Erken Hamilelik - Gebelik Belirtileri

Aselece

Hüküm ancak Allah'ındır..
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2018
2.074
2.746

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-10-2019

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 69 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 27-29 cm civarında ve bebeğiniz yaklaşık 1400-1500 gr. ağırlığa ulaştı. Bu ay boyunca doktorunuz sizden çeşitli kan testleri isteyebilir. Bu kan testlerinin amacı hamilelik sürecinizin yolunda gidip gitmediğinden emin olmaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Aselece

Hüküm ancak Allah'ındır..
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2018
2.074
2.746
Birde birsey daha soracagim aklim karistir heryerde farkli yaziyorlar.. mesela yaptim tek cizgi negatif hergun pozitif cikana kadar yapacagim iki cizgiyi net gordugum zaman mi iliski gerceklesicek yardmci olrmusunuz lutfen
Evet 8. Gun baslamalisin. Canim T cizgisi C cizgisinden daha koyu olana kadar testine duzenli devam etmelisin. Eetesi gun yaptiguin testte T cizgisi siliklesip C cizgisi koyulasmaya baslayacak. O gun yumurta catladi demektir. T cizgisi C cizgisinden koyu oldugu gun catladigi gun arti 2 gun daha aralik vermeden iliski olmali.Testleri saat 12 ile 16 arasinda yapabilirsin. Her testi yapmadan 2 saat oncesinden sivi alimini birakmalisin. Testleri yaptikca uzerine tarih yaz ve hicbirini atma karsilastirirken kolaylik olur.. zorlandigin surece yazabilirsin bana..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-10-2019

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 69 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 27-29 cm civarında ve bebeğiniz yaklaşık 1400-1500 gr. ağırlığa ulaştı. Bu ay boyunca doktorunuz sizden çeşitli kan testleri isteyebilir. Bu kan testlerinin amacı hamilelik sürecinizin yolunda gidip gitmediğinden emin olmaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Nigar93

Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2018
668
391
Evet 8. Gun baslamalisin. Canim T cizgisi C cizgisinden daha koyu olana kadar testine duzenli devam etmelisin. Eetesi gun yaptiguin testte T cizgisi siliklesip C cizgisi koyulasmaya baslayacak. O gun yumurta catladi demektir. T cizgisi C cizgisinden koyu oldugu gun catladigi gun arti 2 gun daha aralik vermeden iliski olmali.Testleri saat 12 ile 16 arasinda yapabilirsin. Her testi yapmadan 2 saat oncesinden sivi alimini birakmalisin. Testleri yaptikca uzerine tarih yaz ve hicbirini atma karsilastirirken kolaylik olur.. zorlandigin surece yazabilirsin bana..
Simdi okurken bile karisik geliyo 😁valla canim benim seni rahatsiz edicem gibime geliyo acikcaso simdiden hakkini helal et valla asiri cocuk istiyorum sık denicem bu ay insallah tutar..ve ilk koyulasiyo sonra siliklesiyo ve ozaman catladi anlamina geliyo cok degisik ya 😁😁😁cok tesekkur ederim gercekten ayrintili yazdigin icinn insallah beceririmmm

Nigar93

Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2018
668
391
Ornegin t cizgisi koyu yakaladim bugun buseferde siliklesmesi icin yapmaya devam edicem t siliestiginde iliski olucak.t siliklesene kadar testi yapicam.iliski olunca tekrar test yapmaya devam edicekmiyim nasil olucak.birde normalde ikisi koyulastgnda ne oluyor ozaman iliski olmasi gerekmezmi

lyd5893

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2019
160
50
Arkadaşlar merhaba adetime 7 gün var 15 gün kala keskin kasık ağrıları,boğaz ağrısı,halsizlik,yorgunluk göğüslerim şişve ağrıyor ayakta beş dakikada dursam bel ağrım var geceleri bile ağrıyor sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi ?

Alıntı

huzur92

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2018
1.805
978
günaydın bayanlar. benim en son adet tarihim 28 haziranda. Bu temmuzun 28 inde olmam lazımdı ancak olmadım hala. cumartesi günü hadi ovülasyon tesri deneyim dedim Ne cıkacak acaba diye :) Bi bakarmısınz
IMG_6597.jpg

Hilaliiim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2019
94
66
günaydın bayanlar. benim en son adet tarihim 28 haziranda. Bu temmuzun 28 inde olmam lazımdı ancak olmadım hala. cumartesi günü hadi ovülasyon tesri deneyim dedim Ne cıkacak acaba diye :) Bi bakarmısınz Eki Görüntüle 2283792
Tarihlerimi yanlış yazdin acaba canim daha temmuz 28 olmadi hala olmadim yazmisin benmi yanlis anladim

Yukarı Alt