Erken ovülasyon

Usagimamora

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2017
198
106
Yumurtalarım beklenenden önce çatlamış ve yumurta toplama işlemi iptal edildi iki kutu çatlama geciktirici kullanmama rağmen böyle bir durum yaşayanlar varmı lütfen yazın

Mucizem33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2020
1.526
971
Ben ilk tedavime baslamadan yasadim canim...bilmiyorum..suanki yorumum tamamenn sahsi olcak bilimsel degil..doktoruma sordugumda sunu soylemisti..senin yumurtalarin soz dinlemiyor demkki demisti..1 hafta igne kullanmistim..ve 1 hafta icinde 5.gun sadece kontrolum oldu..ve o gun karar verilcekti..opu icin bir kan tahlili yapildi ..ve eve geldigimde ogrendim..yumurtamin catladigini..ben tamamiyle ihmalkarlik olarak dusundum cok sonradan..cunki burada giruyorum bazi arkadaslar 2-3 gune bir takip ediliyor.tedavi surecinde.opu onceai tedavide..canim..yani inan bende bilmiyorum..ama kendi duauncem ihmalkarlik..tamamiyle..takip edilmemekten ileri geliyo..onun uatune 2 tedavi daha oldum opu oldu..ama onun ustune olan 2 tedavidede dozlar azaltildi..ignelerin...

Usagimamora

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2017
198
106
Ama uzuldum durumuna benimde basimdan gecti cunki..nerede tedavi oluyosun..
Ben hep bir gün arayla kontrole gittim herşey iyi gidiyordu dün biraz adet olcakmış gibi ağrılar oldu demekki bu yüzden diyorum özel bi klinik doktorum çok iyi ve ona güveniyorum bu ay iptal etmemize rağmen para bile almadı hiç bir sürü tahlil yaptık felan sonraki ay tekrar bir yol çizicez bende üzüldüm biraz ilk denemem çok hevesli ve heycanlı merak içinde oluyorum hep doğal deneyin bu ay belki olabilir dedi

Mucizem33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2020
1.526
971
Ben hep bir gün arayla kontrole gittim herşey iyi gidiyordu dün biraz adet olcakmış gibi ağrılar oldu demekki bu yüzden diyorum özel bi klinik doktorum çok iyi ve ona güveniyorum bu ay iptal etmemize rağmen para bile almadı hiç bir sürü tahlil yaptık felan sonraki ay tekrar bir yol çizicez bende üzüldüm biraz ilk denemem çok hevesli ve heycanlı merak içinde oluyorum hep doğal deneyin bu ay belki olabilir dedi
Aslinda cokta guzel olmus bigun arayla..peki ilk ignelere baslamadan yumurtanin capi olvuluyo mesela ilk kac mm idi..sonra mesela canim..kac gun igne kullandin opuya kadar..mesela benim 9mm idi adetim bittigi gun ve biz o gun basladik ignelere..1 hafta 300 luk gonalf ve son 2 gundede catlamaama ignesi verildi..ama dedigim gibi tam 1 hafta olmustu..toplayalim dedi doktorum 2 gun sonraya gun verdi..ama eve grldim hemsire aradi tahlil sonucum cikmisti yumurtaniz catlamis dedi..sonraki tedavimdede yine adetimin bittigi gun 11mm idi..yine gonalf verildi..ama bu sefer gonalfleri 150 lik vermisti..yumurtam catlamadi..