• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Eşim her sorunda eski bi olay yüzünden beni evden kovuyor

Kirginmelek

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2019
67
18
6 aylık evliyim 2 yıl görüştük sonra evlendik. Daha birinci ayda beni darp edip babanın evine git dedi ki ben de çalısan biriyim yıllardır kendi evimde kalıyorm. Bu çok agır geldi işk gitmedim ancak adamda en ufak pişmanlık yok. Anneme anlattm gel hemen dedi. Olayı onlar da öğrenince iş büyüdü ailem eşimle kavga etti mahkemelik oldular. Sonra bir aylık evlilik yazık olmasın diyerek barıstık ancak her sorunda ailen sunu yaptı deyip küfür edip defol diyor. Artık dayanamıyorum sizce ne yapmalıyım?

Kar perisi

SABRIMA SÜKÛT EKLEDİM, TEVEKKÜLDEYİM...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2019
2.400
6.922
ancak her sorunda ailen sunu yaptı deyip küfür edip defol diyor. Artık dayanamıyorum sizce ne yapmalıyım?
Ailen şunu yaptı deyip küfür mü ediyor? Senin yaptığın daha büyük şeylerdi deyip kendinizi savunsanız? Sizi darp eden Bi adamla neden evli kalıyorsunuz ki? Bence çocuk olmadan önce size tüm bunları yapan adamla evli kalıp kalmamaya karar vermelisiniz Allah yardımcınız olsun inşallah

nefesalnefesver

Popüler Üye
Pro Üye
27 Haziran 2014
4.589
9.573
Bir aylık evlilik doğuda yasıyoruz. İnsanlar ne der o kadr emek var kafası
eh artık öldüresiye döverse ve hatta öldürürse de elalem ne der kaygısından tamamen kurtulmuş olursunuz.

fırsatın varken, kendi gelirin, arkanda ailen varken hala ne yapmalıyım diye de sormamalısın bence..

Evlatt Kokusu

Kötü Kalpli Kullarından Koru Allahım,💜
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2019
1.437
905
6 aylık evliyim 2 yıl görüştük sonra evlendik. Daha birinci ayda beni darp edip babanın evine git dedi ki ben de çalısan biriyim yıllardır kendi evimde kalıyorm. Bu çok agır geldi işk gitmedim ancak adamda en ufak pişmanlık yok. Anneme anlattm gel hemen dedi. Olayı onlar da öğrenince iş büyüdü ailem eşimle kavga etti mahkemelik oldular. Sonra bir aylık evlilik yazık olmasın diyerek barıstık ancak her sorunda ailen sunu yaptı deyip küfür edip defol diyor. Artık dayanamıyorum sizce ne yapmalıyım?
Bo:sinirli::sinirli::KK20:şan

Kirginmelek

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2019
67
18
Ailen şunu yaptı deyip küfür mü ediyor? Senin yaptığın daha büyük şeylerdi deyip kendinizi savunsanız? Sizi darp eden Bi adamla neden evli kalıyorsunuz ki? Bence çocuk olmadan önce size tüm bunları yapan adamla evli kalıp kalmamaya karar vermelisiniz Allah yardımcınız olsun inşallah
Bilmiyorum kendime de kızıyorum bu kadr öfke kontrolü olmayan biriyle ne işim vr diyorm ancak iyi zamanları düşünüyorum sanırım

ayseMsb

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2019
1.631
6.959
Bir aylık evlilik doğuda yasıyoruz. İnsanlar ne der o kadr emek var kafası
emek var elalem ne der diye iskence cekiyorsunuz 😕 elalem cektigin aciyi sıkıntyı bilmez anca konusur. kime ne senin hayatından.bebek yokken kendi ayagnizin uzerinde durmalisiniz.

Yukarı Alt