Ertesi gun hapi sonrasi kanama?

Smoother

zamanın en deli hanımefendisi :))
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2016
467
197
Arkadaslar ben iliskiden 24 saat sonra ella hapi icmistim once ki konularimda da yazdim zaten. Hic bir etki yoktu fakat 2 gun sonra kanamam oldu adet kanamasi mi yoksa ilacin etkisiyle olan bir kanama mi ayirt edemiyorum adetim4 gun surer benim normalde sonuncu gunde azalir kanlar. Ama bakiyorum hala yogun bir sekilde ve kahverengimsi akinti var bu haptan sonra kanama yasayan oldu mu ? Olduysa kac gun surdu yardim edin lutfen..:kızgın::kızgın:

Insane

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
1.744
2.469
Hapı kullanan kim varsa, normal olmayan seyirde o ay adet olur yada kanama vs. Çok dengeyi bozan bir ilaç. Adet gecikmesi de olur, değişik regl da. Prospektüsünü hiç okumadım, kullanmadım. Ama arkadaşlarımdan ötürü bilgim bu.

Smoother

zamanın en deli hanımefendisi :))
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2016
467
197
Hapı kullanan kim varsa, normal olmayan seyirde o ay adet olur yada kanama vs. Çok dengeyi bozan bir ilaç. Adet gecikmesi de olur, değişik regl da. Prospektüsünü hiç okumadım, kullanmadım. Ama arkadaşlarımdan ötürü bilgim bu.
Peki idrar testini ne zaman yapmaliyim

Naturaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2017
4
1
Evet canım endişe etme.Benimde kanamam oldu fakat adet kanaması olup olmadığı anlaşılıyor derecede.Azar azar kırmızımsı renkte kan atıyor.Hatta kahverengi lekelenmelerim oldu.Sonrasında da adet gördüm. :)

Seydaanur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2017
1
0
19
Iliskiye girdikten 30 dakika sonra ella ertesi gun hapi ictim ve 4 gun sonra kahverengi lekelenmeler oldu ardindan yogun bi sekilde kanamam var 6 gündür boyle. Ilacin yan etkisimidir adetmi görüyorum kafam cok karışık arkadaslar yardim edin lütfen

qamzediet

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2018
6
1
38
ilacı kullandıktan 1 hafta sonra 4 gün süren hafif kanamam oldu. Bu ilacın etkisi olmalı.. Bekarım ve hamile kalmak istemiyorum. Allahım kurtar beni : ((

sgozdem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2019
3
0
23
Ertes72 kullandıktan 10 gün sonra kanamam oldu ve ilk defa kullanmak zorunda kaldım. 5. Günündeyim kanamam var regl olmamada 14 gün var daha hapın yan etkisinden mi yoksa reglimiyim kızlar? Yan etkisinden kanama olabilir diyor ama kaç gün sürer yazmıyor🤷‍♀️
Hamile olma ihtimalim varmıdır kafayı yemek üzereyim yardım edin

Ozgelin

🧿
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2018
852
1.112
Kanamanız olmsı ilacın işe yaramış olmasını gösteriyor cnm

Ozgelin

🧿
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2018
852
1.112
Teşekkürle ederim 😊 peki daha önce kullandınız mı yada bilginiz var mı bu kanama nr kadar sürüyor aşırı duygusal oldum regl dönemimde bile böyle olmam kendimden soğudum be 😅
Aşağı yukrı adetle aynı gibi

EceDeniz

Yeni Üye
Pro Üye
24 Haziran 2019
89
10
34
Ertes72 kullandıktan 10 gün sonra kanamam oldu ve ilk defa kullanmak zorunda kaldım. 5. Günündeyim kanamam var regl olmamada 14 gün var daha hapın yan etkisinden mi yoksa reglimiyim kızlar? Yan etkisinden kanama olabilir diyor ama kaç gün sürer yazmıyor🤷‍♀️
Hamile olma ihtimalim varmıdır kafayı yemek üzereyim yardım edin
Selam canım, ertesi gün hapı kullandıktan sonra damlama veya lekelenme tarzında kanama olması normal. Ama normalden çok yoğunsa bir doktora danışman fayladı olur.

Bara280896

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2019
35
30
23
Selam canım, ertesi gün hapı kullandıktan sonra damlama veya lekelenme tarzında kanama olması normal. Ama normalden çok yoğunsa bir doktora danışman fayladı olur.
Hapı içtikten 10 gün sonra kahverengi lekelenme oldu 1 gün boyunca, adetime yaklaşık 9-10 gün var, hamile kalmak istemiyorum

Saliha hhh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2020
6
0
20
Sevgilimle sadece sürtünme oldu arkadan daha boşalma gibi bişey olmadı Bi kaç damla ama belki vajinaya temas etti diye korkup ertes 72 hapı içtim. Daha sonra lavobaya gidince nohuttan biraz küçük parça geldi ve meninin içindede pıhtı gibi bişey geldi ilk pıhtı sonra parça yani sizce ne olabilir hamile kalma ihtimali varmı hemn cevaplayın

melike1996

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2020
24
5
Arkadaslar ben iliskiden 24 saat sonra ella hapi icmistim once ki konularimda da yazdim zaten. Hic bir etki yoktu fakat 2 gun sonra kanamam oldu adet kanamasi mi yoksa ilacin etkisiyle olan bir kanama mi ayirt edemiyorum adetim4 gun surer benim normalde sonuncu gunde azalir kanlar. Ama bakiyorum hala yogun bir sekilde ve kahverengimsi akinti var bu haptan sonra kanama yasayan oldu mu ? Olduysa kac gun surdu yardim edin lutfen..:kızgın::kızgın:
Bende Ella kullandım ve hiç kanama ve etki yasamadım kişiden kişiye değişir bı durum olduğunu biliyorum kanama yapabilirmis öyle duydum

depresyondaym

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2020
77
5
20
Bende Ella kullandım ve hiç kanama ve etki yasamadım kişiden kişiye değişir bı durum olduğunu biliyorum kanama yapabilirmis öyle duydum
Merhaba. Bende ella kullandım 6 gün önce ve hiçbir belirti yaşamadım. Reglime 11 gün var normalde reglden 1 hafta önce kahverengi akıntı gelirdi. Sizde ella sonrası regliniz normal gününüzde mi oldu ?

