• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Eşimin ailesi

Dasmeer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2019
5.663
5.108
Inanın aynı durum benim için de geçerli. Aile konusu çok hassas ve herkesin ailesi kendisi için çok özel ama bazen cidden dayanma gücünü zorluyorlar.

Keşke beğenmediğimiz özelliklerini değiştirebilseydik
ah ah mumkundegil ben artik esimede aciyorum oda farkında ama ailesi napsin
O haliyle savunmaya geicyir empati kuurnca anlıyorum ailesi onu doğuran büyüten
Ama dedimki seninailen senheesekl kabuledersin
Buevde ikimiizn geldimi senin hatrina dayancm ogullairnin evi ama beni oraya fazla bulastirma azgiderim dedim çünkü gerçkten dayanamıyorum dedim tmm dedi bakalim
Cidden anlatamıyorsun
Zaten 2abisi esleri kaynanama kaynatam koyde ikikatli evlerivar altli üstlü curcuna haldeler
Gelince ev cosuyor 10kisi birde colukcocuk
Hepsini gectim cok bos konusuyorlar egiitim namina birsey yok onu gectim insan az cekinir ben mesafe koydum mecburen anlamiyorlar tuhaf espiri yapip guluyorlar evmi heryeri esiyorlar cok baskalar ama dediigm gibi tek tesellim az gelmeleri

Nilhanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2020
18
15
Balkon camını onların yaptırmasını beklemeniz dışında diğer konularda haklısınız. Ama balkon cam parasını vermek zorunda değiller.
Evlenirken hicbir şey yapmamaları, benim ailem her turlu yardimi yaparken gelinliğimi bile almamalari doğru mu? Üstelik annesinin eşimden hacca gitmek için para vermesi gibi beklentileri var

Nilhanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2020
18
15
ah ah mumkundegil ben artik esimede aciyorum oda farkında ama ailesi napsin
O haliyle savunmaya geicyir empati kuurnca anlıyorum ailesi onu doğuran büyüten
Ama dedimki seninailen senheesekl kabuledersin
Buevde ikimiizn geldimi senin hatrina dayancm ogullairnin evi ama beni oraya fazla bulastirma azgiderim dedim çünkü gerçkten dayanamıyorum dedim tmm dedi bakalim
Cidden anlatamıyorsun
Zaten 2abisi esleri kaynanama kaynatam koyde ikikatli evlerivar altli üstlü curcuna haldeler
Gelince ev cosuyor 10kisi birde colukcocuk
Hepsini gectim cok bos konusuyorlar egiitim namina birsey yok onu gectim insan az cekinir ben mesafe koydum mecburen anlamiyorlar tuhaf espiri yapip guluyorlar evmi heryeri esiyorlar cok baskalar ama dediigm gibi tek tesellim az gelmeleri
Kesinlikle eşiniz için dayanmalısınız. Birlikte ve sürekli ic içe yasamak durumunda olmak cok daha buyuk bir yikim olurdu

KurkmantoluSero

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2019
7.785
21.259
Evlenirken hicbir şey yapmamaları, benim ailem her turlu yardimi yaparken gelinliğimi bile almamalari doğru mu? Üstelik annesinin eşimden hacca gitmek için para vermesi gibi beklentileri var
Hayır tabiki doğru değil ama onu o zaman yaptıracaktınız. İş işten geçmiş üzgünüm. :KK43:Kimileri aileler düğünde yardım etmek zorunda değil diyor ama bana göre etmek zorundalar maddi güçleri varsa. Keşke o zaman her şeyi sizin aileniz yüklenmeseymiş.
Ama evlenip ayrı bi aile olduktan sonra iki ailede maddi yardım etmek zorunda değil.

Dasmeer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2019
5.663
5.108
Kesinlikle eşiniz için dayanmalısınız. Birlikte ve sürekli ic içe yasamak durumunda olmak cok daha buyuk bir yikim olurdu
Basta birlikte yasamayacagim icin kabul ettim yoksa evlenemzdim dayabilckk gibi degiller
İnsan da az gorgu olur ayip denen sey yok
Rahatsiz etmeden efendi efendi oturup gidelim yok

zeynones2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2016
5.007
6.199
Kız tarafı gerek yok deyince minnet değil hak sayan erkek ailelerini anlamlandıramıyorum.

Berrak201406

En Berrak Yanımsın.
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2017
83
64
yorucu zamanlar .. şöyle de aklıa birşey geldi .. cam balkon vs yaptırıp sonra da bunlar lafa çıkmasın ? biz yaptırdık biz ettik diye .. bu konuda da dikkatli olmalısın bence .. çokda ipin ucunu verme derim ..
şu konuda sana kızdım kusura bakma, fazla kafaya takıyosun çocuğuna yaparlar filan bence bırak hiçbişey yapmasınlar ..
kıyafet denemek bavul karıştırmak odaya dan diye dalmak çok çok çirkin şeyler ..
sandım kiii önce aynı ıevde yaşıyrsunuz Allahtan farklı şeehirmiş.. birde aynı olsa düşünemiyoruuummmmm kabus gibiiii
sizde geldiklerinde odanızın kapısını filan kitleyin..
booll sabır diliyorum :)

Nilhanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2020
18
15
yorucu zamanlar .. şöyle de aklıa birşey geldi .. cam balkon vs yaptırıp sonra da bunlar lafa çıkmasın ? biz yaptırdık biz ettik diye .. bu konuda da dikkatli olmalısın bence .. çokda ipin ucunu verme derim ..
şu konuda sana kızdım kusura bakma, fazla kafaya takıyosun çocuğuna yaparlar filan bence bırak hiçbişey yapmasınlar ..
kıyafet denemek bavul karıştırmak odaya dan diye dalmak çok çok çirkin şeyler ..
sandım kiii önce aynı ıevde yaşıyrsunuz Allahtan farklı şeehirmiş.. birde aynı olsa düşünemiyoruuummmmm kabus gibiiii
sizde geldiklerinde odanızın kapısını filan kitleyin..
booll sabır diliyorum :)
Kesinlikle çok haklisiniz aynı şehirde olmadigimiza şükrediyorum 😣

Yukarı Alt