Esimin babannesi bana kaynanalik yapmaya calisiyor!

Frms

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2017
44
91
Evet arkadaşlar yanlış duymadınız. Kv bu kadından kaçtı, kızının evine gitti, kadın da bana sardı. Saygısızlık etmek istemiyorum ama haddini asmaya başladı. Sürekli laf sokmalar, alaylar.. daha geçen sene bi tartışmamız oldu, uyardım kendisini, benimle ne derdin var diye, yine aynı şeyi yapıyor. Bugün ziyarete gittik çay içmeye, gittim elini öptüm, elini çekiyor "ne ağır vasitasiniz be! Gözümüz yollarda kaldi!" Diyor. Ne cevap vereceğimi şaşırıyorum, biz onlara erken geleceğiz demedik, kayınpederimin yanında kalıyor şuan. Sırf laf etmesin diye bi gitmek istedik. Ama bu kadın mutlaka laf edecek bir şey buluyor. Kv bundan nefret ediyor, muhatap bile olmuyor o derece kendinden soğutmuş kadını. Kızının evine kaçtı daha az görmek için bu kadının yüzünü. 70 yaşlarında ama çenesi hiç durmuyor. Yaşlıdır deyip saygıda kusur etmeyeyim diyorum ama her görüşmede canımı sıkan şeyler yapıyor. Arkamdan sürekli konuşuyormuş. Yaşlıların huysuzları da hiç çekilmiyor. Böyle bi kadınla nasil baş edilir, her görüşmeden sonra sabaha kadar canım sıkılıyor gereken cevabı verip sesini kesmedigim için. Içime dert oluyor. Belki bazılarınız kızacaktır yaşlı kadın hakkında böyle konuşmama. Ama emin olun kendi çocukları bile yaka silkiyor bu kadından. Herkes birbirine postaliyor ve kurtulmuş dönüyor. Elimde olsa görüşmeyeceğim ama işte.. siz olsanız böyle zor bi insanla nasil iletişim kurarsınız? Artık bana laf sokamasın istiyorum. Yaşlı gibi dursun. Bu mümkün mü?

Frms

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2017
44
91
Soyledigi lafta ben bu kadar alinacak bir sey goremedim acikcasi. Hatta komik bile geldi bana. Bu kadar alinacaksaniz hic gorusmeyin. Kadinin huyu boyle 70inden sonra degismez. Aldirmamayi ogrenmelisiniz ya da hic gorusmemelisiniz
Söyleyiş tarzını görseydiniz böyle konuşmazdınız emin olun. O kadar itici bir tavrı var ki, kafasını kaldırıp gözlerini kısarak alaycı bi ifadeyle konuşuyor. Ağzını açması çileden çıkmaya yetiyor. Görüşmeme imkanım olsa bi kalemde silerim. Eşimin hatrına gidiyorum. Biraz geç gitsek ona da ayrı söyleniyor. Umarım bu tür şeyler yaşamak zorunda kalmazsınız.

darkmore

Her dedigi cikan Nostradamus-more
Pro Üye
28 Kasım 2010
28.996
78.178
Söyleyiş tarzını görseydiniz böyle konuşmazdınız emin olun. O kadar itici bir tavrı var ki, kafasını kaldırıp gözlerini kısarak alaycı bi ifadeyle konuşuyor. Ağzını açması çileden çıkmaya yetiyor. Görüşmeme imkanım olsa bi kalemde silerim. Eşimin hatrına gidiyorum. Biraz geç gitsek ona da ayrı söyleniyor. Umarım bu tür şeyler yaşamak zorunda kalmazsınız.
Bendeki babaanneyi gormediginiz icin :KK66: yaninda namaz falan kilmaya kalksaniz ,ya da dua eden birini gorse aninda “hic ugrasma seninki kabul olmaz” der hemen. yani demem o ki her yasli oyle pamuk ihtiyar olmayabiliyor. Ben hepsine de guluyorum acikcasi. Herkesin her lafina alinirsak omur kisalir ayol. Madem esinizin hatrina gidiyorsunuz o zaman katlanmaya devam edeceksiniz baska care yok

Monoceto

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2015
1.080
1.782
Bizde de var bir tane. Herkes üstüne titrer yine de kimse ona yaranamaz. Her hastalığında anneme postalarlar gariban annem gikini cikartamiyor kendi kendine üzülüyor. O kadar hizmet eder, gezmelerde götürür ama biraz gecikse kıyamet kopar. Geçen sana hakkımı helal etmiyorum demiş anneme terbiyesizlik resmen 70 yaşına gelmişsin her hizmetin görülüyor ki ben annemin yerinde olsam birini bile yapmam yine de anneme laf ediyor

su-doku

sen bilirsin
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2017
6.999
22.292
Yapacak birşey yok
Bakım evi desem
Buda bir tabudur bizim toplumlarda
Kayınvalidenin ve oğlunun olmadığı yerde gerekirse sen ve eşin ilgilenecek
Sürahi nine misali konuşsun konuşabildiği kadar bakalım

Yukarı Alt