Mormenekse89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2018
1.096
1.122
Sevgilimle sadece sürtünme oldu arkadan daha boşalma gibi bişey olmadı Bi kaç damla ama belki vajinaya temas etti diye korkup ertes 72 hapı içtim. Daha sonra lavobaya gidince nohuttan biraz küçük parça geldi ve meninin içindede pıhtı gibi bişey geldi ilk pıhtı sonra parça yani sizce ne olabilir hamile kalma ihtimali varmı hemn cevaplayın
Pıhtı gibi bişey geldi. Hemde sürtünme bana inandırıcı gelmedi acikcasi

Saliha hhh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2020
6
0
20
Pıhtı gibi bişey geldi. Hemde sürtünme bana inandırıcı gelmedi acikcasi
Yani öyle değil ilk başta sümüksü bir sıvı gibi bieşy geldi sarı, sonrada sarı nohut gibi bieşy geldi, hapı kullandıktan sonra ve de bugün adet oldum 5 gün önce, sizce hamile falan olabilirmiyim

Saliha hhh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2020
6
0
20
Ertes 72 kullandım sürtünme den 3 saat sonra fln, daha sonrasında ilacı kullandıktan 4 - 5 saat sonra sarı sümüksü Bi sıvı geldi, daha sonrasında ise 1 gün fln sonra sarı nohut gibi bi parça geldi. Birde daha dün koyu sarı gibi Bi sıvı vardı lavobada peçete de gördüm. Daha sonrasında bugün sabah adet oldum normalde bu ayın 23 ünde olmam lazımdı 18inde oldum, bu normali, hamile olabilirmiyim sizce, hemen yanıt verin lütfen, tekrar düzeltip te detaylı yazdım, bekliyorum cevaplarınızı hemen

melike1996

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2020
24
5
Merhaba. Bende ella kullandım 6 gün önce ve hiçbir belirti yaşamadım. Reglime 11 gün var normalde reglden 1 hafta önce kahverengi akıntı gelirdi. Sizde ella sonrası regliniz normal gününüzde mi oldu ?
Reglim normal zamanda oldu ama elmanın zararı var bunu şimdi yaşıyorum hiç gecikmeyen adetim fazlasıyla gecikti Ella kurtarıcı bı hap fakat her zaman o hapa basvurulmamali sonra zararı çok

depresyondaym

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2020
77
5
20
Reglim normal zamanda oldu ama elmanın zararı var bunu şimdi yaşıyorum hiç gecikmeyen adetim fazlasıyla gecikti Ella kurtarıcı bı hap fakat her zaman o hapa basvurulmamali sonra zararı çok
Kafayı yemek üzereyim yemin ederim hayatımın en büyük pişmanlığını yaşıyorum resmen hayatım karardı uyku uyuyamıyorum nefes alamıyorum aileme nasıl bunu yaptım diye büyük vicdan azabı duyuyorum tövbe ediyorum ama rahatlayamıyrum reglime 10 gün var ve nasıl geçecek bu süre bilmiyorum. Sizce hamile olma ihtimalim kaçtır nolur yardım edin rahatlamaya ihtiyacım var

depresyondaym

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2020
77
5
20
regl oldunuz mu

melike1996

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2020
24
5
Kafayı yemek üzereyim yemin ederim hayatımın en büyük pişmanlığını yaşıyorum resmen hayatım karardı uyku uyuyamıyorum nefes alamıyorum aileme nasıl bunu yaptım diye büyük vicdan azabı duyuyorum tövbe ediyorum ama rahatlayamıyrum reglime 10 gün var ve nasıl geçecek bu süre bilmiyorum. Sizce hamile olma ihtimalim kaçtır nolur yardım edin rahatlamaya ihtiyacım var
Ella hamile olmani engeller mutlaka canım kendini böyle sıkıntılara koyma stresten adetinde geçilebilir ama dediğim gibi her zaman Ella kullanma ciddi etkiliyor bende hala regl olmadim hiç kafaya takmıyorum o ilaç hormonları etkiliyor malesef ilk zamnalar zararını görmüyordum şimdi adet geciktirdi sende kafanı takma

melike1996

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2020
24
5
Ella hamile olmani engeller mutlaka canım kendini böyle sıkıntılara koyma stresten adetinde geçilebilir ama dediğim gibi her zaman Ella kullanma ciddi etkiliyor bende hala regl olmadim hiç kafaya takmıyorum o ilaç hormonları etkiliyor malesef ilk zamnalar zararını görmüyordum şimdi adet geciktirdi sende kafanı takma

depresyondaym

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2020
77
5
20
İnşallah öyle olur. Hiçbir yan etkisini göstermedi inşallah adet gecikmesi de yapmaz çünkü bu stresle yaşamak çok zor

Zgnzynpmstf

Zeynom
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2020
123
10
Bu hapi bende kullandim 1 ay olucak bende kanama olmadi adet gunumu bekliyorum insallah hamile kalmam