Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

nurchun

Hasretler başka bahara...
Kayıtlı Üye
1 Mart 2016
228
187
Doktora gittin mi bunun için
Daha önce çok gittim hicbir sorun yok diyorlardı. Hormonlar falan normaldi hersey. Dış gebelik geçirdim. ondan sonra polikistik görünüm var diyorlar şimdi. Ama hormonlar yine normal sadece görünüm var diyorlar. Ilk gittiğim doktor iki taraflı dedi. Sonraki sağ tarafda var sol temiz dedi. Adetin 3.günü başka bir doktora daha gidicem bakalım o ne diyecek

FatmaEmin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2017
120
115
merhaba arkadaşlar. Benim son adet tarihim 21 Ağustos. Adetlerim aşırı düzensizdir ne zaman gelir hiç belli olmaz ve genelde 2 ayda 3 ayda bir gelir. Bu gün adetimin 22.gunu ve iki gündür lekelenme var. Afedersiniz böyle k.rengi açık turuncu pembemsi bir şekilde ve pede hiç bulaşmıyor sadece WC ye gittiğimde peçeteye silince geliyor. Bir de ara ara kasıklarıma ağrı giriyor. Yerleşme kanaması olabilir mi acaba çok umutlanmak istemiyorum ama internette yazılanlar onu gösteriyor. Sabah gebelik testi yaptım negatif çıktı eğer var ise en erken ne zaman belli olur? Bu durumu yaşayan yardımcı olabilir mi?

Erbdky

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2018
1.433
852

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-05-2020

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 216 gün kaldı.

Bebeğinizin beyninin yüzeyi gelişmeye başladı. Yetişkin bir insanın beyni gibi kıvrımlı bir yapı almaya başladı. Bebeğinizin kalbinin gelişimi için kritik dönem sona erdi. Ama bebeğinizin kalbi büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Ama artık daha yavaş. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 20mm civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

milasudoruk

Doğru zamanda en hayırlısı🙏🏻RabbimeŞükürlerOlsun🙏🏻
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2018
3.162
1.926
Ayy canım hamilesin şimdi gördüm o kadar sevindim ki :KK68: rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin isteyen herkese nasip etsin insallah 🙏🏻
Canım şükürler olsun evet 🙏🏻🙏🏻Allah Razı olsun Rabbim tez zamanda sizlere de nasip etsin kucağımıza alalım inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-02-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 130 gün kaldı.

Bu noktada bebeğiniz çok zayıf, yalın durumda. Vücut ağırlığında sadece %3,5 oranında yağ bulunuyor. Bu oran önümüzdeki hafta ve aylarda değişecek. Bebeğinizde biriken yağlar doğumdan sonra gıda ve enerji olarak bebeğiniz tarafından kullanılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

milasudoruk

Doğru zamanda en hayırlısı🙏🏻RabbimeŞükürlerOlsun🙏🏻
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2018
3.162
1.926

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-02-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 130 gün kaldı.

Bu noktada bebeğiniz çok zayıf, yalın durumda. Vücut ağırlığında sadece %3,5 oranında yağ bulunuyor. Bu oran önümüzdeki hafta ve aylarda değişecek. Bebeğinizde biriken yağlar doğumdan sonra gıda ve enerji olarak bebeğiniz tarafından kullanılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

FatmaEmin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2017
120
115
Kızlar moralim çok bozuk 😔 arkadaşın zoruyla hastaneye gittim şimdi. Biliyorsunuz birkaç gündür pembe leke oluyordu ve sol kasıkta çok batma yaşıyordum.. ultrasona aldı sol tüpte 24 25 mm boyutunda bir kist var. Dış gebelik olma ihtimali yüksek ama her hangi bir kistte olabilir dedi birkaç test istedi yarın sonuç için gideceğim daha detaylı bakacakmis. Dikkate alınması gereken bir şey sakın ihmal edip gelmemezlik yapma dedi çok korkuyorum 😔

Yukarı Alt