Esim kiymet bilmiyor

Pinkbulue

Kalite
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2015
103
74
Ya hep aile konulari. Mesala bugun oglen geldi. Eltimin kizi ameliyat oldu. Bende aksam ora gideriz Yemekten sonra dedim. Oda once git yemegini yap dedi. bende eltimin bise demedigini soyledim kiyamet koptu. Ama ben eltimi aradim gelip yemegini yapayim dedim beni dinlemedi bile sen teklif etmiyorsun oda oyle davraniyo dedi bagirdi gitti salak. Haksizlik degil mi bu simdi. Herzaman boyle yapiyor

Fulyacennet16

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2013
715
432
Korkutmus seni onu deli gibi sevdigini biliyor simarmis senin ki niye alttan aliyorsun biraz uzak dur anlasin sogudunu hatta olmadi sessiz sedasiz yaz dilekceyi formaliteden koy onune hadi imzala bitsin yeter bee bosanalim bosanalim ben senin yerine yazdim dilekceyi de sok gozune beynine kan gitsin biraz bu ne yahuuu bosanalim bu evlilik yurukez vs vs her yer adliye bir kagit bir kalemlik is ama maalesef bu kadar basit oblar icin biraz korkut goze alabilecegini anlasin aaaaaa

Mutluluki

Mucize 1 di şimdi 2 oldu love
Pro Üye
9 Ağustos 2014
3.667
2.550
devam etmek istiyorsanız her yolu deneyin. evlilik terapisini deneyin mesela..
ama olmayacak duaya da amin demeyin
hakkınızda hayırlısı olsun

1Sen

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2011
18.713
25.636
Evlilikte boşanma kelimesini kullanmak huzuru bereketi alır. O evliliğin sıkıntıları çoğalır.

Özellikle erkekler " git bu evden , bitti, seni istemiyorum , boşanalım , boşanmak / ayrılmak istiyorum" v.s kelimelerini asla ağızlarına almamalılar.

( Dini nikah kıyanlar için söylüyorum); her söylediğinde bir talak hakkı düşer.. Madem kıyıyorsun nikahı bilinçli ol azıcık be adam (lar) !

Pinkbulue

Kalite
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2015
103
74
Aynen bende sizler gibi dsunuyorum. Ama olmuyor iste. Bende cevremdeki insanlara soyle yap boyle yap diyen kisilerdenim. Ama ne yazikki ewde olmuyo. İyi degilim psikologa gideyim diyorum kendi psikologun kendin ol diyor. Baska sehire gidelim diyorum olene kadar burdayiz diyor. Canim cicim diyim birsey demiyor. Surat asayim kuseyim iki katini yapiyor ve nedenini de sormuyor. Bekarlik sultanlik pismanim pisman hem de cok

nomunomuchua

6üstü1ömür
Pro Üye
3 Eylül 2012
17.265
34.290
canım de ki :) Ya Allah Ya Vedud ( eşinin adı ) dilini tut :)
atıyorum Ya Allah Ya Vedud Ali dilini tut :)
artık ben inandığım için mi ne bilmiyorum kuzu gibi oluyo :)

Tahmin etmiştim bunu ama benim bildiğim şöyle:
Allahümme Ya Vedud ağzını bağla dilini tut :KK70:

Benim o an sinirden aklıma gelmiyor böyle şeyler maalesef o ayrı :KK70:

Pinkbulue

Kalite
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2015
103
74
bir gun sert bir sekilde bu evlilik bitsin de git ailenin yanina aylarca gelme nasil skli basina geliyor resmen deni hizmetci gibi goruyo
Ailem uzulmese yaparim onu ama onlar basliyor ayrilsan iyi mi olacak bu senin kaderin artik etrafimizdaki insanlar bize sizde bir iyi olmadiniz diyorlar onun icin kimseye birsey anlatmiyorum icime ata ata bir oluyorum

Yukarı Alt