• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Eşimin eski karısı çocukları kullanarak huzursuzluk yaratiyor

Polyanna36

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2020
25
14
Esiniz sizi seviyor ve ne olursa olsun yine de yollamis mesajlari..

Yalniz anlamadigim,
anlattiginiza gore.. gorunuse gore o kadin imanli olmali(muhafazakar vs demissiniz). Peki bekar bir kadinin eve erkek (kocanizi) almasi normal miymis, caiz miymis yani?
Artik nikah dusmus, ikisi birbirlerine haram artik. Utanmiyor mu eve davet etmeye?
Kuma gitme olayina girmiyorum bile. Ele kuma giden sizinkine ne yapmaz.
Esini aradan cikar,
Ben kocamla gorusmenizi istemiyorum ,ne bicim annesin sen de. Ne munasebet benim kocam senin evinde olacak de. Esin cocuklari alsin baska yere gotursun ,sevsin ve teslim etsin.
Protokol yok mu elinizde? Nasil boşanmis? Bunlar yaziliyor protokole cunku. Uymayana cezasi var.
Avukata danisirsaniz belki dedektif vs.. olur. Daha iyi bilir onlar.

Diyeceğim şu, kadin cok ahlaksizmis. Allah tan da utanmiyor. Birbirlerini sevselerdi zaten boşanmazlardi. Hayal kuruyor.
Kendini üzme, kocan seni seviyor. Durust sana karsi.
Icin rahat olsun.

Aileme huzur vermiyor diye dava acarim sana, ahlaksiz hayat nedeniyle dava acar velayeti de alirim yuzlerini bile goremezsin, ayagini denk al de.
Kimi kimle tehdit ediyormus.. yok gostertmezmis de, yok saklarmis da.
Kanun var nereye goturuyormus!!
Esin biraz haddini bildirsin, aciz durmasin karsisinda.
O kadinin oyle bir hakki yok. Velayet onda diye cocuklarin tapusu da mi onda. !! Ne degisik kadınmıs sinir etti beni
Resmen yoluma ışık tuttunuz.. Bunları eşim gelince ona birer ,birer anlatcam. Muhafazakarlığa gelince gerçekten ben de anlam veremiyorum.. Sanırım eşim inançlarına bağlı olduğundan ordan yürümek istedi , bilemicem ben değiştim arındım pür pak oldum havası da yaratıyor olabilir.. Yalnız tek bildiğim çok tehlikeli bir kadın.. Bana daha dün biri var evleneceğiz derken bugün eşime çocuklarımızın için tekrar evlenelim diyor.. Üstelik kendi başına iki çocuğuyla yaşıyor , bizden de nafaka alamadığı halde varlık içinde yaşıyor.. Maddi anlamda kimseye muhtaç değilim diyor, ve yakında ev alacağını söylüyor. Ailesi de ne destek ne de sahip çikiyor.. Kafamı kurcalayan çok pis sorular var.. Eşime attığı mesajları mahkeme de delil olarak kullanabilir miyiz ? Bilginiz var mı

Muezzaa

Ey akşam vapuru, sana mı kalır dünya
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2019
671
908
O ne kötü kadınmış ya. Eşiniz için de çok üzüldüm. Çocuklarını çok özlüyordur. Sabredin, mahkeme kararıyla belirli günlerde rahat rahat görsün çocukları eşiniz. Kendi evinde başbaşa olmayı istemek nedir ya, başka şeyler söylesim var ama banlanmak istemiyorum

Se-Be

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
723
1.218
Merhabalar yüreğim ağzımda okudum konuyu ve yorumları. Eşinize ayrı size ayrı çocuklara ayrı üzüldüm :KK43: bence bütün aramaları, mesajları, kadının çocuğu okula göndermediğini diğer uygunsuz yaşantısını falan elinizden geldiğince belgeleyip mahkemeye verin. Vicdanlı birisiniz belli ki hem çocukları hem de evliliğinizi kurtarın o kadından. Allah yardımcınız olsun🤲🏼

ilkbahar_15

Takvimlerden haberin var mı?Geçiyor yıllar
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2018
1.487
2.644
Karabasan gibi evliliğinize çökmeye çalışan bir kadın bu kadın. Allah şerrinden korusun sizleri. Eşinizde sizde çok akıllı ve sakin davranmalı, bu kadının oyunlarına gelmemelisiniz. Sınır tanımayan ve edepsiz bir insanın ne yapacağı hiç belli olmaz. Dikkatli olun. Eşiniz bu sorununu kesinlikle yasal yönlerden çözmenin yolunu araştırsın. Bu kadının hiç bir dediğine inanmayın. Rabbim yardımcınız olsun. Kendinizi üzmeyin, darlanmayın. Hepsi geçer inşallah.

