• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Eşi azosperm olup hamile kalan

Yacem23

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2018
181
47
27
Eşi azosperm olup hamile kalan arkadaşlar bize detaylı boş ekild ebilgi verebilirmisiniz
1-hangi şehirde hangi hastaneye gittiniz
2-tedavi sürecinde hangi testler istendi
3-tup bebek süreci kaç ay sürdü testlerle birlikte
4kac yıllık evlisiniz
5-esinize Uyguladiginiz kurler varmi
6-tese oldumu eşiniz kaç saat sürdü tese ve sperm çıktımı.
7-teseden sonra ne zman günlük yaşantısına devam etti
8-maddi olarak ne kadar ödediniz
9-yumurtalariniz nasıl alındı alınıyor
10-transfer nezman olundu.
11- pozitifi nezman gördünüz ve kaçıncı transferde tutti
Süreçleri bizlerlede paylasirmisiniz

gkaraca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2019
1.005
779
32
Azospermi yoktu, ama değerlerde özellikle hizda sorun vardi. İstanbulda taksimde iyi bir merkezde ve daha öncesinde baska hastanede aşilama filan oldu. Şu an 40 bin lirayi bulduk diyebilirim. Hala da ugrasiyoruz. Bu bir sinav rabbim böyle nasip etmiş. Bu yolda çok hikayeler duydum. Rabbim yardimciniz olsun. Cocuk sahibi olmak isteyen herkese dua ediyorum. Hayirli evlatlar versin rabbim. Allah yardimciniz olsun zor bir yolculuk bu. Dua ve sadakanizi eksik etmeyin

Yacem23

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2018
181
47
27
Azospermi yoktu, ama değerlerde özellikle hizda sorun vardi. İstanbulda taksimde iyi bir merkezde ve daha öncesinde baska hastanede aşilama filan oldu. Şu an 40 bin lirayi bulduk diyebilirim. Hala da ugrasiyoruz. Bu bir sinav rabbim böyle nasip etmiş. Bu yolda çok hikayeler duydum. Rabbim yardimciniz olsun. Cocuk sahibi olmak isteyen herkese dua ediyorum. Hayirli evlatlar versin rabbim. Allah yardimciniz olsun zor bir yolculuk bu. Dua ve sadakanizi eksik etmeyin
Amin ınsllah ALLAH hepimize yar ve yardımcı olsun ugrastirmadan evlat sahibi etsin bizi