Eşime güvenmiyorum

cloudy

en iyi koca ölü kocadır:)
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2008
3.911
4
bence sizin kafanız karışık biraz
biraz ara verseniz şöyle bir on onbeş gün kadar ailenizin yanına gitseniz tatil maksatlı
birbirinizi biraz özleseniz bu arada sorunlarınızı oturup konuşsanız
tekrar başladığınızda hala mutsuz olduğunu düşünüyorsanız yapabilecek pek fazla bişeyiniz kalmamış demektir
bir evliliğin bitmesini kimse istemez
evlilik çocuk oyuncağı değil evlenip yok ben sıkıldım hayalimdeki gibi değil deme şansına sahip değilsiniz
önce elinizden geleni yapın savaşın her yolu deneyip çare bulamadıysanız bitirmeye karar verin
yaşınızın verdiği bir kararsızlıkta olabilir erken yaşta yapılan evliliklerde böyle sorunlar olabilir
bekleyin biraz zaman geçsin bir kaç yıl sonra bu düşüncelerinize bakıp güleceksiniz eminim
sene sene olgunlaşıyor insan sizde büyümeyi bekleyin bence...

E

EU1

Ziyaretçi
Allaha çok şükür eşim yalandan da söyleyenden de nefret eder.ama yakın çevremizde ve şu an 58 yaşında oln bir beyefendiden biliyorum ki değişmedi.gerçi onlar bir uzmandan yardım almadılar.belki tedavisi vardır.siz bir uzmanla görüşün,eşinizin yalan söylediğinde de görmezden duymazdan gelmeyin.bundan çok rahatsız olduğunuzu,güvensziliğinizin ona olan sevginizi de etkilediğini söyleyin.umarım vazgeçer bu huyundan yoksa çok zorr bir ömür böyle yaşamak:uhm:

snookie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2007
1.503
130
Peki ben ne yapmalıyım şimdi?evet kafam karışık ve bu yalanlardan sonra sevgi gibi bir bağlayıcı nedenim de yok..ayrılmak çözümmü?ya da değişeceğine inanıp beklemek...belkide yıllarca..
Yada kabullenenlerden mi olmalıyım.üç maymun da bana göre değil ki.
Görmeden..
Duymadan..
Bilmeden..
Kendi kendimi kandırarak sürdüreceğim bir evliliği hayal etmemiştim...senağlama

Asla üç maymunu oynamayın aksi halde daha çok yıpranırsınız...

Belliki işler karışmış, yapıaln hatalr tekrarlanmış ve evlilikte önemli değerlerden biri "güven" zedelenmiş...

Bu yüzden de en ufak bir olayda ya bir daha yaparsa ya yaptıysa.... bu şüpheler yer bitirir sizi nereye kadar takip, nereye kadar ortaya çıkarma uğraşıları...

Ayrılın demiyorum ama eşinize ciddiyetinizi bir daha anlatın eğer devam ederse de bence önce kendinizi düşünün...

Sevgilerimle....

chocolategirl

oooppss!
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2007
2.659
79
36
alında çok büyük şeyler değil ama yalanın büyüğü ile küçüğü arasında bi farkının olduğunu düşünmüyorum..mesela 3-4 ay önce ilk büyük kavgamızı onun yalanını öğrendiğimde yaşamıştık.benim haberim olmadan eltim ve ağbisiyle konuşup onlardan 100 ytl para istemiş.3 gün içinde yatırmazsam eve haciz gelicek falan demiş birde.kredi kartımız yok ve zor geçinyrda olsak borçlarımızı ödeyebiliyoruz Allaha şükür.eltim bunu bana ağzından kaçırdı.eşimin önce ağzını aradım ama yeminler etti.sonra açık açık sordum yine başladı yemin ederim yok öyle birşey eğer yalan söylüyorsam ALLAH şuracıkta canımı alsın vs dedi.bende (o gece eltim bize misafirliğe gelmişti)kalk dedim.yüzleştiricem sizi bakalım kim yalan söylüyor dedim.işte ilk o zaman renk verdi ve tmm unutmuştum söyliycektin vs gibi basit şeylerle geçiştirmeye başladı...

ve son olarak 2gün önce olan bir olay var.bana facebookuna hiç girmediğini vs söylüyordu.benim facebook a girmeme kızıyor ve bende hala giriyorum diye o da bana inat olsun diye açmıştı sözde...ama geçen gün açtım onun adresini ve baktım vdeolar paylaşılmış vs..vs..tabiki sorun o değil girebilir ok ama bunu bana söylemiyor.ve ufak ta olsa bu yalanlar beni çok soğuttu ondan..

canim bence cok haklisin...boyle sacma yalanlar soyleyen bir erkege asla saygi duymazdim ben de... konus diyemeyecegim,bence esinin karakteri bu..bu sekilde olan tanidigim birkac kisi var..bilemiyorum ama sabir gosterebilirsen duzeltebilirsin...ama haklisin,senin tepkinin aynisini verirdim ben de olsam

