Erken Hamilelik - Gebelik Belirtileri

Elcindmla

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2018
73
11
Niye böyle oluyor ya tamam ümidim yoktu adet belirtileri gördüm diye ama hala daha adet olmadım.

Hilel

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
445
422
Olmadım ama araştırmalar sonuçu adet her an kopacakmış gibi şişme terleme böyle adet olamayınca böyle bir sıkıntı Sivilce Len mi büyük tuvalete çıkamama

Emel_acar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2019
74
29
Merhaba bizde gecen ay asilama yaptik tutmadi bu ay esim aktardan aldigimiz kurlerden icti adetime 10 gun var ama sag kasigimda ara ara sanci var bu ay cok umutluyum sicak basmasi var sizde hamilelik belirtisimi

Emel_acar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2019
74
29
Ayrica dunden beride vajinamda cok fazla kasinti ve yanma var enfeksiyondan korkuyorum eger bebek varsa ona etki edermi kafamda deli sorular

Elcindmla

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2018
73
11
Merhaba bizde gecen ay asilama yaptik tutmadi bu ay esim aktardan aldigimiz kurlerden icti adetime 10 gun var ama sag kasigimda ara ara sanci var bu ay cok umutluyum sicak basmasi var sizde hamilelik belirtisimi
İnşallah hamilesindir. Bende birçok belirtilerini gördüm gecikmem bile oldu ama negatifi gördüm. Belirtileri falan araştırma bence oluruna bırak. İnşallah hamilesindir. Biz bu ay da hüsrana uğradık sen uğramazsın umarım 🙏🏻

Hilel

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
445
422
Senin de hakkına hayırlısı olsun canım. Ya ümidim yok diyordum ama yine de üzüldüm canım yandı sanki. Eşime de belli edemiyorum üzüldüğümü ben üzülünce daha kötü oluyor 😢
Aynen belli etme testi her yapınca olmıcak dı biliyorum neden aldım ki diyorum Hakkımızda hayırlısı

Emel_acar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2019
74
29
İnşallah hamilesindir. Bende birçok belirtilerini gördüm gecikmem bile oldu ama negatifi gördüm. Belirtileri falan araştırma bence oluruna bırak. İnşallah hamilesindir. Biz bu ay da hüsrana uğradık sen uğramazsın umarım 🙏🏻
Amin insallah sizede Allah en kisa zamanda nasip etsin

Yukarı Alt