Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

eşime teşekkür ediyorum.

Konusu 'Tebrik, Teşekkür Ediyorum /:)' forumundadır ve gxuxlçin06 tarafından 9 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : gxuxlçin06
  1. gxuxlçin06

gxuxlçin06 YERİNE SEVEMEM Üye

Ödül Puanları:
    106
    2 gün önceki gece 39 derece ateşle titrerken başımdan bir an olsun ayrılmayan:nazar:,sabaha kadar kızım uyandıkça onunla ilgilenen ve beni bu yönde çokk şaşırtan eşimeee çokk tşk ederimm:asigim::asigim:a.s.

2. 9 Ağustos 2008
  3. HURREM_S

HURREM_S SEVGİ çiçek açtı Üye

Ödül Puanları:
    106
    :) maşallah allah bozmasin

4. 9 Ağustos 2008
  5. gxuxlçin06

gxuxlçin06 YERİNE SEVEMEM Üye

Ödül Puanları:
    106
    umut değilde şöyle allah biliyor ya bu 4 sene içinde gece ateşlenip hiç eşime denk gelmedim.ateşim gündüz olur annme veya kız kardeşim ilgilenirlerdi
    şimdi gece ateşlenince eşimin benle ilgileceğini düşünmememiştim.aman banane der demiştim.yanılmışım:nazar:
    günahını aldım adamın yaaa.s.

6. 14 Ağustos 2008
  7. ahtapot

ahtapot x)))) Üye

Ödül Puanları:
    76
    bence gidip eşini sıkıca bi öpmelisin

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.