E┼čime nasil soylesem bilmiyorum ­čÖä

Merakliiiiiiiiii

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
19 Mart 2019
566
639
Merhabalar ben 8 haftal─▒k hamileyim. Son 2 haftad─▒r super mide bulant─▒lar─▒ ge├žiriyorum hatta bir g├╝nde 3-4 kere oluyor. ├ľyleki artik can─▒m ac─▒yor. Kilo bile verdim. Son zamanlarda ┼čunu farkettim. Esimin kokusu falan eskiden rahatsz etmezdi. Koku derken ten kokusundan bahsediyorum. Parf├╝m├╝n├╝ s├Âylemiyorum bile. D├╝n sigara i├žmi┼č a─čz─▒ kokuyordu. A─čz─▒n sigara kokuyo dedim gitti di┼čini f─▒r├žalad─▒. Bu sefer de macun kokusu beni benden ald─▒. E┼čim bana cok kokar oldu. Eli kolu a─čz─▒ teni. Tiksinmeye ba┼člad─▒m e┼čimden. Ne yapcam nas─▒l yapcm bilmiyorm. Bazen uzak oturuyorm uzak yat─▒yorm ne oldu diyo. Hiic biraz midem rahatsz oldu diyorum ama yalan da de─čil yani. E┼čimi k─▒rmadan bunu nas─▒l s├Âylemeliyim? Kendisi biraz tak─▒nt─▒l─▒ biri.

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 11-06-2020

Hamileli─čimin 14. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 183 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin kollar─▒ v├╝cut b├╝y├╝kl├╝─č├╝ne g├Âre nihayi oran─▒na eri┼čti fakat bacaklar─▒ hala v├╝cuduna g├Âre daha k─▒sa. Bebe─činizin dala─č─▒ art─▒k tamamen i┼člevsel. Hamileli─činiz s─▒ras─▒nda rahminizin a─č─▒rl─▒─č─▒ yakla┼č─▒k 360 kat artarak yakla┼č─▒k 28 gr dan yakla┼č─▒k 1,13 kg a ├ž─▒kacak.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 45 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 74 mm. (Ba┼čtan Popoya)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Ozgegelin

├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 Haziran 2018
797
999
Valla y─▒kansada paklansada yine size kokuyo gelecek..o y├╝zden bence s├Âyleyip kalbini bo┼čuna k─▒rmay─▒n ­čÖâ

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 11-04-2020

Hamileli─čimin 23. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 122 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin solunum sistemi hen├╝z tam olgunla┼čm─▒┼č durumda de─čil. Bebe─činizin akci─čerlerinin oksijeni tutup, kan dola┼č─▒m─▒na aktarabilmesi ve dola┼č─▒m sisteminden gelen korbondioksiti nefes yoluyla d─▒┼čar─▒ atabilmesi i├žin daha ├žok geli┼čmeye ihtiyac─▒ var. Rahminiz b├╝y├╝d├╝k├že, rahminizi destekleyen kas ve ba─člar─▒n gerilmesinden dolay─▒ karn─▒n─▒z─▒n alt k─▒sm─▒nda a─čr─▒lar hissedebilirsiniz. Bebe─činizin kalp at─▒┼člar─▒ kuvvetleniyor.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 550 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 27.8 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

minnoscadi

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
30 Ocak 2016
795
1.179
S├Âylemeyin siz de bu durumlar ge├žici .
ge├žici bir durum i├žin kalp k─▒rmaya gerek yok madem tak─▒nt─▒l─▒ biri sonra s─▒k─▒nt─▒ olabilir

Merakliiiiiiiiii

├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
19 Mart 2019
566
639
Valla y─▒kansada paklansada yine size kokuyo gelecek..o y├╝zden bence s├Âyleyip kalbini bo┼čuna k─▒rmay─▒n ­čÖâ
Malesef ├Âyle ya. Ama ben uzak durduk├ža o da baska bisey var zannediyor. K─▒rmak istemedigimden soyleyemiyorm da

Bebe─činizin kollar─▒ v├╝cut b├╝y├╝kl├╝─č├╝ne g├Âre nihayi oran─▒na eri┼čti fakat bacaklar─▒ hala v├╝cuduna g├Âre daha k─▒sa. Bebe─činizin dala─č─▒ art─▒k tamamen i┼člevsel. Hamileli─činiz s─▒ras─▒nda rahminizin a─č─▒rl─▒─č─▒ yakla┼č─▒k 360 kat artarak yakla┼č─▒k 28 gr dan yakla┼č─▒k 1,13 kg a ├ž─▒kacak.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 45 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 74 mm. (Ba┼čtan Popoya)

