Erken Hamilelik Belirtileri

sevcan_31

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhabalar şuaralar hamile kalmaya çalışıyorum belkı hamileyimde bilmiyorum araştırdığım bütün yöntemleri uyguluyorum ama şansım ne bilemiyorum tabi kanı sulandıran ilaç kulanıyorum kalınca iğnelerime başlıyacam uzun bi süreç bekliyor beni merak attigim en erken nasıl hamile olduğumu öğrenecem bilgi verirseniz sevinirim

F

funke

Ziyaretçi
arkadaşlar günaydın...

Arkadaşlar günüm geçti hala hastalanmadım ben... Ama test için yeterli süre midir onu da bilmiyorum... :1rolleyes:

Sizlere birşey daha sorucam.. acaba ben hamileliğimin ne kadarlık olduğunu ne zaman öğrenebilirim? Sanırım ilk aylarda kaç haftalık olduğu anlaşılamıyormuş? 4 - 5 ay sonra kaç haftalık olduğu belli olur deniyor... Yardımcı olursanız sevinirim... :1rolleyes:

nevra_t

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
ve jinekoloğu bunu diyen arkadaşımın bir arkadaşı da aynı bu şekilde hamile kalmış. Yani hastalık döneminde... Ve doğurduğunu söyledi. Hastalık döneminde de hamile kalınabiliyormuş. Ama o zaman internetteki ovulasyon hesaplamaları yapan standart hesaplamalar o zaman yanlış oluyor bu durumda... :1shok:
Vay be millet hastayken bile hamile kalıyor:1shok: benim en riskli günlerimde bile tık yok:çok üzgünüm:

ankakuxsxu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar günaydın...

Arkadaşlar günüm geçti hala hastalanmadım ben... Ama test için yeterli süre midir onu da bilmiyorum... :1rolleyes:

Sizlere birşey daha sorucam.. acaba ben hamileliğimin ne kadarlık olduğunu ne zaman öğrenebilirim? Sanırım ilk aylarda kaç haftalık olduğu anlaşılamıyormuş? 4 - 5 ay sonra kaç haftalık olduğu belli olur deniyor... Yardımcı olursanız sevinirim... :1rolleyes:
benim bildiğim kadarıyla zaten gebelik haftasını hesaplarken son adet tarihini temel alıyorlar. yani senin ilk adetin geçtiğinde 4 haftalık hamile oluyosun, bu da demektir ki yumurtan ilk döllendiği gün bile 2 haftalık hamile sayılıyorsun a.s bir de günün geçtiyse bi basit bi idrar testi yap çoğu zaman çıkıyor. adetin geçtikten bir hafta 10 gün sona da ultrasonda görülmeye başlıyo sanırım. hayırlı olsun canım inşallah hamilesindir.:CüvCüv:

M

meleğimsin

Ziyaretçi
arkadaşlar bu yumurtlama günleri kaç gün sürüyor ben yazmıştım çok ağrım var regl ağrısı diye yumurtlama günümde olabileceğimi söylemiştiniz ama benim ağrılarım hala var

Suzan

süpürgesiz tatlı cadım:-)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar bu yumurtlama günleri kaç gün sürüyor ben yazmıştım çok ağrım var regl ağrısı diye yumurtlama günümde olabileceğimi söylemiştiniz ama benim ağrılarım hala var
bildiğim kadarıyla 5 gün sürüyor canım

M

meleğimsin

Ziyaretçi
sağol canım ama bnim yaklaşık 6-7 gündür var ağrım birde bel ağrım var bazı arkadaşlar hamile olabilirsin dedi çok sevindim birde ben bu ay ftil kullandım inşallah hamileyimdir daha adetime 10 gün var canım

Suzan

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
sağol canım ama bnim yaklaşık 6-7 gündür var ağrım birde bel ağrım var bazı arkadaşlar hamile olabilirsin dedi çok sevindim birde ben bu ay ftil kullandım inşallah hamileyimdir daha adetime 10 gün var canım
benim adetim 3 ağustosta ve ben bir kaç gündür adet olacakmış gibi ağrılar çekiyorum.bazen böyle durumlar olabiliyor.hamile kalındığında da böyle ağrılar oluyormuş ama ben kendimi belirtilere kaptırmak istemiyorum.inşallah hamileyizdir canım.tam gününde yumurtladığına emin misin adetinde düzensizlikler varsa zamanı şaşabiliyor bazen yumurtlamanın

umutyaren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benim adetim 3 ağustosta ve ben bir kaç gündür adet olacakmış gibi ağrılar çekiyorum.bazen böyle durumlar olabiliyor.hamile kalındığında da böyle ağrılar oluyormuş ama ben kendimi belirtilere kaptırmak istemiyorum.inşallah hamileyizdir canım.tam gününde yumurtladığına emin misin adetinde düzensizlikler varsa zamanı şaşabiliyor bazen yumurtlamanın
bende dün adet ağrıları çekiyordum
addetim ayın 25 indeydi
ama tek fark göğüslerim taşgibiydi ve ağrıyordu
neyse test yaptım
çift çizgi çıktı gayet te net hemde sadece 1 gün gecikmeyle
testi yaptıktan sonra adet ağrılarımda bitti
benimki psikolojikmiş
umarım isteyen herkes hamiştir:teytey::teytey::nazar::nazar:

Suzan

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende dün adet ağrıları çekiyordum
addetim ayın 25 indeydi
ama tek fark göğüslerim taşgibiydi ve ağrıyordu
neyse test yaptım
çift çizgi çıktı gayet te net hemde sadece 1 gün gecikmeyle
testi yaptıktan sonra adet ağrılarımda bitti
benimki psikolojikmiş
umarım isteyen herkes hamiştir:teytey::teytey::nazar::nazar:
İnşallah herkes hamiledir.benim ağrılarım olsada hamileliğe bağlamıyorum ki.bu nedenle psikolojik olamaz.ama 2 gündür burada hava sıcaklığı biraz düştü.geceleri biraz daha serin oluyor üşütmüş olabilirim diye düşünüyorum.

Yukarı Alt