Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Chocolata_zeynep

Bal_böcüüüüm
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2017
1.873
1.101
Sonuç pozitif cıktı canım Rabbim sanada isteyen herkeslere versin sağlıkla hayirlisiyla
Hayırlı olsun canım rabbim sağlıklı kucağına almayı nasip etsin 🙏🏼 Sende zor günler geçirmiştin benim gibi yanlış hatırlamıyorsam inşallah artık güzel günler görürüz 🤲 eşine nasıl söyledin şaşırdı mı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-03-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 150 gün kaldı.

Eğer bebeğiniz kız ise minyatür yumurta hücreleri yumurtalıklarında oluştu. Kız bebekler doğduklarında sahip oldukları bütün yumurtalar ile doğarlar. (yaklaşık 2 milyon adet yumurta) Yani kendisine ait ailesi olmaya hazırdır. Kızınızın yumurtalarının yaşı ile kızınızın yaşı nerdeyse aynıdır. Bebeğiniz bu günlerde favori pozisyonuna geçecek.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

AliAgah47

Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2019
102
67
Ya kızlar bat a 4gün kaldı. Bu ay bebek düşünerek birlikte olmadım eşimle yani gayet rahattım ama mide bulantısı yaşayınca acaba hamile miyim düşüncesi başladı dün test yaptım beyaz çizgi çıktı. Sanırım testin kendi çizgisi yani negatif. Yaklaşık on gündür mide bulantısı yaşıyorum bu arada adetim 35-40günlük döngüde. Bugün çok yoğun bir şekilde kasık ağrısı çekiyorum öyle ki bu ağrı kalçama vurdu yürümemi engelliyor ve karnıma iğne batıyormuş gibi hissediyorum. Bunlar belirti olabilir mi aklım çok karışık bu ay hiç bu düşüncede değil

Erbdky

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2018
1.433
852
Canım hayırlı olsun inşallah bebişim🥰🥰belirtilerin neydi? Yerleşme kanaman oldu mu olduysa adete kaç gün oldu?
Teşekkür ederim canım belirti hafif adet sancıları bacaklarda felaket sizi olmuştu yuzumde ufak sivilceler cıktı isilik gibi yerleşme lekesi olmadi sadece arada açık kahve sarı ya yakın akintim var Rabbim sizlerede nasip etsin inşaallah

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-05-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 218 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 16-18 mm oldu. Ağırlığıda yaklaşık olarak 0.94 gr. Bebeğiniz bir sıvı ile çevrili olsada akciğerleri hava alıp vermek için çalışmadığından dolayı boğulma söz konusu değildir. Bebeğpinizin ihtiyaç duyduğu oksijen bebeğe göbek kordonu yardımıyla sizin tarafınızdan gönderilir. Bebeğinizin kol ve bacakları bugünlerde hareket etmeye başlayacak. Ultrason da bu hareketleri görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Erbdky

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2018
1.433
852
Hayırlı olsun canım rabbim sağlıklı kucağına almayı nasip etsin 🙏🏼 Sende zor günler geçirmiştin benim gibi yanlış hatırlamıyorsam inşallah artık güzel günler görürüz 🤲 eşine nasıl söyledin şaşırdı mı
Amin hepimizin canım evet çok zor günler yaşadım çok şükür tekrar nasip etti Rabbim eşimle beraber gittik tahlile biliyodu zaten testten supriz yapmadım bu sefer sadece evlilik yil donumumuze denk geldi tam da

Bebeğinizin boyu yaklaşık 16-18 mm oldu. Ağırlığıda yaklaşık olarak 0.94 gr. Bebeğiniz bir sıvı ile çevrili olsada akciğerleri hava alıp vermek için çalışmadığından dolayı boğulma söz konusu değildir. Bebeğpinizin ihtiyaç duyduğu oksijen bebeğe göbek kordonu yardımıyla sizin tarafınızdan gönderilir. Bebeğinizin kol ve bacakları bugünlerde hareket etmeye başlayacak. Ultrason da bu hareketleri görebilirsiniz.

Chocolata_zeynep

Bal_böcüüüüm
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2017
1.873
1.101
Amin hepimizin canım evet çok zor günler yaşadım çok şükür tekrar nasip etti Rabbim eşimle beraber gittik tahlile biliyodu zaten testten supriz yapmadım bu sefer sadece evlilik yil donumumuze denk geldi tam da
Aynı benim eşim gibi oda öyle test yaparken kan verirken hep Yanımda olduğu için süpriz yapamadım bizimde evlilik yıldönümüne denk gelmişti

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-03-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 150 gün kaldı.

Eğer bebeğiniz kız ise minyatür yumurta hücreleri yumurtalıklarında oluştu. Kız bebekler doğduklarında sahip oldukları bütün yumurtalar ile doğarlar. (yaklaşık 2 milyon adet yumurta) Yani kendisine ait ailesi olmaya hazırdır. Kızınızın yumurtalarının yaşı ile kızınızın yaşı nerdeyse aynıdır. Bebeğiniz bu günlerde favori pozisyonuna geçecek.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

milasudoruk

Doğru zamanda en hayırlısı🙏🏻RabbimeŞükürlerOlsun🙏🏻
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2018
3.158
1.922
Sonuç pozitif cıktı canım Rabbim sanada isteyen herkeslere versin sağlıkla hayirlisiyla
Gözün aydın canım maşallah sağlıcakla kucağına da almayı nasp etsin inşallah değerin kaç çıktı🙏🏻🙏🏻

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-02-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 132 gün kaldı.

Bu hafta bebeğinizin beyni hızla büyümeye başlayacak ve bu büyüme bebeğiniz 5 yaşına gelene kadar devam edecek. Bebeğiniz dış seslerden veya hareketlerden dolayı canlılık gösterebilir. Ani yüksek sesler, yüksek sesli müzik, araba ya da çamaşır makinesi titreşimleri bebeğinizin harekete geçmesine sebep olabilir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 17-19 cm aralığında ve ağırlığı yaklaşık 350-400 gr civarındadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Erbdky

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2018
1.433
852

milasudoruk

Doğru zamanda en hayırlısı🙏🏻RabbimeŞükürlerOlsun🙏🏻
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2018
3.158
1.922

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-02-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 132 gün kaldı.

Bu hafta bebeğinizin beyni hızla büyümeye başlayacak ve bu büyüme bebeğiniz 5 yaşına gelene kadar devam edecek. Bebeğiniz dış seslerden veya hareketlerden dolayı canlılık gösterebilir. Ani yüksek sesler, yüksek sesli müzik, araba ya da çamaşır makinesi titreşimleri bebeğinizin harekete geçmesine sebep olabilir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 17-19 cm aralığında ve ağırlığı yaklaşık 350-400 gr civarındadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Erbdky

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2018
1.433
852

Benimdemelegimolsa

Her nasip vaktine esirdir..🌵
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2016
338
351
20190911_225603.jpg

Kızlar catlatma iğnemin 11. günündeyim dayanamadm kan testi yaptım.. Sonuç bu.. Yükselir mi sizce?

Yukarı Alt