Eşim mi anormal yoksa ben mi ?

kosucukaplumbaga

Karbon tabanli yasam formu...
Kayıtlı Üye
15 Mart 2008
983
2.275
Sevişmenin tamamında popo deliği ile ilgilenmemi isteyen bir arkadaşım olmuştu. Bana çok garip geliyordu, hatta biseksüel olduğunu falan düşündüm. Ama sonradan öğrendim ki erkeklerde o bölgeden geçen çok fazla sinir var ve bu ciddi uyarılmalarını sağlıyor, dolayısı ile de çok zevk alıyorlar. Kadınlarda ise durum böyle değil, biz onlardan daha az zevk alıyoruz o bölgeden, bu nedenle de anlamayabiliriz.

Ama kocama bunu teklif etsem muhtemelen benimle büyük kavga eder, ben homoseksüel miyim de beni parmaklayacaksın der. Ama durum kişinin yönelimi olması ile alakalı değil, bedenini tanıması ile alakalı. Korkmanızı gerektirecek bir durum yok şu seviyede.
 

nadide_jelibon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2011
4
0
bir gariplik var, arkadaşlar da bazen eşleriyle ilgili sırlarını anlatır, daha önce hiç böyle bir şey duymadım. Çok ilginç, bence değişik bir şeyler deneyelim mi diye sor, zarf at. Başka türlü şeyler seviyor olabilir.
 

6 ustu 1 anne

3 tatlis canavar annesiyim
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2019
165
485
Merhaba.
Soracağım şey bana da çok tuhaf geliyor ama artık ben mi anormalim yoksa eşim mi bilmem lazim şimdiden kusura bakmayın konu için.

8 yıllık evliyiz. Birkaç aydır eşime bir haller oldu. Özellikle de ilişkiye giremediğimiz zamanlarda kalçamla oynamaya bayılır. (ters ilişki durumu yok kesinlikle) ilk önce sen de bana dokun demeye başladı. Ben sana dokunuyorum sende beni tanı falan dedi. İlk zamanlar istemesem de çok bişey dememiştim.
Birkaç gün önce iyice abarttı. Ben istemeyince önce benden iğreniyor musun falan dedi. Evet iğreniyorum o başka.
İstemediğimi belli edince de ben sana yapıyorum sen neden yapmıyorsun dedi ve küstü.
2 gün sonra yine yaklaşınca tamam dediğin gibi olsun dedim.Ya insan karısına parmakla beni der mi? Çok sinirim bozuldu o an bozmak istemedim sadece sus konuşma bari dedim.
Sorunuz olursa cevaplarım. Lütfen söyleyin hangimiz anormaliz. Tekrar isterse ne demeliyim?
Sen normal sinde esin biraz fazla fantezi kuruyor
Bu erkekler de herşeyden düz mantık olup cinsel ilişkide nasıl düz olamıyorlar anlamıyorum
Hep bir atraksiyon için deler :KK11:
 
Yukarı Alt