kese rahim içinde değil ama gebelik dokularının temizlenmesi gerekiyormuş, patolojiye gitmesi için..

nurchun

Hasretler başka bahara...
Kayıtlı Üye
1 Mart 2016
1.729
3.122
Canım kürtaj rahim içimi temizlemek için, zaten kürtajla kitleye ulaşamazlar tüpte çünkü.. Kese rahim içinde değil ama gebelik dokularının temizlenmesi gerekiyormuş, patolojiye gitmesi için..
Bende uygulanmadi o islem. Ama baska bir hasta vardi ondada yapılmıştı kurtaj ilginc vala.

Fatma KTL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2019
6.785
11.611
Merhaba hanimlar . Adete yakin akinti cogalir mi azalir mi sizce

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-04-2020

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 62 gün kaldı.

Bebeğiniz bu noktada beş duyu organından gelen bilgileri kaydedebilir. Bu ay bebeğinizin ciğerlerinize yaptığı baskı artığı için nefes darlığınızda artış olabilir. Bebeğiniz yaklaşık 29 cm uzunluğunda ve yaklaşık 1,5 kg in üzerinde ağırlığa sahiptir. Bebeğinizin hareketlerinde bir hareketsizlik hissettiğinizde hemen doktorunuza başvurunuz. İdar kaçırma yaşıyor olabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

bi prenses annesi

B(1.59)B(100)kg🤰b(84)kg🤰g(84)kg🤰h(86)kg
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
17.437
40.069
Merhaba hanimlar . Adete yakin akinti cogalir mi azalir mi sizce
Kimi çoğaldı diyor kimi kuruydum dior cnm kişiye göre değişiyo snrm bende de vajinal kuruluk var ama ara ara yumurta aki kıvamında şeffaf akıntım oluyor 🤷‍♀️🤨

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-07-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 143 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin başında ince telli saçlar şekillenmeye başlayacaktır. Bu saçlar bebeğinizin kalıcı saçlarıdır, lanugo (geçici tüyler) değil. Bu kalıcı saçlar bebeğinizin doğumundan sonra, iki hafta içinde yavaş yavaş dökülerek daha kalın saçlarla değişecektir. Bebeğiniz artık nesneleri kavrayabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Fatma KTL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2019
6.785
11.611
Kimi çoğaldı diyor kimi kuruydum dior cnm kişiye göre değişiyo snrm bende de vajinal kuruluk var ama ara ara yumurta aki kıvamında şeffaf akıntım oluyor 🤷‍♀️🤨
Hmm anladim 😑 insllh gebeliktendr de suprz olur bize

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-04-2020

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 62 gün kaldı.

Bebeğiniz bu noktada beş duyu organından gelen bilgileri kaydedebilir. Bu ay bebeğinizin ciğerlerinize yaptığı baskı artığı için nefes darlığınızda artış olabilir. Bebeğiniz yaklaşık 29 cm uzunluğunda ve yaklaşık 1,5 kg in üzerinde ağırlığa sahiptir. Bebeğinizin hareketlerinde bir hareketsizlik hissettiğinizde hemen doktorunuza başvurunuz. İdar kaçırma yaşıyor olabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Yukarı Alt