• ─░stedi─čin her konuda ba┼čar─▒l─▒ olabilirsin! Saklama KendiniÔÇŽ
    Detaylar─▒ incelemek i├žin t─▒kla!
  • P─▒nar Labneli Tarif Yar─▒┼čmas─▒ 4. Hafta yar─▒┼čma ba┼člad─▒.
    P─▒nar Labne lezzetler─▒ yar─▒┼č─▒yor. Her hafta birinciye s├╝priz hediyeler.
    Lezzetli yar─▒┼čmaya kat─▒lmak i├žin HEMEN TIKLA !..

E┼čime nasil soylesem bilmiyorum ­čÖä

5816bursa

Rabbim sana emanetiz
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 Aral─▒k 2011
3.370
4.890
Naneli sak─▒z ├ži─čnemek rahatlat─▒r s─▒z─▒ deneyin isterseniz sagl─▒kla kuca─č─▒n─▒za almay─▒ nasip etsin Rabbim

AyseLalem

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
27 Ekim 2019
363
162
Merhabalar ben 8 haftal─▒k hamileyim. Son 2 haftad─▒r super mide bulant─▒lar─▒ ge├žiriyorum hatta bir g├╝nde 3-4 kere oluyor. ├ľyleki artik can─▒m ac─▒yor. Kilo bile verdim. Son zamanlarda ┼čunu farkettim. Esimin kokusu falan eskiden rahatsz etmezdi. Koku derken ten kokusundan bahsediyorum. Parf├╝m├╝n├╝ s├Âylemiyorum bile. D├╝n sigara i├žmi┼č a─čz─▒ kokuyordu. A─čz─▒n sigara kokuyo dedim gitti di┼čini f─▒r├žalad─▒. Bu sefer de macun kokusu beni benden ald─▒. E┼čim bana cok kokar oldu. Eli kolu a─čz─▒ teni. Tiksinmeye ba┼člad─▒m e┼čimden. Ne yapcam nas─▒l yapcm bilmiyorm. Bazen uzak oturuyorm uzak yat─▒yorm ne oldu diyo. Hiic biraz midem rahatsz oldu diyorum ama yalan da de─čil yani. E┼čimi k─▒rmadan bunu nas─▒l s├Âylemeliyim? Kendisi biraz tak─▒nt─▒l─▒ biri.

Valla ben soyluyordum don arkani kokuyorsun diye.. Gaz kokuyordu esim bana bildigin tup gazi gibi

Cotton Candy

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 A─čustos 2019
1.447
1.626
Merhabalar ben 8 haftal─▒k hamileyim. Son 2 haftad─▒r super mide bulant─▒lar─▒ ge├žiriyorum hatta bir g├╝nde 3-4 kere oluyor. ├ľyleki artik can─▒m ac─▒yor. Kilo bile verdim. Son zamanlarda ┼čunu farkettim. Esimin kokusu falan eskiden rahatsz etmezdi. Koku derken ten kokusundan bahsediyorum. Parf├╝m├╝n├╝ s├Âylemiyorum bile. D├╝n sigara i├žmi┼č a─čz─▒ kokuyordu. A─čz─▒n sigara kokuyo dedim gitti di┼čini f─▒r├žalad─▒. Bu sefer de macun kokusu beni benden ald─▒. E┼čim bana cok kokar oldu. Eli kolu a─čz─▒ teni. Tiksinmeye ba┼člad─▒m e┼čimden. Ne yapcam nas─▒l yapcm bilmiyorm. Bazen uzak oturuyorm uzak yat─▒yorm ne oldu diyo. Hiic biraz midem rahatsz oldu diyorum ama yalan da de─čil yani. E┼čimi k─▒rmadan bunu nas─▒l s├Âylemeliyim? Kendisi biraz tak─▒nt─▒l─▒ biri.
hamilelikte koku hassasiyetinin artt─▒─č─▒ndan bahsedin. Gerisini kendinizden ├Ârnek vererek anlat─▒n. Mesela eskiden sevdi─činiz parf├╝m├╝n bile ┼čimdi midenizi buland─▒rd─▒─č─▒ndan falan bahsedin. Sigara kokusunun ekstra midenizi buland─▒rd─▒─č─▒n─▒. Du┼č alabilir misin teninin kokusu farkl─▒ gelmeye ba┼člad─▒ san─▒r─▒m hormonlardan kusura bakma nolur falan diyip tatl─▒ca izah edebilirsiniz :)

Tugcecakmak58

Yeni ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Kas─▒m 2019
68
23
25
Mecbur sab─▒r gostercz. Baska ├žaresi yokki­čśü sipa bi do─čsun da g├Âstercem ona. O butlarini ─▒s─▒ray─▒m da a─čz─▒m─▒n tad─▒ yerine gelsin­čśő
Bende aynisini diyorum :) durmadan rahatsiz edicem onu surekli opuceemm :)

