Erken hamilelik belirtileri ve Ultrasonda ne zaman görünür?

Harrypottersever

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
56
44
Merhaba,

Dün betahcg 82,5 çıktı. Hamile olduğumu öğrendim. Hamile olduğumdan Pazar günü iki kere ani mide bulantısı yaşayınca şüphelendim. Onun haricinde şeffaf bir akıntım var ve göğüslerim hafif ağrıyor ama öyle dokunulmayacak gibi değil. Başka belirtim olmadı. Kasıklarıma sancı da girmiyor. Bir kaç kez adet olacakmışım gibi ağrı girdi o kadar. Kadın Doğuma Cuma günü gidebileceğim daha sonra 3 hafta gidemeyeceğim. Sizce ultrasonla en azından keseye bakıp iyi gidiyor mu diye söylerler mi? Bu arada Sat 4 Temmuz Cuma günü tam 4 hafta olacak. Bat da bugündü.
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-04-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 173 gün kaldı.

Bebeğinizn başı ve boynu artık daha dik ve düz bir hatta görülüyor. Önümüzdeki 3 ay boyunca daha çok kilo alacaksınız. Bunun sebebi bebeğinizin hızla büyümesi. Kilo artışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

MaystenG

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2018
2.337
2.841
4üncü haftada ancak keseyi görür, hızlı gelişirse 5inci haftada kendisini görür, 6ıncı haftasında kalp atışı, 16ıncı haftasında cinsiyeti.

Ikili - üçlü taramalar, detaylı renkli ultrason derken doğum günü gelir çatar. Sonra pimpirikli günlere merhaba dersin...
 
Yukarı Alt