Esimin babannesi bana kaynanalik yapmaya calisiyor!

damdan

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
20.444
38.967
Soyledigi lafta ben bu kadar alinacak bir sey goremedim acikcasi. Hatta komik bile geldi bana. Bu kadar alinacaksaniz hic gorusmeyin. Kadinin huyu boyle 70inden sonra degismez. Aldirmamayi ogrenmelisiniz ya da hic gorusmemelisiniz
Ben yazacaktım sen yazdın

Daha geçen bir konuya yazdım Kv her gidişimizde hiç gelmiyorsunuz vs der

Oğlum bebekti kucağına alırdı gitmezdi hala da gitmez zira her şeyi zorla yaptırmak ister

Bu onun mizacı size değil herkese

Bu lafı neden kafaya takasınız ki

Bir kulağınızdan girip diğerinden çıksın

Kvnin kaynanası Kv ye kaynanalık öğretecek

papyonkilikli

kulillah summe zerhum....
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
7.655
14.778
oncelikle sunu bir kenara yazin yasa degil yasananlara saygi duyulur
ikincisi ben olsam net gorusmem...

darkmore

Her dedigi cikan Nostradamus-more
Pro Üye
28 Kasım 2010
29.115
78.822
Ben yazacaktım sen yazdın

Daha geçen bir konuya yazdım Kv her gidişimizde hiç gelmiyorsunuz vs der

Oğlum bebekti kucağına alırdı gitmezdi hala da gitmez zira her şeyi zorla yaptırmak ister

Bu onun mizacı size değil herkese

Bu lafı neden kafaya takasınız ki

Bir kulağınızdan girip diğerinden çıksın

Kvnin kaynanası Kv ye kaynanalık öğretecek
Hic valla. Katmerli kaynanadir simdi bunlar. Kaynanalarin kaynanasi :KK66:

Bende bir problem var herhalde bizdeki babaanne laf soyledikce guluyorum. Hic bunu dert edip konu acmak aklima bile gelmez

agustos72

RABBİ HEBLİ MİNES SALİHİN
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
10.825
9.529
Kv bile kendi evini kocasını bırakıp gitmiş, çocukları bıkmışsa sen niye görüşmek zorundasın. Eşin gitsin görsün, gitmeyince zorluyomu kavgamı ediyo. 70 yaşındaki kadını değiştirmezsin

Alys

Moiraine Damodred
Pro Üye
6 Aralık 2010
18.146
36.597
Bendeki babaanneyi gormediginiz icin :KK66: yaninda namaz falan kilmaya kalksaniz ,ya da dua eden birini gorse aninda “hic ugrasma seninki kabul olmaz” der hemen. yani demem o ki her yasli oyle pamuk ihtiyar olmayabiliyor. Ben hepsine de guluyorum acikcasi. Herkesin her lafina alinirsak omur kisalir ayol. Madem esinizin hatrina gidiyorsunuz o zaman katlanmaya devam edeceksiniz baska care yok
benim babannem de bana cok komik geliyor,
ama gelin falan olsa herhalde kafayi yer, zira aynen agzinin ayari yok,
bir de kufur eder :olamaz:

Suleymanin Hurremi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2018
1.632
2.128
Evet arkadaşlar yanlış duymadınız. Kv bu kadından kaçtı, kızının evine gitti, kadın da bana sardı. Saygısızlık etmek istemiyorum ama haddini asmaya başladı. Sürekli laf sokmalar, alaylar.. daha geçen sene bi tartışmamız oldu, uyardım kendisini, benimle ne derdin var diye, yine aynı şeyi yapıyor. Bugün ziyarete gittik çay içmeye, gittim elini öptüm, elini çekiyor "ne ağır vasitasiniz be! Gözümüz yollarda kaldi!" Diyor. Ne cevap vereceğimi şaşırıyorum, biz onlara erken geleceğiz demedik, kayınpederimin yanında kalıyor şuan. Sırf laf etmesin diye bi gitmek istedik. Ama bu kadın mutlaka laf edecek bir şey buluyor. Kv bundan nefret ediyor, muhatap bile olmuyor o derece kendinden soğutmuş kadını. Kızının evine kaçtı daha az görmek için bu kadının yüzünü. 70 yaşlarında ama çenesi hiç durmuyor. Yaşlıdır deyip saygıda kusur etmeyeyim diyorum ama her görüşmede canımı sıkan şeyler yapıyor. Arkamdan sürekli konuşuyormuş. Yaşlıların huysuzları da hiç çekilmiyor. Böyle bi kadınla nasil baş edilir, her görüşmeden sonra sabaha kadar canım sıkılıyor gereken cevabı verip sesini kesmedigim için. Içime dert oluyor. Belki bazılarınız kızacaktır yaşlı kadın hakkında böyle konuşmama. Ama emin olun kendi çocukları bile yaka silkiyor bu kadından. Herkes birbirine postaliyor ve kurtulmuş dönüyor. Elimde olsa görüşmeyeceğim ama işte.. siz olsanız böyle zor bi insanla nasil iletişim kurarsınız? Artık bana laf sokamasın istiyorum. Yaşlı gibi dursun. Bu mümkün mü?
Kız sen benim halamın gelini misin yoksa 😂😂😂 onlarda aynı durumdalar.
Yaşlıya bişey söylesen tansiyonu çıkar bişey olur başına patlar. Bence eşine ve kayınvalidene söyle konuşmalarından rahatsız olduğunu o oradayken eşin görmeye gitsin sen gitme.

