Erken Hamilelik - Gebelik Belirtileri

Aysssgulll

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2018
107
66
Bugün ovü testi yaptım adet biteli 10 gün oldu akıntım var yumurtlama olabilir diye yapıyım dedim ikinci çizgi biraz silik çıktı ama yumurtlama için çizginin koyu olması lazımmış bilemedim 😑

Hilaliiim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2019
94
66
Bugün ovü testi yaptım adet biteli 10 gün oldu akıntım var yumurtlama olabilir diye yapıyım dedim ikinci çizgi biraz silik çıktı ama yumurtlama için çizginin koyu olması lazımmış bilemedim 😑
Ben hic ovulasyon testi falan yapmadim sadece yunurtlama gunlerimi takip ettim o kadar Rabbim yüzünü güldürsün işallah 🙏🙏

Nigar93

Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2018
668
391
Merhaba kizlar size ovulasyon testiyle ilgili birkac soru sorabilirmiyim yardimci olabilcek birileri varmidir ona gore soracagimmm

Aselece

Hüküm ancak Allah'ındır..
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2018
2.092
2.759
Merhaba kizlar size ovulasyon testiyle ilgili birkac soru sorabilirmiyim yardimci olabilcek birileri varmidir ona gore soracagimmm

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-10-2019

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 66 gün kaldı.

Geçen ay itibariyle, rahminizin içindeki bebeğiniz cenin pozisyonundadır. Bazen bebeğinizin geceleri diğer zamanlara göre daha aktif olduğunu düşünebilirsiniz. Bu gerçekte böyle olabileceği gibi, aslında bu hareketlenmeyi daha fazla hissetmenizin nedeni o sıralarda sizin başka şeylerle ilgilenmemeniz ve dinlenme durumunda olmanız olabilir. Bebeğiniz zamanının büyük bölümünü uyuyarak geçiriyor. Ve REM denilen uyku dönemi bebeğinizde gözlenebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt