• ─░stedi─čin her konuda ba┼čar─▒l─▒ olabilirsin! Saklama KendiniÔÇŽ
    Detaylar─▒ incelemek i├žin t─▒kla!
  • P─▒nar Labneli Tarif Yar─▒┼čmas─▒ 4. Hafta yar─▒┼čma ba┼člad─▒.
    P─▒nar Labne lezzetler─▒ yar─▒┼č─▒yor. Her hafta birinciye s├╝priz hediyeler.
    Lezzetli yar─▒┼čmaya kat─▒lmak i├žin HEMEN TIKLA !..

E┼čime nasil soylesem bilmiyorum ­čÖä

Merakliiiiiiiiii

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
19 Mart 2019
566
673
28
Merhabalar ben 8 haftal─▒k hamileyim. Son 2 haftad─▒r super mide bulant─▒lar─▒ ge├žiriyorum hatta bir g├╝nde 3-4 kere oluyor. ├ľyleki artik can─▒m ac─▒yor. Kilo bile verdim. Son zamanlarda ┼čunu farkettim. Esimin kokusu falan eskiden rahatsz etmezdi. Koku derken ten kokusundan bahsediyorum. Parf├╝m├╝n├╝ s├Âylemiyorum bile. D├╝n sigara i├žmi┼č a─čz─▒ kokuyordu. A─čz─▒n sigara kokuyo dedim gitti di┼čini f─▒r├žalad─▒. Bu sefer de macun kokusu beni benden ald─▒. E┼čim bana cok kokar oldu. Eli kolu a─čz─▒ teni. Tiksinmeye ba┼člad─▒m e┼čimden. Ne yapcam nas─▒l yapcm bilmiyorm. Bazen uzak oturuyorm uzak yat─▒yorm ne oldu diyo. Hiic biraz midem rahatsz oldu diyorum ama yalan da de─čil yani. E┼čimi k─▒rmadan bunu nas─▒l s├Âylemeliyim? Kendisi biraz tak─▒nt─▒l─▒ biri.

Ayzagibi

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
30 Ocak 2016
817
1.197
S├Âylemeyin siz de bu durumlar ge├žici .
ge├žici bir durum i├žin kalp k─▒rmaya gerek yok madem tak─▒nt─▒l─▒ biri sonra s─▒k─▒nt─▒ olabilir

BeyazPatik35

Carpe Diem
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 Ekim 2010
2.618
2.845
Merhabalar ben 8 haftal─▒k hamileyim. Son 2 haftad─▒r super mide bulant─▒lar─▒ ge├žiriyorum hatta bir g├╝nde 3-4 kere oluyor. ├ľyleki artik can─▒m ac─▒yor. Kilo bile verdim. Son zamanlarda ┼čunu farkettim. Esimin kokusu falan eskiden rahatsz etmezdi. Koku derken ten kokusundan bahsediyorum. Parf├╝m├╝n├╝ s├Âylemiyorum bile. D├╝n sigara i├žmi┼č a─čz─▒ kokuyordu. A─čz─▒n sigara kokuyo dedim gitti di┼čini f─▒r├žalad─▒. Bu sefer de macun kokusu beni benden ald─▒. E┼čim bana cok kokar oldu. Eli kolu a─čz─▒ teni. Tiksinmeye ba┼člad─▒m e┼čimden. Ne yapcam nas─▒l yapcm bilmiyorm. Bazen uzak oturuyorm uzak yat─▒yorm ne oldu diyo. Hiic biraz midem rahatsz oldu diyorum ama yalan da de─čil yani. E┼čimi k─▒rmadan bunu nas─▒l s├Âylemeliyim? Kendisi biraz tak─▒nt─▒l─▒ biri.
├ľncelikle hay─▒rl─▒ olsun in┼čallah bebi┼čini kuca─č─▒na da al─▒rs─▒n....

Benim kom┼čumda hamileyken kocas─▒ndan tiksinmi┼čti olabiliyor yani baz─▒ hamilelerde....

E┼čine hamilelikten dolayi ve ge├žici oldu─čunu kibar bir dille soylebilirsin can─▒m.