Sahra_Deniz

lay lay lay :)
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008
517
6
anladığım kadarıyla senin kızdığın konularda kızmaman için yalan söylüyor eşin.
bence erkekler üzerinde bu kdr baskı kurmaya çalışmak,her konuda üstüne gitmek doğru deil.
kadınlar için de böyle aslında.
insan bazen doğru bildiği şeyde bile karşı taraf kızıyor die kendini suçlu gibi hissedip
yalan söylemek zorunda kalabilir.
örneğin facebook.
eşine desen ki tabi ki girebilirsin hayatım,sana göre kızılcak bişey deilse ben de girebilirim o halde.
o da senin kızmadığını görünce facebooka girme konusunda yalan sölemez.

yarennkara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
1.519
2
38
güven çok önemli bişey..kaybedince yerine gelmeyen bişey..malesef bizim kadar özen göstermiyo erkekler..biz bi ilişki yalandan arınmış şekilde yaşamayı,dürüstçe yaşamayı istiyoruz ama genelde erkekler kirteltme taraftarı oluyor..güvenin yerine gelirmi bilmiyorum.bende bi kaç yalan yakaladım belki çok öenmli değildi ama yalandı işte ve yitirdim güvenimi.o da o yüzden diken üstünde hep ben rahatsızlık duymayayım diye çırpınıyo ama boşuna çırpınışları bikez o güveni kaybetti çünkü...

E

EU1

Ziyaretçi
güven çok önemli bişey..kaybedince yerine gelmeyen bişey..malesef bizim kadar özen göstermiyo erkekler..biz bi ilişki yalandan arınmış şekilde yaşamayı,dürüstçe yaşamayı istiyoruz ama genelde erkekler kirteltme taraftarı oluyor..güvenin yerine gelirmi bilmiyorum.bende bi kaç yalan yakaladım belki çok öenmli değildi ama yalandı işte ve yitirdim güvenimi.o da o yüzden diken üstünde hep ben rahatsızlık duymayayım diye çırpınıyo ama boşuna çırpınışları bikez o güveni kaybetti çünkü...

ama en azından yaptığının farkında ve telafi etmeye çalışıyor.benim eşimse kabul dahi etmiyor.birde şu facebook konusunu aydınlatayım.ben zaten kızmıyorum ona çünkü ben de üyeyim..benim zoruma giden girip girmemesi değil.boşyere yalan söylemesı...:mymeka:

E

EU1

Ziyaretçi
canim bence cok haklisin...boyle sacma yalanlar soyleyen bir erkege asla saygi duymazdim ben de... konus diyemeyecegim,bence esinin karakteri bu..bu sekilde olan tanidigim birkac kisi var..bilemiyorum ama sabir gosterebilirsen duzeltebilirsin...ama haklisin,senin tepkinin aynisini verirdim ben de olsam

senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

melek03

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
19
0
slm aranıza yeni katıldım arkadaşa katılıyorum eşinin yalanını yakalamak kötü söylenen yalan basıtte olsa hep yalan söyledigini sanıyorsun dogruda konussa güven diye birsey kalmıyor bende eşimi defalarca yalanını yakaladım kesin bildigim halde gözümün içine baka baka yalan konuşuyor asla itiraf etmedi kanıtladıgım halde böyle erkekle başetmek inanın çok zor şimdi güvenimi kaybettim oturup konuştum herseyi bu böyle devam ederse evliligimiz bitmek üzere dedim şimdi kendini düzeltmeye devam ediyor bende ona olan güvenimi kazanmaya calısıyorum ama piskolejim altüst oldu bu konuda birazda olsa özen gösteriyor eşim ama gercekten çok zor tekrar o güveni kazanabilirmiyim bilmiyorum allah böyle eşleri olanların yanında ve yardımcımız olsun:kızgın:Çok üzgünüm çoook:mymeka:

purplem

Guru
Kayıtlı Üye
12 Mart 2009
599
110
güvensizlik başladımı çok zor ......
yalan söylemesi ve bunu yakalamanız kötü olmuş.
artık ne dese yalanmı söylüyor diye düşünürsünüz

H_E_N_D

stay Strong
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2009
397
2
37
canım benim eşim yalncı makinesi gibidir tam bir numaralı yalancıdır kendisi evlilik bambaşka bişey işte erkeklerin çoğunu bi yerden sonra bayıyo aldatmalar yalanlar daha neler neler ya çekip gideceğiz yada susup oturacağız başka hiç bi çare yok ne yaparsan yap kanında olanı vazgeçiremezsin işte yalan yalan hayatları hep yalannnn....

dilsu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2010
18
4
ayni sorunlari ben su an nisanlimla yasiyorum caresiz bir durumdayim evlenmeden bircok kucukde olsa yalanini yakaladim, guvenim gitti,ona guvenmem icin bana yalvariyor resmen. ama yinede herdefasinda yalanlarini yakaliyorum..buyuk yeminler ediyor inkar ediyor benim kendimle sorunum oldugunu ruh hastasi oldugumu kiskanc dile getiriyor. kendimden suhpelenmeye basladim resmen oylemiyim diye , hata bendemi diye, ama hayir. benim yaptigim sey uzaklasmak oluyor veya onu tehtid ediyorum egerki aldatirsa beni benimde onu aldatabilecegimi dusun diyorum . tabi asla yapmam boyle birsey! ve uzaklasiyorum telefonlarimi kapayip msne dahi girmiyorum facebookumu siliyorum yani kaciyorum sirf akli basina gelsinde bidaha yapmasin diye onu boyle cezalandirmaya calisiyorum . ama boyle hareketlerimlede benden sogur diyede korkuyorum bilmiyorum ya cok zor cokk ama kesin bir piskolga gitcem

kokoskari

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2016
425
859
30
Bazı insanlar zevk icin yalan söyler. Sebebi önemli degil sadece aksiyon olsun yeter. Yazık eşine karısının güvenini kaybetmiş.

