• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ygmrikra

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2019
289
156
Benmde düşüklerden sonra öylee oldu peki hangi günler ilişki oldu 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ olncaa meselaa tek ilişkimi yoksa 2 ilişkimi oldu aynı günde mesela çok özel değilse
Tek ilişki oldu canım ama bu sefer takip etmedim açıkçası şu günler ilişkiye girmeliyim ya da üst üste iki gün olmalı falan gibi düşünmedim yumurtladığımı düşündüğüm birkaç gün içinde ilişkiye girmeye çalıştım ama kendimizi zorunlu hissetmeden isteyerek

EFfatmagul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2016
5.855
9.567
adet günümden 3 gün önce böyleydi beta hcg 60 çıktı yarın tekrar bakılıcak.. hissettiğim en erken belirti göğüs uçlarımın kaşınması ve garip bir şekilde içime doğmasıydı dün de burnum birden keskinleşti belirgin bir şekilde, adet günüm bugün tabi yatak döşeğim şu an mide bulantım ve baş dönmem var ... Allah isteyen herkese nasip etsin ☺ Eki Görüntüle 2309049
Naptın canım kan degerlerın yenisi kaç çıktı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-07-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 52 gün kaldı.

Bu günlede bebeğiniz başparmağını emerek, emme egzersizi yapıyor. Kendinizi çok yorgun hissetseniz bile, uyumakta güçlük çekiyorsunuz. Bunu sebebi sırt ağrıları, bebeğin hareketleri, sıcak hissetmek, baş ağrıları, bacak krampları ve rahat posizyon bulamamaktır. Unutmayın, yattığınız zaman sol tarafınıza dönerek uzanın. Bu sizin ve bebeğin kan dolaşımını rahatlatacak, sindirim ve solumunuza yardımcı olacaktır. Artık bebeğinizin böbrekleri tam olarak gelişmiştir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Nbnb

Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2019
191
72
Cuma adet olmam gerekiyor normalde, iki üç gündür beyaz renk uzamayan akıntılar geliyor,kaşınma yanma da yok . Yine mi yumurtluyorum gibi birşey midir acaba

Yukarı Alt