Eşim,ve ben çıldirmak üzereyim?

Aryetan

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
23
Merhaba gunaydin benimde sizlerin yardımına ihtiyacım var inanın okadar caresizim ki ben eşimin ikinci eşiyim yani daha oñce .resmi olmasa bile 6 senelik bir evliliği olmuş ama ben her günn gittikçe daha çok takıyorum takmamın nedeni eşim cünku esım bana cok soğuk .ben yaklaşmazsam asla yaklasmaz hep tersler beni hakaret eder çocuklarım var diye ayrılamıyorum ailem arkamda durmuyor o kadına deger verdiği kadar onun için yaptiğinin hiç birseyini bana yapmadı ben eski eşyalarıyla bunca sene yaşadım

H E

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
54.074
Adam bunu sizden sakladımı ?
Mesela eski eşi oldugunu , o eşyalrının eski eşitle aldıgı eşyalar oldugunu ?
Sakladıysa haklısın.
Ama bile isteye evlendiysen böyle söylenmeye hakkın yok .
Bu adamın soğukluğu çocuklardan sonra mı oldu ??

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-10-2019

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 187 gün kaldı.

Bebeğiniz karın bölgesinde soluk alıp verme hareketleri yapıyor. Bu hareketler bebeğinizin akciğerine amniyotik sıvıyı gönderip alır. Bu sıvının varlığının, akciğerlerdeki hava keselerinin düzgün oluşumuna etkisi önemlidir. Bugünlerde muhtemelen meme başı çevresinin (areola) koyulaşması ve areola çapının artması gözlemlenecektir. Bebeğinizin diş yuvaları gelişmeye ve şekillenmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Aryetan

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
23
Eski EŞ neden ESKİ olmuş? Ve neden hala onu unutamadı düsüncesine kapıldınız?
Bu düşünce bende hep oldu beni hiç sevmedi onu sevdi hislerim hep bunu bana diyor ayrıca benim için hic birsey yapmadı hep hakaret üstüme yürumeler tokat atmalar ben bu yuzden hasta oldum

Istanbullugelin0634

Her şey güzel olacak...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
27
O kadınla neler yaşadiğini tam olarak bilemezsiniz ki hem çocuklarinizin oldugu bir evlilikte hala o kadını ve geçmişi sorgulamaniz hic doğru değil.Ikinci evliliği yaşama durumunu kaldiramayacaktiniz keşke en başta evlenmeseydiniz.Eşyalar evinize şimdi gelmedi evlendiğiniz zaman kabul etmediginizi söyleyip degiştirtebilirdiniz.
Eğer bu kıyaslamaları ve sitemleri eşinize yapiyorsaniz aranıza soğukluk girmesi normal.
Ama unutmayin adam simdi sizinle evli ve çocuklarinizin babası.Eğer isteseydi eski eşiyle devam ederdi.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-09-2019

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 140 gün kaldı.

Bebeğiniz artık 310 gr. civarında ve boyu yaklaşık 16 cm. Annelerin bir çoğu 17. ve 20. haftalar arasında bebeğinin hareketlerini hissedebiliyorlar. Bu hareketlerin hissedilmesiyle birlikte siz ve bebeğiniz arasında bir ömür sürecek duygusal bağ kurulmuş olur. Eğer çevrenizde doğum ile ilgili kurslar varsa kayıt olmanız için tam zamanı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Aryetan

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
23
Adam bunu sizden sakladımı ?
Mesela eski eşi oldugunu , o eşyalrının eski eşitle aldıgı eşyalar oldugunu ?
Sakladıysa haklısın.
Ama bile isteye evlendiysen böyle söylenmeye hakkın yok .
Bu adamın soğukluğu çocuklardan sonra mı oldu ??
Eşim o kadın yokken almısim dedi ama sonradan itiraf etti evlendiğimiz ilk günden beri

Aryetan

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
23
Önceki eşi vefat mı etmiş?
Hayir kadın gitmiş
O kadınla neler yaşadiğini tam olarak bilemezsiniz ki hem çocuklarinizin oldugu bir evlilikte hala o kadını ve geçmişi sorgulamaniz hic doğru değil.Ikinci evliliği yaşama durumunu kaldiramayacaktiniz keşke en başta evlenmeseydiniz.Eşyalar evinize şimdi gelmedi evlendiğiniz zaman kabul etmediginizi söyleyip degiştirtebilirdiniz.
Eğer bu kıyaslamaları ve sitemleri eşinize yapiyorsaniz aranıza soğukluk girmesi normal.
Ama unutmayin adam simdi sizinle evli ve çocuklarinizin babası.Eğer isteseydi eski eşiyle devam ederdi.
Ben asla böyle oldugunu bilmiyordum annesi ve eşim ailesi kafama soktular ben onceden inanin hic takmiyordum en son esim bana sen kimsijn ben 6 senelik karimi silmisim sen kimsin ne boksun bu lafini asla unutmuyorum

belinaytugce_34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7.713
Hayir kadın gitmiş

Ben asla böyle oldugunu bilmiyordum annesi ve eşim ailesi kafama soktular ben onceden inanin hic takmiyordum en son esim bana sen kimsijn ben 6 senelik karimi silmisim sen kimsin ne boksun bu lafini asla unutmuyorum
Ee niye gitmiş diye hiç düşünmediniz mi? Adam iyi olsa zaten o kadına nikah kıyardı. O kadın gitmezdi. Değer vermemiş ki bitmii her şey. Sizin eşinizin kadına değer verme ile ilgili kişisel problemi var.

gulendam_34

inanmak yolun yarısıdır :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.967
Hayir kadın gitmiş

hiçbirşeyi tam anlatmıyorsunuz anlaşılmıyor o yüzden
mesela severek mi evlendiniz görücü usülü mü
bu adam lap diye soğumadı ya sizden
annesi ve eşinizin ailesi neden fişkelemeye çalışıyorlar sizi
çalışıyor musunuz?

Yukarı Alt