Erken Hamilelik - Gebelik Belirtileri

gulara

En büyük fener ulenn:)
Pro Üye
28 Ağustos 2006
465
4
ilkveson benim öyle oldu bunun neresi saçma anlamadım hem ben 21 haftalık hamileyim

AYSEL26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2007
55
0
Kesinlikle Benimde Aynisi Adet öncesi Göğüs Ağrisi Ve Akinti Fazlaliği Vardi Aşiri Uyku Hali Vardi Baş Ağrisi Ve Ben Adet Olmam Gereken Gün Bekleyemedim Test Yaptim Silik Bi çizgi çikti Sabirsizimya Ertesi Günde Kan Testi Yaptirdim Pozitif çikti Yani Kişiye Göre Değişir Heralde Belli Olanda Var Olmayanda

didemsu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2006
179
1
benimde öncesinde 10 gün boyunca yüzüm yandı ve sürekli uykum geliyodu.4 gün geçincede test yaptım:)

g.a.m.z.e

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2007
839
2
canım ben adetime 2 hafta kala anladım hamile olduğumu karnımda aşırı şişkinlik vardı ve göğüslerim dolgunlaşmaya başlamıştı.adetimi 1 gün geçincede test yaptım çıktı..

sermus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
117
1
gamzecim sen benim umut kaynağımsın,yaklaşık aynı zamanlarda kaybetmiştik bebeklerimizi,ve şuan ne büyük bir mutluluk ki yeniden hamişsin.rabbim en kısa sürede bana da nasip eder inşallah...

sekinci

Guru
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2006
240
21
bende adetim 10 gün geçti test yaptım iki çizgide kırmızı çıktı
bende adetime 1 hafta kala gögüslerimde inanılmaz şişlik oldu ve sol kasıgımda agrılar oluyordu
akıntı çok fazla oldugu için adet oldugumu sanıp sürekli wc ye gidip bakma geregi duyuyor insan
bencede hissedilebilir bir çok belirti oluyor hamile oldugun kesinleşmöeden önce
ayrıca sık idrara çıkma,devamlı halsizlik,uyku hali de oluyor belirtilerde
birde göbekten aşagı dogru kahverengimsi bir koyuluk

g.a.m.z.e

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2007
839
2
4 gün var gamzecim..10 gündür kasık kramplarıyla svaşıyorum,ve aynı süredir göğüslerimde şiş,ama hayırlısı,psikolojikte olabilir tabi bunlar..ne diyelim rabbim nasıl takdir etmişse...
canım umarım pskolojik değildir.bende aynı belirtileri yaşamıştım adetime 2 hafta kala göğüslerim hafiften dolgunlaşmaya başlamıştı kasıklarımda pek ağrım olmamıştı ama karnımda aşırı bi şişkinlik vardı.
ayy canım yaaa inşallah hamilesindir. ben adetim 1gün geçince test yaptım hemen çıkmiştı sen nezaman yapcaksın test..

g.a.m.z.e

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2007
839
2
bende rabbim sabır verirse ve adetim tabi gecikirse , 1 gün sonra yapıcam inşallah,şimdi kan testi yaptırmaya hiç cesaretim yok...
TABİ CANIM BENCEDE ERKEN DAHA KAN TESTİ YAPTIRMAK İÇİNN..ADETİNİ 1 GÜN GEÇİNCE YAP SENDE VARSA ÇIKAR ZATEN CANIM, İNŞALLAHTA VARDIR BEBİŞ..AMA KÜRTAJDAN SONRA ÇOK ÇABUK HAMİLE KALINIR DERLERDİ DE İNANMAZDIM BEN KORUNMAYI BIRAKTIĞIMIZ İLK AY KALDIM..

sermus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
117
1
benim düşüğüm kendiliğinden oldu,kürtaja gerek kalmadı 6 haftalıktı zaten ama düşükten sonra 3.denemem benim...

IXSXIK

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2007
229
2
sermuscum üzülme lütfen bak en azından hamiş kalabildiğini biliyosun canım
işallah hamişsindir ve bebişin sağlıkla doğar canım

Yukarı Alt