Esimin babannesi bana kaynanalik yapmaya calisiyor!

Mabel0090

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2019
39
58
Kv niz muhattap olmazken sizin derdinize ne ..arada görüşün yeterli kimse size neden diye soramaz başta kv niz görüşmüyor size gelene kadar

marilyn monroe

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2015
8.391
24.221
Ayyyy benim eski erkek arkadaşımın babaannesi böyleydi :işsiz: Eski erkek arkadaşım 1,87 ben 1,63, S..... nerden buldun bu k.çı yere yakını demişti ilk görüşmemizde :KK70::KK70::KK70::KK70: Ben de boyum kısa ama bir o kadar da yerin altında var Emine babaanne, şeytana bile pabucunu ters giydiririm merak etme demiştim Ayrıldığımızda baya sevinmiş :KK53::KK53::KK53::KK45::KK45:

musmusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
2.582
1.996
Evet arkadaşlar yanlış duymadınız. Kv bu kadından kaçtı, kızının evine gitti, kadın da bana sardı. Saygısızlık etmek istemiyorum ama haddini asmaya başladı. Sürekli laf sokmalar, alaylar.. daha geçen sene bi tartışmamız oldu, uyardım kendisini, benimle ne derdin var diye, yine aynı şeyi yapıyor. Bugün ziyarete gittik çay içmeye, gittim elini öptüm, elini çekiyor "ne ağır vasitasiniz be! Gözümüz yollarda kaldi!" Diyor. Ne cevap vereceğimi şaşırıyorum, biz onlara erken geleceğiz demedik, kayınpederimin yanında kalıyor şuan. Sırf laf etmesin diye bi gitmek istedik. Ama bu kadın mutlaka laf edecek bir şey buluyor. Kv bundan nefret ediyor, muhatap bile olmuyor o derece kendinden soğutmuş kadını. Kızının evine kaçtı daha az görmek için bu kadının yüzünü. 70 yaşlarında ama çenesi hiç durmuyor. Yaşlıdır deyip saygıda kusur etmeyeyim diyorum ama her görüşmede canımı sıkan şeyler yapıyor. Arkamdan sürekli konuşuyormuş. Yaşlıların huysuzları da hiç çekilmiyor. Böyle bi kadınla nasil baş edilir, her görüşmeden sonra sabaha kadar canım sıkılıyor gereken cevabı verip sesini kesmedigim için. Içime dert oluyor. Belki bazılarınız kızacaktır yaşlı kadın hakkında böyle konuşmama. Ama emin olun kendi çocukları bile yaka silkiyor bu kadından. Herkes birbirine postaliyor ve kurtulmuş dönüyor. Elimde olsa görüşmeyeceğim ama işte.. siz olsanız böyle zor bi insanla nasil iletişim kurarsınız? Artık bana laf sokamasın istiyorum. Yaşlı gibi dursun. Bu mümkün mü?
Konuşsun dursun üzerınıze bıle alınmayın.

Kertemeyenkelebek

Kelebiş olsaydım keşke :*
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2016
2.856
4.180
Evet arkadaşlar yanlış duymadınız. Kv bu kadından kaçtı, kızının evine gitti, kadın da bana sardı. Saygısızlık etmek istemiyorum ama haddini asmaya başladı. Sürekli laf sokmalar, alaylar.. daha geçen sene bi tartışmamız oldu, uyardım kendisini, benimle ne derdin var diye, yine aynı şeyi yapıyor. Bugün ziyarete gittik çay içmeye, gittim elini öptüm, elini çekiyor "ne ağır vasitasiniz be! Gözümüz yollarda kaldi!" Diyor. Ne cevap vereceğimi şaşırıyorum, biz onlara erken geleceğiz demedik, kayınpederimin yanında kalıyor şuan. Sırf laf etmesin diye bi gitmek istedik. Ama bu kadın mutlaka laf edecek bir şey buluyor. Kv bundan nefret ediyor, muhatap bile olmuyor o derece kendinden soğutmuş kadını. Kızının evine kaçtı daha az görmek için bu kadının yüzünü. 70 yaşlarında ama çenesi hiç durmuyor. Yaşlıdır deyip saygıda kusur etmeyeyim diyorum ama her görüşmede canımı sıkan şeyler yapıyor. Arkamdan sürekli konuşuyormuş. Yaşlıların huysuzları da hiç çekilmiyor. Böyle bi kadınla nasil baş edilir, her görüşmeden sonra sabaha kadar canım sıkılıyor gereken cevabı verip sesini kesmedigim için. Içime dert oluyor. Belki bazılarınız kızacaktır yaşlı kadın hakkında böyle konuşmama. Ama emin olun kendi çocukları bile yaka silkiyor bu kadından. Herkes birbirine postaliyor ve kurtulmuş dönüyor. Elimde olsa görüşmeyeceğim ama işte.. siz olsanız böyle zor bi insanla nasil iletişim kurarsınız? Artık bana laf sokamasın istiyorum. Yaşlı gibi dursun. Bu mümkün mü?
+1

Orman perisi olsam

Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
384
686
Kadın baya yaşlıymış. Bence siz görüşmeyin bu kadınla. Sizi böyle üzüyorsa gerek yok.
Ama kocanız görüşsün. Halini hatrını sorsun. O da sadece yaşından dolayı. Bana sorarsanız etrafa devamlı sataşan insanların birsüre sonra yalnız kalmaları kaçınılmaz oluyor. Ama bu kadın çok yaşlı o yüzden elinizi üstünden çekmeyin ama sürekli görüşmeyin.

Meleqimm1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2015
566
499
Görüşmeyin sizde eşiniz gitsin görsün. Yaşlılar tamam ama bazıları gerçekten çok saygısız oluyorlar. Ben rahmetli ananemden babannemden birgun olsun kötü birşey duymadım. Ne kadar büyüğümüz de olsa saygısızlık yapana cevabı verıceksınız

orkide53

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2016
814
278
kv bile görusmuyorsa sen neden görusuyorsun anlamıyorum..
yaşılar huysuz olur ..
gidiyorsan söylediği laflara gulup geçeceksin ..
yada kv gibi gitmeyeceksin..

Liona Esposito

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2014
3.815
8.140
Esimin hatri icin diyip durmussun da sen gitmeyince görüşmeyince sanki esinin hatrini saymamis mi olacaksin? Esinin annesi bile kadindan kaciyor sen ne diye gorusuyorsunki? Asıl esin senin hatrini sayiyorsa mutsuz olduğun ortamlara sokmasin gitsin görsün babanesini.
Esimizin annesi bitti babasi bitti bi babaneleri kalmisti ömrümüzü yemeyen.

ozge72

Guru
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2007
1.553
1.610
Bizde de var bir tane. Herkes üstüne titrer yine de kimse ona yaranamaz. Her hastalığında anneme postalarlar gariban annem gikini cikartamiyor kendi kendine üzülüyor. O kadar hizmet eder, gezmelerde götürür ama biraz gecikse kıyamet kopar. Geçen sana hakkımı helal etmiyorum demiş anneme terbiyesizlik resmen 70 yaşına gelmişsin her hizmetin görülüyor ki ben annemin yerinde olsam birini bile yapmam yine de anneme laf ediyor
ay ne kadar ayıp Allahım :KK43:

hepimiz yaşlanacağız, umarım böyle kafalar gitmez hiç birimizde...

böyle çirkin bir karakterle veda etmek istemem bu yaşama :KK43:

Allah sabır versin.

Yukarı Alt