Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

DilekBurcu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2019
76
26
Hadi hayırlısı olsun inşaAllah umutlandım biraz :) Ama benim durumum şöyle ben geçen ay bıraktım doğum kontrol hapının onunla bir ilgisi olabilir mi acaba
Sanmam eğer gebelik yoksa adet olur ve ağrılı gelirse o zamanda bir dahaki ay hamilelik olabilirmiş bekle 3 gün Allah hayırlı evlat nasip etsin 😊

Chocolata_zeynep

Bal_böcüüüüm
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2017
1.873
1.101
Bende hastaneye gittiğimde öyle oluyorum kuzum. Ultrasonda bebeği görüp kalp atışlarını duyana kadar içim içimi yiyor.
Aynen ben onada pek sevinemedim bugün ya kaşıntıdan dolayı karaciğer enzimlerine kızamıkçığa falan bakacak tekrar doktorum kan verdim yarın çıkacak dua edin yine kızamıkçık falan çıkmasın 🙏🏼🤲

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-03-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 151 gün kaldı.

Geçtiğimiz ay bebeğiniz 8-9 cm den 14-15 cm e kadar büyüdü. Bu ay bebeğinizin büyümesi biraz yavaşlayacak. Ama büyüme genede çarpıcı olacaktır. Dört kısa hafta içinde bebeğiniz 14 cm. den 20-25 cm. e kadar büyüyecektir. Bebeğinizle konuşmayı deneyin. Bebeğiniz artık sizi duyabiliyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Krdgprl3400

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2019
96
58
Kızlar merhaba hepinize 🤗 bugün hamileliğimin 38. Günü 5 hafta 3 günlük hamileyim darısı bekleyenlerin başına inşallah 🙏 18 eylülde kalp atışını duyacağız. Sizlere sormak istediğim birşey var herkes normal diyor ama korkuyorum. Pazar günü kahverengi lekeler geldi benden yarım gün Böyle az az. Sonrasında düne kadar ara ara olmak üzere tortu şeklinde gri geldi ama gelen şey jeldi sadece renginin gri olmasından korktum sizce normal mi crinone jel kullanıyorum ben acaba düşük mü oldu tutanamadı mi diye korktum 😔

Melodiaa

I haven't been everywhere, but it's on my list. 🌍
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2016
1.154
832
Kızlar merhaba hepinize 🤗 bugün hamileliğimin 38. Günü 5 hafta 3 günlük hamileyim darısı bekleyenlerin başına inşallah 🙏 18 eylülde kalp atışını duyacağız. Sizlere sormak istediğim birşey var herkes normal diyor ama korkuyorum. Pazar günü kahverengi lekeler geldi benden yarım gün Böyle az az. Sonrasında düne kadar ara ara olmak üzere tortu şeklinde gri geldi ama gelen şey jeldi sadece renginin gri olmasından korktum sizce normal mi crinone jel kullanıyorum ben acaba düşük mü oldu tutanamadı mi diye korktum 😔
Pembe yerleşme kanaması dışındaki kanamalar ciddiye alınmalı diye biliyorum.
Bence beklemeyin doktora gidin

Yukarı Alt