• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Erzurum tüp bebek hakkında bilgi istiyorum yardım lütfen

Yarimm66

Sabırla bekledigim en güzel yarınımsın...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2016
2.690
6.409
Kızlar slm 3 yıla yaklastı evlılıgimız eşğm askeri personel dogu da gorev yapıyoruz. Yakın sehır olarak Erzurum var. Netten biraz bilgi edindim ama tam anlamıyla anlayamadım. Ne yapmam gerekli kac ay suru yor bu tedavi nasıl ilerliyor. Erzurum da tavsiye edebileceğiniz bir doktor varmı. Aynı zamanda 5 kez klomen kullandım. Yumurtlamam olmadı. Adet olmuyorum ilac ile oluyorum. Aceba bulunduğum sehır mus orda ozel klinik var ince oraya o basvursam yoksa direk Erzuruma mı baslasam. Lütfen yardımcı olun ya olmazsa diye uzuluyprum sureklı. Simdiden tesekkürler hanımlar...

folower

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2014
745
1.413
Kızlar slm 3 yıla yaklastı evlılıgimız eşğm askeri personel dogu da gorev yapıyoruz. Yakın sehır olarak Erzurum var. Netten biraz bilgi edindim ama tam anlamıyla anlayamadım. Ne yapmam gerekli kac ay suru yor bu tedavi nasıl ilerliyor. Erzurum da tavsiye edebileceğiniz bir doktor varmı. Aynı zamanda 5 kez klomen kullandım. Yumurtlamam olmadı. Adet olmuyorum ilac ile oluyorum. Aceba bulunduğum sehır mus orda ozel klinik var ince oraya o basvursam yoksa direk Erzuruma mı baslasam. Lütfen yardımcı olun ya olmazsa diye uzuluyprum sureklı. Simdiden tesekkürler hanımlar...
Ah be canım senın gibiydim bende
Benım eşimde polis dogu da görev yapıyorduk. Gecen yıl batıya geldik. Doğudayken bende cok arastirdim yakın cevre Malatya vardı ıyı bır tek. Ama ben oraya bile güvenmedim kalktım adıyamandan ankaraya gittim. Orda yaptırdım tüp bebeği. Çok zor oldu hem maddi hem manevi yönden. Ama imkanın varsa büyük illerde yaptır derım. Yıpranıyorsun ama olsun değer

folower

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2014
745
1.413
Ayrıca da üzülme hersey olacagina varıyor. Moral bozma. Bu işte moral çok önemli. Ben 4 kez yaptırdım. 5 yıllık evliyim. Daha da bır gelişme yok. Bir müddet ara verdık. Eşim varıkosel amelıyatı oldu. Belki dogal olur dıye ara verdık.

Yarimm66

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2016
2.690
6.409
Ayrıca da üzülme hersey olacagina varıyor. Moral bozma. Bu işte moral çok önemli. Ben 4 kez yaptırdım. 5 yıllık evliyim. Daha da bır gelişme yok. Bir müddet ara verdık. Eşim varıkosel amelıyatı oldu. Belki dogal olur dıye ara verdık.
İndallah olur canım Rabbım sınıyor galiba hersey agır geliyor esim uzaklığı cok yıpratıyor hersey sorun oluyor yavrum olsa geccek sanki ama hayırlısı olsun

mercan345

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2015
750
447
Canm hic erzurumla zaman kaybetme mustan ucak biletini al istanbulda özel yer ayarla git buaralarda hep.zaman kaybediyor insana ve iyi degil cunku ben yaptim bos olmuyor erzurumda yaptim tabi yine siz bilirsiniz ama istnbul biraz maliyeti fazla oluyor isleri temiz ilgili erzurumdaki hastane ne yapildigi belli d3gil yok gidemem derseniz de sansinizi deneyin

folower

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2014
745
1.413
Rabbim buyuk bu aralar cok kırgınım kimseye tahamulum yok dua edip bekliyorum Rabbım den gelecek hayrı
Ben 5 yıldır öyleyim. Ben benden çıktım hep hüsran hep umutsuzluk
Ama yapacak birsey de yok olmayınca olmuyor. Allah bılıyor verende o alan da. İnşallah tez vakitte hayırlı saglıklı evladımız olur tüm isteyenlerinde ıns

Yarimm66

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2016
2.690
6.409
Ben 5 yıldır öyleyim. Ben benden çıktım hep hüsran hep umutsuzluk
Ama yapacak birsey de yok olmayınca olmuyor. Allah bılıyor verende o alan da. İnşallah tez vakitte hayırlı saglıklı evladımız olur tüm isteyenlerinde ıns
Allah buyuk ınsallah hayırlı haberler yazarız bir gn

Yarimm66

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2016
2.690
6.409
Canm hic erzurumla zaman kaybetme mustan ucak biletini al istanbulda özel yer ayarla git buaralarda hep.zaman kaybediyor insana ve iyi degil cunku ben yaptim bos olmuyor erzurumda yaptim tabi yine siz bilirsiniz ama istnbul biraz maliyeti fazla oluyor isleri temiz ilgili erzurumdaki hastane ne yapildigi belli d3gil yok gidemem derseniz de sansinizi deneyin
Suresi uzunsa gidemem esim isi dolayısıyla Baska yerde sadece yıllık ızınımızı kullanarak yapacağız ama 20 gun ise gıdebılıırıx

Yukarı Alt