eşim dolgu yüzünden yüz felci geçirdi

karabibernilis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
eşimin dişinde çürük vardı ve dolgu yaptırmaya gittik eşimin çürük temizliği uzun sürdü dolgusu oldu diş temizliği oldu ve çıktık eşim ağrısı olduğunu söyledi bende normal dedim
2 gün sonra kulağım ağrıyor gözüm ağrıyor dedi ve bir anda yüz felci oldu
çok kötüydü hastaneye gittik anllattık ve diş filmi istediler evet felç diştendi çürük derinmiş ve uyuşturmadan sinirleri almış kanal tedavisini uyuşturmadan yaptırdığınız düşünün eşimin abarttığını düşünüp gülmüştüm 2 ay sıkıntısını çektik geceleri gözüne ilaç verip bantlıyorduk ya psikolojisimi hiç sormayın tahmin edin ve benim eşim kuaför sürekli aynayla karşı karşıya aman dikkat arkadaşlar herkese geçmiş olsun

life_city

22.11.2009 evlendik :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
144
çok geçmiş olsun
uyuşturduğu halde yine acı hissediliyo
eşiniz nasıl dayanmış öyle uyuşturmadan:S

ozlem24

henuz rutbeye daha var:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ayy canim cok gecmis olsun bende dolgu yaptirdim yine yaptircam inan okuyunca korktum allah sifasini versin.

funda72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
okuyunca inanamadım.çok geçmiş olsun.eşin nasıl dayanmış yapılırken .ayy çok fena .benimde kızıma dolgu yapıldı derin bi çürüktü zor temizledim dedi kadın.uyuşturmadı bide.korktum valla.
tekrar geçmiş olsun canım.

TMYy

*T&M*
Pro Üye
Emoji Skoru
4
çok geçmiş olsun.
zaten dişçilerden korkardım artık bir kat daha arttı korkum.

cadi kasanxix!

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
çok geçmiş olsun bende dolgu yaptırdım bir kaç ay önce ve asla uyuşturmadılar fena oldum ya hayatımda ilk kez yaptırdım bide şimdi dolgudam memnunum ama birdaha yaptırmaya korkuyorum gerçekten...

neseli45

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
çoook geçmiş olsun canım. ilk defa duyuyorum böyle birşey şok oldum yani. Allah şifa versin.

Efsane

bendeniz,güneş55
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26
ay geçmiş olsun canım ya ,bende yaptırcaktım ,tembellikten gidemedim şimdide çok korktum bak,hiç gitmem artık

Yukarı Alt