QueenOfEagle

-Atatürkçü Üye- (SuPerisiNymph)
Pro Üye
15 Ekim 2015
3.053
11.360
DAHA ÖNCE DE BAHSETMİŞTİM SORUNUMDAN.EŞİMİN BİR YALANINI YAKALAMIŞTIM.VE O BANA BİNLERCE KEZ YEMİNLER ETMİŞTİ BENİ İNANDIRMAK İÇİN.NEYSE SONUÇ OLARAK İTİRAF ETTİ AMA BEN ONUN YALAN YERE YEMİN ETTİĞİNİ HİÇ UNUTAMADIM VE O GÜNDEN SONRA HER SÖYLEDİĞİNDEN ŞÜPHELENDİM..VE ŞİMDİDE ZAMAN ZAMAN SÖYLEDİĞİ YALANLARI ORTAYA ÇIKARIR OLDUM.AMA SÜREKLİ İNKAR EDİYOR.KABUL ETSE VE PİŞMAN OLDUĞUNU ANLASAM ONU AFFEDEBİLİRİM AMA KABUL ETMİYOR Kİ...VE ONUN HER YALAN SÖYLEDİĞİNİ HİSSETTİĞİMDE BAMBAŞKA BİRİ HALİNE DÖNÜŞÜP ONDAN NEFRET ETTİĞİMİ VE AYRILMAK İSTEDİĞİMİ SÖYLÜYORUM:KK43:ELİMDE DEĞİL GÜVENEMİYORUM.BUNUN DIŞINDA EŞİM ÇOK ANLAYIŞLI,BİR DEDİĞİMİ İKİ ETMEYEN SAKİN VE BENİ KIRMAMAK İÇİN HEP ALTTAN ALAN BİR İNSAN.AMA GÜVEN OLMADIĞI İÇİN NE AŞK KALDI NE SAYGI....BU ARADA HENÜZ 9 AYLIK EVLİYİZ..:çok üzgünüm:
Yazı rengini değiştir lütfen gözlerim kanadı yahu!!
Bir de büyük harflerle yazmışsın :KK43:

Jasminium84

(9.Takım) 💕 Boy: 1.65 B:72,8 🌸 G:72,8 🌸 H:58
Pro Üye
Anneler Kulübü
31 Ekim 2013
13.997
36.949
36

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :72.8 Kg. Şimdiki Kilom :72.8 Kg.

NilMeSeKer

Rüzgar Saçlı Kız
Pro Üye
30 Kasım 2010
5.465
3.334
DAHA ÖNCE DE BAHSETMİŞTİM SORUNUMDAN.EŞİMİN BİR YALANINI YAKALAMIŞTIM.VE O BANA BİNLERCE KEZ YEMİNLER ETMİŞTİ BENİ İNANDIRMAK İÇİN.NEYSE SONUÇ OLARAK İTİRAF ETTİ AMA BEN ONUN YALAN YERE YEMİN ETTİĞİNİ HİÇ UNUTAMADIM VE O GÜNDEN SONRA HER SÖYLEDİĞİNDEN ŞÜPHELENDİM..VE ŞİMDİDE ZAMAN ZAMAN SÖYLEDİĞİ YALANLARI ORTAYA ÇIKARIR OLDUM.AMA SÜREKLİ İNKAR EDİYOR.KABUL ETSE VE PİŞMAN OLDUĞUNU ANLASAM ONU AFFEDEBİLİRİM AMA KABUL ETMİYOR Kİ...VE ONUN HER YALAN SÖYLEDİĞİNİ HİSSETTİĞİMDE BAMBAŞKA BİRİ HALİNE DÖNÜŞÜP ONDAN NEFRET ETTİĞİMİ VE AYRILMAK İSTEDİĞİMİ SÖYLÜYORUM:KK43:ELİMDE DEĞİL GÜVENEMİYORUM.BUNUN DIŞINDA EŞİM ÇOK ANLAYIŞLI,BİR DEDİĞİMİ İKİ ETMEYEN SAKİN VE BENİ KIRMAMAK İÇİN HEP ALTTAN ALAN BİR İNSAN.AMA GÜVEN OLMADIĞI İÇİN NE AŞK KALDI NE SAYGI....BU ARADA HENÜZ 9 AYLIK EVLİYİZ..:çok üzgünüm:
Güven bittiyse bitir...