Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Yildiz04

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2019
110
99
Kızlar adetime beş gün var bu sabah test yaptım ben çok net görüyorum ikinci çizgiyi siz de görüyor musunuz ?ilk 5 dk da çıktı.
Canım merhaba, benimde testlerim iki üç gündür böyle çıkıyor sen şuan hamilesin yanlış görmediysem (ki inşallah öyledir❣) kan testini ne zaman vermiştin yada testin kaç gün sonra belirginleşmişti yanıtlarsan çok sevinirim ☺ Bu dünkü testim bugünde aynı çıktı normal mi? Ve fotoda daha belli çıkıyor bundan biraz daha silik normalde 😞

Eklentiler

zezella

ay bak tahsin geliyorlar soldan soldan.
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2014
2.874
7.829
Canım merhaba, benimde testlerim iki üç gündür böyle çıkıyor sen şuan hamilesin yanlış görmediysem (ki inşallah öyledir❣) kan testini ne zaman vermiştin yada testin kaç gün sonra belirginleşmişti yanıtlarsan çok sevinirim ☺ Bu dünkü testim bugünde aynı çıktı normal mi? Ve fotoda daha belli çıkıyor bundan biraz daha silik normalde 😞
Canım ben adetten bir gün önce kan verdim o güne kadar koyulaşmış mı diye kontrol ettim elimde test vardı çünkü. Senin gününe ne kadar var

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-04-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 174 gün kaldı.

Kan hacminizdeki artış ve burun zarlarının şişmesine neden olan östrojen hormonunun etkisiyle burun kanamaları ve burun tıkanıklığı yaşayabilirsiniz. Eğer burun kanaması yaşarsanız burnunuzun iki yanından (kemik dokularının bittiği yerden) bastırmanız kanın durdurulmasında faydalı olacaktır. Başınızı biraz geriye yatırmanızın da faydası olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yildiz04

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2019
110
99
Canım ben adetten bir gün önce kan verdim o güne kadar koyulaşmış mı diye kontrol ettim elimde test vardı çünkü. Senin gününe ne kadar var
Bugun yarın olmam lazım canım çok silik gölge çıkıyor hep kaç test yaptıysam öyle ama koyulaşmıyor, ovulasyon testi kullanmıştım yumurtlamadan sonra 14. Gün bugun🤔 siz kaç gün sonra görmüştünüz peki koyulaştığını

zezella

Kayıtlı Üye
6 Kasım 2014
2.874
7.829
Bugun yarın olmam lazım canım çok silik gölge çıkıyor hep kaç test yaptıysam öyle ama koyulaşmıyor, ovulasyon testi kullanmıştım yumurtlamadan sonra 14. Gün bugun🤔 siz kaç gün sonra görmüştünüz peki koyulaştığını
Ben adetten iki gün önce şöyle gördüm en son ertesi gün kan verdim. Herkesin aynı olacak diye bir şey yok sen kan ver iki günde bir iki katına çıkarsa tamamdır 🙏🏻 IMG_1959.JPG

Kan hacminizdeki artış ve burun zarlarının şişmesine neden olan östrojen hormonunun etkisiyle burun kanamaları ve burun tıkanıklığı yaşayabilirsiniz. Eğer burun kanaması yaşarsanız burnunuzun iki yanından (kemik dokularının bittiği yerden) bastırmanız kanın durdurulmasında faydalı olacaktır. Başınızı biraz geriye yatırmanızın da faydası olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Erbdky

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2018
1.432
852
Hayırlısı olsun inşallah güzel haberi alırsın e-nabızdan bak istersen ben hep ordan bakıyorum :)
Sonuç pozitif cıktı canım Rabbim sanada isteyen herkeslere versin sağlıkla hayirlisiyla

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-05-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 220 gün kaldı.

Bebeğinizin burnunu oluşturacak hücreler burun boşluğunda gelişmeye başlar. Yüz dokuları da temel yüz parçalarını oluşturmak üzere birleşmeye başlarlar. Ayak parmaklarının boğumları her bir ayak plağında görülmeye başladı. Ayak plağının üstündeki deri geri çekilerek gelecekte parmakları oluşturacak yapıya dönüşmeye başladı. Anneler yüzünü günde birkaç kez yıkayarak deri döküntülerine engel olabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Erbdky

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2018
1.432
852
Kızlar bugün yaptığım son test ve kandaki degeri doktora göstermedim hala sonuç pozitif Rabbim isteyen herkeslere sağlıkla tez zamanda bebekler nasip etsin inşaallah

Eklentiler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-05-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 220 gün kaldı.

Bebeğinizin burnunu oluşturacak hücreler burun boşluğunda gelişmeye başlar. Yüz dokuları da temel yüz parçalarını oluşturmak üzere birleşmeye başlarlar. Ayak parmaklarının boğumları her bir ayak plağında görülmeye başladı. Ayak plağının üstündeki deri geri çekilerek gelecekte parmakları oluşturacak yapıya dönüşmeye başladı. Anneler yüzünü günde birkaç kez yıkayarak deri döküntülerine engel olabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

zezella

Kayıtlı Üye
6 Kasım 2014
2.874
7.829
Peki kuzum o gölgelerden kaç gün sonra böyle çıktı testin hatırlıyor musun
Üç gün sonra canım. İlk testim adetten 5 gün önceydi bu ondan üç gün sonra.

Ladymnns

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2019
26
1
Kızlar bugün yaptığım son test ve kandaki degeri doktora göstermedim hala sonuç pozitif Rabbim isteyen herkeslere sağlıkla tez zamanda bebekler nasip etsin inşaallah
Canım hayırlı olsun inşallah bebişim🥰🥰belirtilerin neydi? Yerleşme kanaman oldu mu olduysa adete kaç gün oldu?

Yukarı Alt