Albino karnabahar

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
27 Kas─▒m 2017
1.299
2.354
Bende ┼čuan 18 haftal─▒k gebeyim sizin d├Âneminizdeyken neler neler kokmad─▒ ba┼čta e┼čim koktu yan─▒ma gelme dedim, e┼čimde ne sigara i├žer ne de pis pasakli bir insand─▒r her g├╝n du┼čunu al─▒r parf├╝m deodorant kullan─▒r. Gidip hemen du┼č al─▒rd─▒ du┼č jeli ┼čampuan─▒ nasil k├Ât├╝ koktu de─či┼čtirdik ben se├žtim geldim o kulland─▒. Her ┼čey koktu en son kendi kendime falan da kokuyordum­čśé­čśé kabus gibiydi ama ge├žti sizinki de ge├žecek valla dar─▒lma k─▒r─▒lma olamaz b├Âyle bir d├Ânemde hormonlarla ilgili elinizde de─čil ki e┼činize bunu s├Âyleyin ge├žici oldu─čunu da s├Âyleyin. ├çokta kafan─▒za takmay─▒n.

ahsen90

├ťZG├ťN
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 A─čustos 2017
1.973
5.830
Bana t├╝m ev fare ├Âl├╝s├╝ kokuyorsu maalesef 3. Ayima kadar surdu ├Â─č├╝re ├Â─č├╝re gecirdim 3 ay─▒.

Merakliiiiiiiiii

├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
19 Mart 2019
566
673
28
Bana t├╝m ev fare ├Âl├╝s├╝ kokuyorsu maalesef 3. Ayima kadar surdu ├Â─č├╝re ├Â─č├╝re gecirdim 3 ay─▒.
Ahh hic sorma. D├╝n gece e┼čim tavuk k─▒zartm─▒┼č salata yapm─▒┼č tatl─▒ yemi┼č falan. Sabah mutfa─ča bir girdim tavuk bir yerden kokuyo salataya so─čan koymu┼č o bir yandan ┼čekerpare disarda kalm─▒┼č o bir yandan. El bir yandan sen bir yandan ­čśä­čśä­čśä­čśä kendimi lavaboda buldum

ahsen90

├ťZG├ťN
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 A─čustos 2017
1.973
5.830
Ahh hic sorma. D├╝n gece e┼čim tavuk k─▒zartm─▒┼č salata yapm─▒┼č tatl─▒ yemi┼č falan. Sabah mutfa─ča bir girdim tavuk bir yerden kokuyo salataya so─čan koymu┼č o bir yandan ┼čekerpare disarda kalm─▒┼č o bir yandan. El bir yandan sen bir yandan ­čśä­čśä­čśä­čśä kendimi lavaboda buldum
Anne olmak boyle bisey iste Rabbim saglikli dogum nasip etsin size insallah

Merakliiiiiiiiii

├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
19 Mart 2019
566
673
28
Anne olmak boyle bisey iste Rabbim saglikli dogum nasip etsin size insallah
Cok te┼čekk├╝rler allah raz─▒ olsun. Benim ilk gebeli─čim. Normalde etrafimda gebe g├Ârd├╝─č├╝mde karn─▒ ┼či┼čiyor ara s─▒ra midesi bulan─▒yor ba┼č─▒ d├Ân├╝yor zaman ge├žiyor ├žocu─ču d├╝nyaya getiriyor diyordum da bu kadar zor oldu─čunu bilmiyordum­čśä

-masal-

A$─Â
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 Kas─▒m 2013
1.786
475
Ben acik a├ž─▒k soyledim valla napalim elimizde olan bisey degil hormonlarin etkisiyle oluyo yapacak bisey yok onlarda anlayisla karsiliyo zaten

Merakliiiiiiiiii

├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
19 Mart 2019
566
673
28
Ben acik a├ž─▒k soyledim valla napalim elimizde olan bisey degil hormonlarin etkisiyle oluyo yapacak bisey yok onlarda anlayisla karsiliyo zaten
Ben de en sonunda dayanamad─▒m s├Âyledim. Ama benimki al─▒nganl─▒k yapt─▒. Bu erkek ki┼čisi bi de─či┼čik ya. Anlay─▒┼č g├Âsterip susacagina al─▒nganl─▒k yap─▒yor. Analar─▒ pek nazl─▒ b├╝y├╝tm├╝┼č galiba ­čÖä

nnazzoo

Pa┼ča o─člum,pamuk k─▒z─▒m ve k─▒v─▒rc─▒k babalar─▒ÔŁĄ´ŞĆ
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
28 Mart 2008
1.542
4.000
Toplu ta┼č─▒madan,insanlar ├žok fena kokuyorlar diye defalarca yar─▒ yolda inen biri olarak,4. ayda bitti─čini s├Âyleyebilirim. Sabredin. ­čśŐ