Erzurum da tüp bebek yaptıktan var mı?

FtmaYT

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2014
14
0
Arkadşım merhaba bende erzurumdayım karşı komşum yaptrdı 2 yaşında oğlu🤗bende anneym ve bebek aradım seni anlarım tıp ta bi hocası var bunyamin hoca

Derdini sev

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2017
33
13
Erzurum da tüp bebek yaptıktan var mı aranızda tutan oldu mu bilginizi istiyorum ben ilk denemem negatiff 😪
Mrblar ben yaptırdım tuttu yalnız gebeliğin ilerleyen safhasında tiroid rahatsızlığım çıktı ve düştü. Üniversitede tüp bebek merkezi var yakup ve bünyamin hocalarımız bakıyor. Kesinlikle tavsiye ederim farklı şehirlere gidip paralar dökmeye gerek yok.

Kaim

Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2018
86
43
Merhabalar benim de 2019 başlarında Erzurum üniversite hastanesinde 2 başarısız aşılama deneyimim oldu. Bu ayın ortasında tüp bebek tedavisine başlayacağız Doktorum Prof Yakup Kumtepe ile.
Artık Bünyamin hoca Buhara hastanesinde çalışıyor, üniversite hastanesinde değil bilginiz olsun. Şu an sadece Yakup hoca bakıyor. Yakup hoca da sık sık yurt dışına çıktığı için ben Erzurum'da başka bir tüp bebek merkezi var mı diye bakarken bu konuyu gördüm.

Hangimiz sevmedik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2019
40
13
Cok sagolun evet biliyorum 2 hafta once yanına gitrim ve buharaya geçeceğini soyledi ve 2 araliktan beride orda tedavilere başladı bizde insallak 2.denememize 1ay sonra başlayacağız erzurumda baska tüp bebek tedavisi uygulayan yok Allah isteyen herkese evlat kokusunu nasip eder inşallah insallah sizinde olur belki karşılaşırız

Kaim

Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2018
86
43
Cok sagolun evet biliyorum 2 hafta once yanına gitrim ve buharaya geçeceğini soyledi ve 2 araliktan beride orda tedavilere başladı bizde insallak 2.denememize 1ay sonra başlayacağız erzurumda baska tüp bebek tedavisi uygulayan yok Allah isteyen herkese evlat kokusunu nasip eder inşallah insallah sizinde olur belki karşılaşırız
Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için. İnşallah hayırlısıyla bizler de mutlu sona ulaşırız :dua:

Yukarı Alt