• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Erken Hamilelik - Gebelik Belirtileri

Sayuluku

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2019
138
46
Kızlar peki çok aşırı acıkmak hamilelik belirtisimidir?
1 yıl önce hamile kaldım ama düşük yaptim ve çok acıkıyordum şuan da çok acıkıyorum var mi boyle yaşayan meme uçlarım açıyor ve kaşınıyor adetime 9 gün var
Bana regl öncesi oluyor o hatta şöyle diyim korunmayı bıraktığımdan beri sürekli gebelik belirtileri yaşıyorum yumurtlama yı değerlendirdiğim için vücut kendini hazırlıyor her ay işte. Ama bişi yok regl geçmeden test yapma

Bdlvnt

Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2018
194
196
Bana regl öncesi oluyor o hatta şöyle diyim korunmayı bıraktığımdan beri sürekli gebelik belirtileri yaşıyorum yumurtlama yı değerlendirdiğim için vücut kendini hazırlıyor her ay işte. Ama bişi yok regl geçmeden test yapma
ben düşük yaptığım gebeliktede boyle hissediyordum adet öncesi hic boyle acıkma olmuyor inşallah vardır bebişim çok istiyorum allah hepimize hayırlı,sağlıklı bebisler versin

Sayuluku

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2019
138
46
ben düşük yaptığım gebeliktede boyle hissediyordum adet öncesi hic boyle acıkma olmuyor inşallah vardır bebişim çok istiyorum allah hepimize hayırlı,sağlıklı bebisler versin
inşallah. benim bu ay yine olmadı sanırım regl belirtileri başladı. Artık göğüslerimde inanılmaz derecede acıyor uçlarını birileri sıkıyor sanki ama regl oluyorum ardından hep .

humay ay

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2020
25
44
15 gün önce ara ara adet sancım oldu .sag kasımda gece kranplar girdi bacaklarıma sancılar.hiç sık idrale cıkmadım gögüslerim kararmadı ..sadece gögsümün yan tarafları agrıdı gögüslerim hiç dolgunlasmadı ..idralim de hiç koku olmadı . sadece kirpiklerim karmakarısık olmuştu ve suan 5 haftalık hamileyim Allah kimsenin kucanı boş bırakmasın😊😊

Sayuluku

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2019
138
46
15 gün önce ara ara adet sancım oldu .sag kasımda gece kranplar girdi bacaklarıma sancılar.hiç sık idrale cıkmadım gögüslerim kararmadı ..sadece gögsümün yan tarafları agrıdı gögüslerim hiç dolgunlasmadı ..idralim de hiç koku olmadı . sadece kirpiklerim karmakarısık olmuştu ve suan 5 haftalık hamileyim Allah kimsenin kucanı boş bırakmasın😊😊
dua et bizedeee Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

Ezgisnye

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2019
78
72
Merhaba bayanlar aranızda hamile olup yutkunma sorunu yaşayan varmı bogaz kurulugu sürekli su içme ihtiyacı duyuyorum ben bu bogaz kurulugu yüzünden ben hamile oldugumu çok yeni ögrendim ama 1 aydır falan böyle sorun yaşıyorum doktora gitmeyide hep erteledim 🙈 hamile oldugumu ögrenincede vaz geçtüm 🤷‍♀️inşallah kötü bişey degildir

Nilda1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2018
301
197
Merhaba bayanlar aranızda hamile olup yutkunma sorunu yaşayan varmı bogaz kurulugu sürekli su içme ihtiyacı duyuyorum ben bu bogaz kurulugu yüzünden ben hamile oldugumu çok yeni ögrendim ama 1 aydır falan böyle sorun yaşıyorum doktora gitmeyide hep erteledim 🙈 hamile oldugumu ögrenincede vaz geçtüm 🤷‍♀️inşallah kötü bişey degildir
Şekerinize bakttırın

Yukarı Alt