eşim, ben ve internet oyunu!!!

Malefizz07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2019
90
83
Arkadaslar cok dertliyimm. 8 aylik ewliyim esim cok ilgili cok aşik bana. Ama soyle bir sorun var ki esimin internette oynadigi sacma sapan oyunuuu. Surekli onun basinda tartismalarimiz oluyor yfak tefek bu yuzden. Benimle tartistigi an gidip onun basina oturuyor abartmiyorum 3,4 saat kalkmadigii oluyor masuss tartisma cikartigi oluyor trip atiyor gidip oyun oynamak icin. Suanda kústüm ona gitti yine oynadi. Bikeresinde inteen internet kablosunu bile kestim. Esimi sewiyorum oda beni sewiyor ama bu oyundan vazgecemiyor. Konustum kac kere 1 gitmiyo 2 gitmiyo 3 uncude gidip tekrar otyruyo basina o zamanda bisey demiyorum abartiyorrr o zaman cinnet getiriyorum iste. Sizce napmaliyim????
Bende de oyun bağimliliği vardi.yaklaşık 12 sene kadar oynadm.daha yeni 2 sene önce bıraktm.knight değil ama bir benzeri silkroad.eğer eşiniz yeni başlamişsa zevkini almşsa birakmasi imkansiz gibi birşey.çünkü orasi bambaşka bir dünya ve aşiri eğlenceli.arkadaş ortamin var birlikte yapiyorlar ne yaparlarsa ve birşeylere sahip oldukça insan daha fazla hirs yapiyor oyunun başinda daha fazla vakit harciyor.eşin çaliştiği için geri kaliyor gelince de telafi etmeye çalişiyor 😅 senin yerinde olsam bende oynamaya başlardm. canını sıkmak istemem ama o oyunlarda kizlarda var kendini gizlemeyen kızlar ve oyun için herşeyi yapiyorlar.ara ara eşinin charına gir takıl derim. ben çok kişi tanidim öyle.eşini bıraktıramamiş sonra kendide baslamş.göz kulak olmak için 😅

Yalandunya

Kelebek misali
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2019
372
108
Aman oynasın ne var bunda
Sizde açın bı oyun o oynarken oynayın
Baktı sizden karışmak yok ilgi yok illaki azalır
Hem erkekler sever oyunları
Benimkide poker oynuyor
Bazen sofrada bende candy falan açıp oynuyorum benimki hop kapatıyor teli biraz sohbet edelim diye
Siz ne kadar inat yaparsanız eşinizde yapar daha çok oynar
Böyle evlilik mi olur ya sofrada bile oyun oyun maç delisi adamlar evlenmesine yaaa

azra_54

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2018
91
95
Oyun işlerinden hiç anlamam hiç oynamadım da ama bi ara şu şeker patlatma gibi basit bir oyun bile bende bağımlılık yapıyordu ki sildim. Şuan ki teferruatlı oyunların bağımlılık derecesini düşünemiyorum bile. Bence sizde oynayın hatta beraber oynayın eşinizle. Yukarıdaki arkadaşların dediği gibi oyun ortamında arkadaşlık filan oluyorsa önüne geçersiniz belki.

Yukarı Alt