Erzurum da tüp bebek yaptıktan var mı?

FtmaYT

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2014
14
0
29
Arkadşım merhaba bende erzurumdayım karşı komşum yaptrdı 2 yaşında oğlu🤗bende anneym ve bebek aradım seni anlarım tıp ta bi hocası var bunyamin hoca

Derdini sev

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2017
33
13
Erzurum da tüp bebek yaptıktan var mı aranızda tutan oldu mu bilginizi istiyorum ben ilk denemem negatiff 😪
Mrblar ben yaptırdım tuttu yalnız gebeliğin ilerleyen safhasında tiroid rahatsızlığım çıktı ve düştü. Üniversitede tüp bebek merkezi var yakup ve bünyamin hocalarımız bakıyor. Kesinlikle tavsiye ederim farklı şehirlere gidip paralar dökmeye gerek yok.

Kaim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2018
392
254
30
Merhabalar benim de 2019 başlarında Erzurum üniversite hastanesinde 2 başarısız aşılama deneyimim oldu. Bu ayın ortasında tüp bebek tedavisine başlayacağız Doktorum Prof Yakup Kumtepe ile.
Artık Bünyamin hoca Buhara hastanesinde çalışıyor, üniversite hastanesinde değil bilginiz olsun. Şu an sadece Yakup hoca bakıyor. Yakup hoca da sık sık yurt dışına çıktığı için ben Erzurum'da başka bir tüp bebek merkezi var mı diye bakarken bu konuyu gördüm.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-12-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 119 gün kaldı.

Seks hayatınız etkilenebilir. Baba bebeğinize veya size zarar verme korkusuna kapılabilir. Hamilelik boyunca daha fazla seks arzusu veya cinsel dürtü düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Seks, sevgi dolu bir ilişkinin parçası olduğundan dolayı hamilelik sırasında seks teşvik edilmelidir. Tabiki komplikasyonlar, vajinal kanama ve sıvı kayıpları gibi durumlarda, ayrıca ikiz veya çoğul gebelik durumlarında seksden kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Hangimiz sevmedik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2019
53
17
24
Cok sagolun evet biliyorum 2 hafta once yanına gitrim ve buharaya geçeceğini soyledi ve 2 araliktan beride orda tedavilere başladı bizde insallak 2.denememize 1ay sonra başlayacağız erzurumda baska tüp bebek tedavisi uygulayan yok Allah isteyen herkese evlat kokusunu nasip eder inşallah insallah sizinde olur belki karşılaşırız

Kaim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2018
392
254
30
Cok sagolun evet biliyorum 2 hafta once yanına gitrim ve buharaya geçeceğini soyledi ve 2 araliktan beride orda tedavilere başladı bizde insallak 2.denememize 1ay sonra başlayacağız erzurumda baska tüp bebek tedavisi uygulayan yok Allah isteyen herkese evlat kokusunu nasip eder inşallah insallah sizinde olur belki karşılaşırız
Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için. İnşallah hayırlısıyla bizler de mutlu sona ulaşırız :dua:

Seks hayatınız etkilenebilir. Baba bebeğinize veya size zarar verme korkusuna kapılabilir. Hamilelik boyunca daha fazla seks arzusu veya cinsel dürtü düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Seks, sevgi dolu bir ilişkinin parçası olduğundan dolayı hamilelik sırasında seks teşvik edilmelidir. Tabiki komplikasyonlar, vajinal kanama ve sıvı kayıpları gibi durumlarda, ayrıca ikiz veya çoğul gebelik durumlarında seksden kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

neberuse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2017
986
769
araştırmada başka tüp bebek doktoru yok mu yani? bölüm kapandı mı?

Kaim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2018
392
254
30
araştırmada başka tüp bebek doktoru yok mu yani? bölüm kapandı mı?
Hayır bölüm kapanmadı Yakup bey hala çalışıyor, sadece Bünyamin Bey Buhara'ya geçti.