Erken Hamilelik - Gebelik Belirtileri

Zeynep2708

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2019
4
0
Canim ben birşeyler gördüm inşallah vardır😇😇Bende 6gün kala öğleden sonra yaptım silik çizgi çıktı 5dakikaya.Bat günü tekrar yapıcam bakalım.İnsallah ikimizde de vardır gebelik 😍
Arkadaslar bir konuda yardim almak istiyorum sizden yardimci olursaniz cok sevinirim forumu henuz saglikli kullanamiyorum ...az once actim 19 aylik evliyim gezmedigim doktor kalmadi esimde bende bir sikinti yok sol yumurtaligimda 2 cm cikolata kisti harici rahim filmi klomen catlatma ignesi hormon testi troit yumurta rezervi hepsine bakildi hamile kalamiyorum 😥cuma gunu yine adet oldum ama 2 gunluk mide bulantim halsizligim surekli acmisim gibi kaziniyor cok rahatsiz oluyorum sizce hamile olabilirmiyim lutfen donus saglarmisiniz bana

Zeze92

sabır ,şükür ,dua..
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2019
680
1.074
Arkadaslar bir konuda yardim almak istiyorum sizden yardimci olursaniz cok sevinirim forumu henuz saglikli kullanamiyorum ...az once actim 19 aylik evliyim gezmedigim doktor kalmadi esimde bende bir sikinti yok sol yumurtaligimda 2 cm cikolata kisti harici rahim filmi klomen catlatma ignesi hormon testi troit yumurta rezervi hepsine bakildi hamile kalamiyorum 😥cuma gunu yine adet oldum ama 2 gunluk mide bulantim halsizligim surekli acmisim gibi kaziniyor cok rahatsiz oluyorum sizce hamile olabilirmiyim lutfen donus saglarmisiniz bana
KUzum bence test yap aklında kalacağına

Sayuluku

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2019
85
24

psikolojk olarak belirtilerden çok etkileniyoruz bu bir gerçek kafan rahat olmazsa çocuk sahibi olamıyorsun bir an bile acaba olur mu tutar mı diye düşünmemen lazım. bide ilişkiden sonra 2 saat yat bekle gün aşırı ilşki kurmaya çalış ama bunu çocuk için yapma arkadaşım eşini sevdiğin için yap. sabır et inşallahh en yakın zamanda bebişini alırsın kucağına :)))

Alinseren

Alin'nin annesi 😍
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
49
5
geçen ay bende öyle oldum regl den 3 gün önce titreme kasık ağrısı olldu sonra regl oldum sonrada yumurtlamadan bi kaç gün sonra regl e 13 gün kala kasık ağrısı başladı tekrar göğüs ağrısı başladı daha bugün geçti kasık ağrısı, göğüs hala devam öldürrüyor beni uçları koltuk altı kısımlarım falan. 5 gün kaldı bakalım şimdi regl me bugünde bacağıma alt baldırıma kramp giriyor gibi oluyor sabahtan beri . vücut kendini hazırlıyor gebeliğe işte o yüzzden oluyor böyle.
Inşallah seninde güzel haberlerini alırız canım ben Bugn gittim doktora adet düzenim değişmiş 😊

Yukarı Alt