E┼čime nasil soylesem bilmiyorum ­čÖä

Merakliiiiiiiiii

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
19 Mart 2019
566
649
─░yi bari ├žok ┼č├╝k├╝r ­čśŐ bir aya tamamen ge├žer in┼čaallah bulant─▒lar─▒n─▒z, i┼čtah─▒n─▒z da a├ž─▒l─▒r. Allah ─▒m ├žok kolay bir hamilelik ve do─čum nasip etsin:KK200:
Amiiiin­čÖĆ allah raz─▒ olsun sagolun.

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 11-06-2020

Hamileli─čimin 20. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 143 g├╝n kald─▒.

├ľn├╝m├╝zdeki ├╝├ž g├╝n i├žinde bebe─činizin ba┼č─▒nda ince telli sa├žlar ┼čekillenmeye ba┼člayacakt─▒r. Bu sa├žlar bebe─činizin kal─▒c─▒ sa├žlar─▒d─▒r, lanugo (ge├žici t├╝yler) de─čil. Bu kal─▒c─▒ sa├žlar bebe─činizin do─čumundan sonra, iki hafta i├žinde yava┼č yava┼č d├Âk├╝lerek daha kal─▒n sa├žlarla de─či┼čecektir. Bebe─činiz art─▒k nesneleri kavrayabilir.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 320 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 16.4 cm. (Ba┼čtan Popoya)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Zeynoo40

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
30 Ekim 2019
324
463
Merhabalar ben 8 haftal─▒k hamileyim. Son 2 haftad─▒r super mide bulant─▒lar─▒ ge├žiriyorum hatta bir g├╝nde 3-4 kere oluyor. ├ľyleki artik can─▒m ac─▒yor. Kilo bile verdim. Son zamanlarda ┼čunu farkettim. Esimin kokusu falan eskiden rahatsz etmezdi. Koku derken ten kokusundan bahsediyorum. Parf├╝m├╝n├╝ s├Âylemiyorum bile. D├╝n sigara i├žmi┼č a─čz─▒ kokuyordu. A─čz─▒n sigara kokuyo dedim gitti di┼čini f─▒r├žalad─▒. Bu sefer de macun kokusu beni benden ald─▒. E┼čim bana cok kokar oldu. Eli kolu a─čz─▒ teni. Tiksinmeye ba┼člad─▒m e┼čimden. Ne yapcam nas─▒l yapcm bilmiyorm. Bazen uzak oturuyorm uzak yat─▒yorm ne oldu diyo. Hiic biraz midem rahatsz oldu diyorum ama yalan da de─čil yani. E┼čimi k─▒rmadan bunu nas─▒l s├Âylemeliyim? Kendisi biraz tak─▒nt─▒l─▒ biri.
Ge├žecek bu d├Ânem bence hi├ž s├Âyleyip k─▒rma e┼čini.. hassas bir d├Ânem de ├žakt─▒rmadan uzak dur .. ­čĄŚ­čśŹ

Merakliiiiiiiiii

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
19 Mart 2019
566
649
Ge├žecek bu d├Ânem bence hi├ž s├Âyleyip k─▒rma e┼čini.. hassas bir d├Ânem de ├žakt─▒rmadan uzak dur .. ­čĄŚ­čśŹ
Ben uzak dursam herif uzak durmuyor. Sar─▒l─▒yor falan y├╝z├╝m eksiyo noldu diyo­čśü bisey yok can─▒m bi an midem kabard─▒ diyorum heeee diyo gidiyo di┼čini fircaliyor ├╝st├╝n├╝ de─či┼čtiriyo. Bir kac kere kokudan mide bulant─▒s─▒ yasadigimi g├Âr├╝nce dikkat ediyor cok ┼č├╝k├╝r. Ama farketmiyor de─čilim O da ne zaman bitecek diye d├╝┼č├╝n├╝yor ­čśü­čśü

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 11-06-2020

Hamileli─čimin 20. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 143 g├╝n kald─▒.

├ľn├╝m├╝zdeki ├╝├ž g├╝n i├žinde bebe─činizin ba┼č─▒nda ince telli sa├žlar ┼čekillenmeye ba┼člayacakt─▒r. Bu sa├žlar bebe─činizin kal─▒c─▒ sa├žlar─▒d─▒r, lanugo (ge├žici t├╝yler) de─čil. Bu kal─▒c─▒ sa├žlar bebe─činizin do─čumundan sonra, iki hafta i├žinde yava┼č yava┼č d├Âk├╝lerek daha kal─▒n sa├žlarla de─či┼čecektir. Bebe─činiz art─▒k nesneleri kavrayabilir.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 320 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 16.4 cm. (Ba┼čtan Popoya)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Tugcecakmak58

Yeni ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Kas─▒m 2019
53
16
Ben uzak dursam herif uzak durmuyor. Sar─▒l─▒yor falan y├╝z├╝m eksiyo noldu diyo­čśü bisey yok can─▒m bi an midem kabard─▒ diyorum heeee diyo gidiyo di┼čini fircaliyor ├╝st├╝n├╝ de─či┼čtiriyo. Bir kac kere kokudan mide bulant─▒s─▒ yasadigimi g├Âr├╝nce dikkat ediyor cok ┼č├╝k├╝r. Ama farketmiyor de─čilim O da ne zaman bitecek diye d├╝┼č├╝n├╝yor ­čśü­čśü
Benim esimde oyle bence. Bu bulantilar ne zaman gecicek diye gozumun icine bakiyo :)

Yukar─▒ Alt