Merakliiiiiiiiii

├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
19 Mart 2019
566
639
S├Âylemeyin siz de bu durumlar ge├žici .
ge├žici bir durum i├žin kalp k─▒rmaya gerek yok madem tak─▒nt─▒l─▒ biri sonra s─▒k─▒nt─▒ olabilir
Ne zaman ge├žer peki. Beni gercekten cok yoruyor

BeyazPatik35

Carpe Diem
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 Ekim 2010
2.554
2.643
Merhabalar ben 8 haftal─▒k hamileyim. Son 2 haftad─▒r super mide bulant─▒lar─▒ ge├žiriyorum hatta bir g├╝nde 3-4 kere oluyor. ├ľyleki artik can─▒m ac─▒yor. Kilo bile verdim. Son zamanlarda ┼čunu farkettim. Esimin kokusu falan eskiden rahatsz etmezdi. Koku derken ten kokusundan bahsediyorum. Parf├╝m├╝n├╝ s├Âylemiyorum bile. D├╝n sigara i├žmi┼č a─čz─▒ kokuyordu. A─čz─▒n sigara kokuyo dedim gitti di┼čini f─▒r├žalad─▒. Bu sefer de macun kokusu beni benden ald─▒. E┼čim bana cok kokar oldu. Eli kolu a─čz─▒ teni. Tiksinmeye ba┼člad─▒m e┼čimden. Ne yapcam nas─▒l yapcm bilmiyorm. Bazen uzak oturuyorm uzak yat─▒yorm ne oldu diyo. Hiic biraz midem rahatsz oldu diyorum ama yalan da de─čil yani. E┼čimi k─▒rmadan bunu nas─▒l s├Âylemeliyim? Kendisi biraz tak─▒nt─▒l─▒ biri.
├ľncelikle hay─▒rl─▒ olsun in┼čallah bebi┼čini kuca─č─▒na da al─▒rs─▒n....

Benim kom┼čumda hamileyken kocas─▒ndan tiksinmi┼čti olabiliyor yani baz─▒ hamilelerde....

E┼čine hamilelikten dolayi ve ge├žici oldu─čunu kibar bir dille soylebilirsin can─▒m.

Ozgegelin

├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 Haziran 2018
797
999

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 11-04-2020

Hamileli─čimin 23. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 122 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin solunum sistemi hen├╝z tam olgunla┼čm─▒┼č durumda de─čil. Bebe─činizin akci─čerlerinin oksijeni tutup, kan dola┼č─▒m─▒na aktarabilmesi ve dola┼č─▒m sisteminden gelen korbondioksiti nefes yoluyla d─▒┼čar─▒ atabilmesi i├žin daha ├žok geli┼čmeye ihtiyac─▒ var. Rahminiz b├╝y├╝d├╝k├že, rahminizi destekleyen kas ve ba─člar─▒n gerilmesinden dolay─▒ karn─▒n─▒z─▒n alt k─▒sm─▒nda a─čr─▒lar hissedebilirsiniz. Bebe─činizin kalp at─▒┼člar─▒ kuvvetleniyor.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 550 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 27.8 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Merakliiiiiiiiii

├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
19 Mart 2019
566
639

Albino karnabahar

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
27 Kas─▒m 2017
1.006
1.616
Bende ┼čuan 18 haftal─▒k gebeyim sizin d├Âneminizdeyken neler neler kokmad─▒ ba┼čta e┼čim koktu yan─▒ma gelme dedim, e┼čimde ne sigara i├žer ne de pis pasakli bir insand─▒r her g├╝n du┼čunu al─▒r parf├╝m deodorant kullan─▒r. Gidip hemen du┼č al─▒rd─▒ du┼č jeli ┼čampuan─▒ nasil k├Ât├╝ koktu de─či┼čtirdik ben se├žtim geldim o kulland─▒. Her ┼čey koktu en son kendi kendime falan da kokuyordum­čśé­čśé kabus gibiydi ama ge├žti sizinki de ge├žecek valla dar─▒lma k─▒r─▒lma olamaz b├Âyle bir d├Ânemde hormonlarla ilgili elinizde de─čil ki e┼činize bunu s├Âyleyin ge├žici oldu─čunu da s├Âyleyin. ├çokta kafan─▒za takmay─▒n.

ahsen90

├ťZG├ťN
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 A─čustos 2017
1.708
4.718
Bana t├╝m ev fare ├Âl├╝s├╝ kokuyorsu maalesef 3. Ayima kadar surdu ├Â─č├╝re ├Â─č├╝re gecirdim 3 ay─▒.

Yukar─▒ Alt