Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

Yasnaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.163
İnşallah bizde de bulunur :) beni rahatlattin Allah seni bebisine kavuştursun tez zamanda canım 😊
Amin canim amiiiin :dua::KK200:
Darısı sizin başıniza insallah😊
Korkmayin ben cok korktum umudumu yitirdim tam bitti hersey dedim ama rabbim bitmedigini gösterdi bana.
Dua ettim cok dua ettm herkese ettirdim ne olur dua edin sizde hem kendinize hem bizlere.

Yasnaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.163
Canim senin kaç gün var daha transfere. Valla ben daha sabirsizim heralde güzel haberlerini alıp umut olmanı bekliyorum bizlere de.
Canim senin kaç gün var daha transfere. Valla ben daha sabirsizim heralde güzel haberlerini alıp umut olmanı bekliyorum bizlere de.
Yaa bende cok sabirsizim ama malesef adet olmayi bekliyorum😊
Doktor adetin 2. Gunu gel dedi ilaca baslicaz dedi rahmi transfere hazrlamak icin bi sure ilac kullaniyomussun 10 gunmu 1 haftami bilemiyorum .
Adetim şaşmazsa temmuzun 4 unde gidicem😊

Gatsby27

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19
Yaa bende cok sabirsizim ama malesef adet olmayi bekliyorum😊
Doktor adetin 2. Gunu gel dedi ilaca baslicaz dedi rahmi transfere hazrlamak icin bi sure ilac kullaniyomussun 10 gunmu 1 haftami bilemiyorum .
Adetim şaşmazsa temmuzun 4 unde gidicem😊
İki ay sonrada bizde genetik testi çıktıktan sonra canım her aşamayı yaz bilelim iğneler falan 🤢

Yasnaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.163
İki ay sonrada bizde genetik testi çıktıktan sonra canım her aşamayı yaz bilelim iğneler falan 🤢
Ben transfer gunumu bekliyorum canim igne olaylarini yumurta toplama filan hepsini gectik😊 bizde genetik testi bekliyorduk test cikti doktorumuza sonucu watsaptan attik sonuclarimiz guzel cikmis gelin tup bebege baslayalm dedi ve basladk hemen ignelere baslatiyolar yumurta toplma gunu icin esinde o gun tese ye giriyor eger sperm bulunursa esin yatarken 2 saat sonra seni aliyorlar ama sperm bulunmazsa okadar igneyi bosuna vurulmus oluyorsun.

Kafkef95

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
44
Arkadaslar toplanan yumurtalarda donduruluyormu istesek ? Yani ben hazirlanmis olsam esim tesede cikmasa o yumurtalar dondurulabiliyormu

Yukarı Alt