darkmore

Her dedigi cikan Nostradamus-more
Pro Üye
28 Kasım 2010
29.115
78.822
benim babannem de bana cok komik geliyor,
ama gelin falan olsa herhalde kafayi yer, zira aynen agzinin ayari yok,
bir de kufur eder :olamaz:
Aha ben gelinim iste. Esimin babaannesi. Guluyorum valla napayim kadin gelmis 95 yasina. 😂

torarikar

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2017
2.875
2.560
Allah aşkına kaç yaşındaki kadınla yarışa mı giriyorsunuz? Yarın öbür gün ölecek gidecek kadın, yazık günah hoşgörün.

Tansu tanyeli

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2019
130
134
Evet arkadaşlar yanlış duymadınız. Kv bu kadından kaçtı, kızının evine gitti, kadın da bana sardı. Saygısızlık etmek istemiyorum ama haddini asmaya başladı. Sürekli laf sokmalar, alaylar.. daha geçen sene bi tartışmamız oldu, uyardım kendisini, benimle ne derdin var diye, yine aynı şeyi yapıyor. Bugün ziyarete gittik çay içmeye, gittim elini öptüm, elini çekiyor "ne ağır vasitasiniz be! Gözümüz yollarda kaldi!" Diyor. Ne cevap vereceğimi şaşırıyorum, biz onlara erken geleceğiz demedik, kayınpederimin yanında kalıyor şuan. Sırf laf etmesin diye bi gitmek istedik. Ama bu kadın mutlaka laf edecek bir şey buluyor. Kv bundan nefret ediyor, muhatap bile olmuyor o derece kendinden soğutmuş kadını. Kızının evine kaçtı daha az görmek için bu kadının yüzünü. 70 yaşlarında ama çenesi hiç durmuyor. Yaşlıdır deyip saygıda kusur etmeyeyim diyorum ama her görüşmede canımı sıkan şeyler yapıyor. Arkamdan sürekli konuşuyormuş. Yaşlıların huysuzları da hiç çekilmiyor. Böyle bi kadınla nasil baş edilir, her görüşmeden sonra sabaha kadar canım sıkılıyor gereken cevabı verip sesini kesmedigim için. Içime dert oluyor. Belki bazılarınız kızacaktır yaşlı kadın hakkında böyle konuşmama. Ama emin olun kendi çocukları bile yaka silkiyor bu kadından. Herkes birbirine postaliyor ve kurtulmuş dönüyor. Elimde olsa görüşmeyeceğim ama işte.. siz olsanız böyle zor bi insanla nasil iletişim kurarsınız? Artık bana laf sokamasın istiyorum. Yaşlı gibi dursun. Bu mümkün mü?
Benim de yatalak babaannem vardı alzhemr hastası o aklıma geldi .. Altını ben alırdım Hep ben yıkar ben temzlerdim . Annemde hastaydı kaldıramıyor ilgilenemiyordu ..Babaanneme onca şey yapardım unime geç kalırdım yinede sabah tuvaletini temizler öyle giderdim . Ama gel gorki kendisi bana neler söylerdi, eve erkek aliyormusumda, onu azarliyormusumd aklına gelebilicek en kötü şeyleri pat diye söylerdi kimse de umursamazdı çünkü yaşlıydı evet babanne öyle der geçerdim veya güler geçerdim . K.bakma ama yaşlı yani eski toprak ve hasta ,asla ama asla kalbini kırmamıştım. Kötü birşey asla düşünmemiştim çünkü ne dedikelrini asla ama asla bilmiyorlar ben öyle düşünüyorum. Hakkımda helal olsun .şuan hayatta değil .

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-05-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 147 gün kaldı.

Bazen bebeğinizde 2-4 sn de bir olan karnınızı sarsıcı ritmik hıçkırıklar olur. Rahimde alacak hava olmadığı için, hıçkıran bebek aynı hava alıp veren çocuk gibi sadece kas reaksiyonları gösterir. Bu hıçkırıklar genellikle yarım saat içinde biter. Cinsel ilişki sırasında artık daha yaratıcı olmak ve değişik pozisyonlar denemek zorunda kalabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt