Eşimi Doktora Götürmeye İkna Edemiyorum!!

Sevgi

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
12
Selam Kızlar ben başlıktada olduğu gibi eşimi doktora götürmeye ikna edemiyorum belki bi problem yok daha önce de düşük yaptım olmasa o zaman olmazdı diyor kestirip atıyor halbuki çok ilaç kullandı ve mutlaka bi problem yaratmıştır diyorum ben kısır değilim diyor kapatıyor konuyu fikri olan varmı?:2:

1,5 senelik evliyim mayıs ayından beri korunmuyorum..

Son düzenleme:

Ronya

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
5
Selam Kızlar ben başlıktada olduğu gibi eşimi doktora götürmeye ikna edemiyorum belki bi problem yok daha önce de düşük yaptım olmasa o zaman olmazdı diyor kestirip atıyor halbuki çok ilaç kullandı ve mutlaka bi problem yaratmıştır diyorum ben kısır değilim diyor kapatıyor konuyu fikri olan varmı?:2:

canım daha 6 ay olmuş korunmayalı
yaş faktörü önemli eğer 35 yaşın üstüyse 6 ay doktora gitmek için normal
ama normalde 1 yıldan önce gelmeyin diyor doktorlar

Sevgi

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
12
30 yaşında o 22 yaşında da ben

sorunun ortaya çıkması içinmi 35 yaş gerekli yani eğer varsa bi problem çıksın diye götürmek istedim yani en azından kafam rahat olur diye dedimdi
ama yinede teşekür ederim

krishazel

Rabbim Sana Emanet
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
28
30 yaşında o 22 yaşında da ben

sorunun ortaya çıkması içinmi 35 yaş gerekli yani eğer varsa bi problem çıksın diye götürmek istedim yani en azından kafam rahat olur diye dedimdi
ama yinede teşekür ederim
Aslinda dogru dusunuyorsun ama esini sen ikna edebilirsin ancak.
Yapacagi tek sey sperm testi vermek erkeklerin kolay anlasiliyor sorun olup olmadigi .
yaslariniz korkmanizi gerektirmiyor zamaniniz bol sanslisiniz.

Madamiks

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
59

Düşük yapmışsın daha önce..heralde eşinde bir sorun yok,bence senin gebelikle ilgili bir sorunun olabilir,
bu konuda doktora görünmüşsündür değilmi?

Son düzenleme:

aleyna84

ya mücib
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
eşini ikna etmenin en kolay yolu eşinin ennesine söylemen erkekler annelerini dinliyolar

ama annnesi yoksa sen kna edebilirsin seni cok iyi anlıyorum benimkide gitmek istemiyodu ilk ypatırdıgımız testler nomal cıkmıştı bende problem yok diyodu 2 yıl sonra yaptırdıgımız testler cok düşük cıktı

ama sen daha önce hamile klmışsın daha 6 ay olmuş korunmayı bırakalı 1 sene gecmeden dr geri gönderiyo zaten san sakin ol bence

ALLAHvarGAMyok

ikizlerin annesi ♡♡♡
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
of bu erkeklerrrrrrrrrrrr bazen ınsanı bunaltıor bnde zorla goturdum
bnde bırsey yok dıe kendını yırttı
ama sorun kendınde cıktı :KK43:

Sevgi

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
12
Düşük yapmışsın daha önce..heralde eşinde bir sorun yok,bence senin gebelikle ilgili bir sorunun olabilir,
bu konuda doktora görünmüşsündür değilmi?
tabiki gördündüm zaten eşimi çağıranda o doktor bana bakıyor sürekli ama eşinide görelim diyor ama oda nuh diyor peygamber demiyor
of bu erkeklerrrrrrrrrrrr bazen ınsanı bunaltıor bnde zorla goturdum
bnde bırsey yok dıe kendını yırttı
ama sorun kendınde cıktı :KK43:
ya anasıda derse benim oğlumda sorun yoktur diye o zaman netcemm :96:

sblkmbsr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
nası yaparsın bilmiyorum ama bi yolunu bulman gerekiyor ayrıca seni korkutmak istemem ama düşüklerin çoğu spermlerin kalitesizliğinden oluyo canım

Sevgi

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
12
nası yaparsın bilmiyorum ama bi yolunu bulman gerekiyor ayrıca seni korkutmak istemem ama düşüklerin çoğu spermlerin kalitesizliğinden oluyo canım
bende senin gibi düşündüğüm için bu durumdayım sorun bende olsa sölerdi heralde dr bende bi problem göremedi ağır neyin de kaldırmamıştım yani kendi kendine düşmedi heralde :97:

Yukarı Alt