Muezzaa

Ey ak┼čam vapuru, sana m─▒ kal─▒r d├╝nya
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
5 May─▒s 2019
749
979
Ben nevresimin rengine bak─▒nca bile midem bulan─▒yordu o d├Ânemde­čśü tak─▒lacak bir┼čey yok ki bunda herkes ya┼č─▒yor, e┼činiz de anlayacakt─▒r. Durumu ├Âzetleyen bilimsel bir yaz─▒ falan okuyun ona isterseniz. Ben e┼čimin kokusundan rahats─▒z oldu─čumda k─▒rk kere ├Âz├╝r dileyerek ona s├Âyl├╝yordum, o da bildi─či i├žin rahats─▒z etmiyordu sa─č olsun

Merakliiiiiiiiii

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
19 Mart 2019
566
673
28
Ben nevresimin rengine bak─▒nca bile midem bulan─▒yordu o d├Ânemde­čśü tak─▒lacak bir┼čey yok ki bunda herkes ya┼č─▒yor, e┼činiz de anlayacakt─▒r. Durumu ├Âzetleyen bilimsel bir yaz─▒ falan okuyun ona isterseniz. Ben e┼čimin kokusundan rahats─▒z oldu─čumda k─▒rk kere ├Âz├╝r dileyerek ona s├Âyl├╝yordum, o da bildi─či i├žin rahats─▒z etmiyordu sa─č olsun
Cok ┼č├╝k├╝r 12 haftal─▒k olduk. Biraz daha rahat─▒m. Ama bazen arada e┼čim sigara kulland─▒─č─▒ndan olsa gerek a─čz─▒ k├Ât├╝ kokuyo mecbur midem bulaniyo onu lavaboya yolluyorum. Baska kokular─▒ hissedip midemin buland─▒─č─▒n─▒ g├Âr├╝nce kendili─činden dikkat etmeye ba┼člad─▒. Cok sukur biraz daha rahat─▒m­čśü­čśü

Muezzaa

Ey ak┼čam vapuru, sana m─▒ kal─▒r d├╝nya
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
5 May─▒s 2019
749
979
Cok ┼č├╝k├╝r 12 haftal─▒k olduk. Biraz daha rahat─▒m. Ama bazen arada e┼čim sigara kulland─▒─č─▒ndan olsa gerek a─čz─▒ k├Ât├╝ kokuyo mecbur midem bulaniyo onu lavaboya yolluyorum. Baska kokular─▒ hissedip midemin buland─▒─č─▒n─▒ g├Âr├╝nce kendili─činden dikkat etmeye ba┼člad─▒. Cok sukur biraz daha rahat─▒m­čśü­čśü
─░yi bari ├žok ┼č├╝k├╝r ­čśŐ bir aya tamamen ge├žer in┼čaallah bulant─▒lar─▒n─▒z, i┼čtah─▒n─▒z da a├ž─▒l─▒r. Allah ─▒m ├žok kolay bir hamilelik ve do─čum nasip etsin:KK200:

Merakliiiiiiiiii

├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
19 Mart 2019
566
673
28
─░yi bari ├žok ┼č├╝k├╝r ­čśŐ bir aya tamamen ge├žer in┼čaallah bulant─▒lar─▒n─▒z, i┼čtah─▒n─▒z da a├ž─▒l─▒r. Allah ─▒m ├žok kolay bir hamilelik ve do─čum nasip etsin:KK200:
Amiiiin­čÖĆ allah raz─▒ olsun sagolun.

Zeynoo40

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
30 Ekim 2019
356
529
40
Ge├žecek bu d├Ânem bence hi├ž s├Âyleyip k─▒rma e┼čini.. hassas bir d├Ânem de ├žakt─▒rmadan uzak dur .. ­čĄŚ­čśŹ

Merakliiiiiiiiii

├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
19 Mart 2019
566
673
28
Ge├žecek bu d├Ânem bence hi├ž s├Âyleyip k─▒rma e┼čini.. hassas bir d├Ânem de ├žakt─▒rmadan uzak dur .. ­čĄŚ­čśŹ
Ben uzak dursam herif uzak durmuyor. Sar─▒l─▒yor falan y├╝z├╝m eksiyo noldu diyo­čśü bisey yok can─▒m bi an midem kabard─▒ diyorum heeee diyo gidiyo di┼čini fircaliyor ├╝st├╝n├╝ de─či┼čtiriyo. Bir kac kere kokudan mide bulant─▒s─▒ yasadigimi g├Âr├╝nce dikkat ediyor cok ┼č├╝k├╝r. Ama farketmiyor de─čilim O da ne zaman bitecek diye d├╝┼č├╝n├╝yor ­čśü­čśü

Tugcecakmak58

Yeni ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Kas─▒m 2019
68
23
25
Ben uzak dursam herif uzak durmuyor. Sar─▒l─▒yor falan y├╝z├╝m eksiyo noldu diyo­čśü bisey yok can─▒m bi an midem kabard─▒ diyorum heeee diyo gidiyo di┼čini fircaliyor ├╝st├╝n├╝ de─či┼čtiriyo. Bir kac kere kokudan mide bulant─▒s─▒ yasadigimi g├Âr├╝nce dikkat ediyor cok ┼č├╝k├╝r. Ama farketmiyor de─čilim O da ne zaman bitecek diye d├╝┼č├╝n├╝yor ­čśü­čśü
Benim esimde oyle bence. Bu bulantilar ne zaman gecicek diye gozumun icine bakiyo :)