Eşim evden kovdu üstelik hamileyim

Miradrm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2020
20
4
Merhaba arkadaşlar,
Devamlı burdan konulara bakıp okurdum. Şimdi ise kendi konumu yazıyorum. Çünkü hiç güvenebileceğim dertleşeceğim kimsem yok. Dün akşam eşimle tartıştık, fazla üstüne gittim. Ama onda beğenmediğim şeyleri söyledim. O da bana biz anlaşamıyoruz boşanırız dedi direk. 1.5 yıldır evliyiz. Ve 8 haftalık hamileyim. Sonra gelip eşyalarını topla yarın git bebeğide aldırırız dedi. Ben hiç birşeye cevap vermedim. Evden ayrılmadım. Öylece duruyorum. Çok bunaldım. Herşeyime karışıyor ve hiç biryere göndermiyor. Hep onun istekleri..

Son düzenleme:

HepBaharOlsa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2011
4.016
1.040
Kendi neden def olup gitmiyor?
Bir cana kiymak bu kadar kolaymi? Evlilik terapisi felan dusunmedinizmi hic?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-05-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 74 gün kaldı.

Bu sırada dalak tarafından kırmızı kan hücrelerinin üretimi biter ve kırmızı kan hücresi üretimini kemik iliği üstlenir. (Kırmızı kan hücreleri geçmişte sırasıyla kan adaları denilen doku grupları, daha sonra karaciğer ve en son kemik iliğinden önce dalak tarafından üretiliyordu.) Bu noktadan sonra doğuma kadar hava yolculuğu hamileler için önerilmez. Bebeğiniz ritmik olarak nefes alma hareketi yapıyor fakat akciğerleri hala tam olgunlaşmış durumda değil.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

gizemliasli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2018
4.509
9.710
Merhaba arkadaşlar,
Devamlı burdan konulara bakıp okurdum. Şimdi ise kendi konumu yazıyorum. Çünkü hiç güvenebileceğim dertleşeceğim kimsem yok. Dün akşam eşimle tartıştık, fazla üstüne gittim. Ama onda beğenmediğim şeyleri söyledim. O da bana biz anlaşamıyoruz boşanırız dedi direk. 1.5 yıldır evliyiz. Ve 8 haftalık hamileyim. Sonra gelip eşyalarını topla yarın git bebeğide aldırırız dedi. Ben hiç birşeye cevap vermedim. Evden ayrılmadım. Öylece duruyorum. Çok bunaldım. Herşeyime karışıyor ve hiç biryere göndermiyor. Hep onun istekleri..
e bu adam bi gecede mi böyle oldu? niye çocuk yaptınız bu adama?
ayrıca kendi gitsin terbiyesiz.yok mu senin ailen gelsinler şunun ağzının payını versinler sen baş edemiyorsun.

Miradrm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2020
20
4
Ailem aslında hep arkamda daha öncedende tartıştık annemin evine gitmiştim geldi aldı ama ailem ona söyledi bir kez daha olursa kızımızı alırız diye

Miradrm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2020
20
4
Hep onun dediğinin olmamasi gerektiğini hamile halinle deģilde öncesinde hatirlatip cözümleseydiniz daha mantikli olurdu.
Arap sacina döner bundan sonrasi.
çok inatçı hiç birşekilde çözümleyemiyorum. Ne söylediysem tersini söylüyor bana benimle inatlaşıyor sonra kavgalarımız çıkıyor

H M

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2015
9.293
23.546
çok inatçı hiç birşekilde çözümleyemiyorum. Ne söylediysem tersini söylüyor bana benimle inatlaşıyor sonra kavgalarımız çıkıyor
Bebiş olmadan sorunlarinizi cozseydiniz daha iyi olmazmiydi.
Bazi şeyler hemen hallolmaz.Zaman alir.
Esinizi bilerek evliliginize bi cocuk dunyaya getirmeye niyetlenmişsiniz. Bundan sora bence dişinizi sıkın sakin zamanlarda halletmeye calisin. Zaten yeni evlisiniz
Yani cok muhim olsaydi sorunlariniz bunu dusunmeye firsatiniz kalmazdi

Yukarı Alt