zigomaticarcus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2014
115
219
Eşiniz iyi birisi bu konuda hemfikiriz ama biraz dik durması gerekiyor. Bence siz ona güzelce eski eşini reddetmesini çocuklarını da mahkeme kararıyla görmesini söyleyin. Kadına güvenemezsiniz sonuçta ve sizinde çocuklarınız var mutsuzluğunuz onlara da yansıyacak eşinizle kötü olacaksınız neden böyle olsunki?

pandaseverkiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2018
1.600
3.548
Şimdi size kuma olası var onun belli . Mahkemeler açıldığında kesinlikle dava açılmalı. Şimdide bence biraz eşiniz sert mi çıksa benden bir beklentin olmasın ben çocuklarımı görmek istiyorum seni değil diye

vesikaliyarim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2014
4.967
8.019
Kadının tarzını ve seviyesini çok iyi anladım...
Sen hele bi gel sonrası artık Allaha kalmış demiş açıkca...Eşin o eve girdiği anda bişey yaşamasalar bile sana yaşandı der, kullanır bunu...Asla evine ayak basmasın, kapıdan alın cocugu ...

Yalnız eşin böyle biriyle evlenip 2 cocuk yapacak süre kadar nasıl anlaşabilmiş?

Bir de o senin saçının her teline kurban olsun deyip yıllarca beraber aynı yatağa girdiği kadın hk böyle konuşan erkeklere hiç güvenmem...Kuma gidecek zihniyette biriyle bu adam nasıl anlaşmış ta 2 cocuk yapmış ilginç

1Sen

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2011
19.915
29.145
Kafama takılan ; " Bu evlilik senin yüzünden bitmedi, suç bende " demesi.

Boşandıktan sonra tanıştık diyorsunuz ama sanki öncesinde Siz varmışsiniz gibi konuşmuş kadın . Bu ne demek oluyor anlayamadım.

Birde eşiniz Eski eşe şiddet uygulamış ve evlilikleri bitmiş. Şiddete yatkın birisi demek ki.. 7 yaşındaki çocuğu her şeye şahit olmuş üstelik , şimdide evlatlarım demesi sinir bozucu.

mehlika_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2011
502
664
yalnız kadına şiddet uygulayan eski eş, sizin şimdiki eşiniz mi yoksa kuma gittiği kişi mi anlayamadım.
Kadının ya ahlakı ya psikolojisi bozuk. mahkemeler normalleşince velayet davası patlatın diyeceğim de sizin görüşünüz ne bu konuda?
eşiniz bu kadının ne olduğunu biliyordur yüz vermeyecektir ama yine de eşiniz açık mekanda buluşmak için diretsin. ve mutlaka boşanma protokolünde çocukları ne zaman nasıl göreceği bellidir, o kadar da alttan almasına gerek yok yani.

Kuzenimin eski eşi de yıllarca çocukları sakladı, polisler mahkemeler... böyle manyak tipler var, başkası kaptı (!) diye kıymete biniyor. kuzenimin ikinci evliliğinden çocuğu olduğunu öğrenince peşine düştü. rahat vermedi eşine, mesajlar, adamı baştan çıkarma çalışmaları, eski fotolarını yeni çekilmiş gibi yollamalar.... sırf huzur kaçırmak için yalan dolan... velayet kuzenime verildiği halde kendi görüş gününde aldı kaçırdı çocukları vs. en son işi gücü ayarlayıp başka şehre taşındı kuzenim.

Polyanna36

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2020
25
14
Kafama takılan ; " Bu evlilik senin yüzünden bitmedi, suç bende " demesi.

Boşandıktan sonra tanıştık diyorsunuz ama sanki öncesinde Siz varmışsiniz gibi konuşmuş kadın . Bu ne demek oluyor anlayamadım.

Birde eşiniz Eski eşe şiddet uygulamış ve evlilikleri bitmiş. Şiddete yatkın birisi demek ki.. 7 yaşındaki çocuğu her şeye şahit olmuş üstelik , şimdide evlatlarım demesi sinir bozucu.
Acaba doğru olduğuna emin misin ? Saçma sapan yarğılayarak yorum yapıyorsun.. Bana değil eşime senin hatan yok bütün suç bendeydi dedi , ayrıca ona şiddet uygulayan benim eşim değil ! Metres hayatı yaşayıp bir de çocuk yaptığı ikinci evliliğim dediği adam. Eşim şiddete meyilli olsa bana da uygulardi !!!

Yukarı Alt