Eşimin eski sevgilisi

ilimaski

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2020
20
48
28
iyi akşamlar kızlar . Bu ilk mesajım . Böyle bir konu açmayı hiç istemezdim ama patlamak üzereyim . 6 senelik evliyiz . Eşim benden önce ciddi bir birlikteliği varmış anlatmıştı bana .anlaşamayıp ayrılmışlar . Biliyordum ben bını evlenmeden önce . Benim de vardı olabilir deyip üstünde durmadım. Evlenmeden bilgisayarda eşimle eşli kızın fotolarını gördüm . Bana unuttuğunu söyledi neyse hallettik . Bana şunu hep söylerdi “ o iyi bir insan eğer zor durumda kalıp beni ararsa ben yardım ederim bunda kötü niyet yok” bı yüzden tartıştım kapandı. Evlendik geçti bitti derken eşimin annesigilde eski eşyaların içinde bı kızın fotolarını ve notlarını buldum . Bana yine unuttuğunu söyledi .. ve asıl film bugün koptu .: eşimin telinde şifre vardır ben bile bilmem söylemez . 1 ay önde teli şifresiz elime geçti. Baktım kız buna mesaj atmış. Evlendiğini biliyordum ben kızın eşim söylemişti . Profilinde kızıyla kendisinin resmî var . Eşim kızın mı demiş .bu da evet .: eşim : sana çok benziyor umarım her yönüyle sana benzer yazmış . Neyse bınu tuttum içimde :: bugün yine tel elime geçti .. kadın buna yazmış İstanbul’a gelmiyor musun ? Eşim de aslında çok bunaldım gelsem iyi olurdu . Kadın : gelirsen sana kahve ısmarlayabilir miyim ? Eşim : senin içim sakıncası yoksa neden olmasın olur .
kadın : çok centilmensin her zaman ki gibi . eşim : yok ya önceden de centilmen değildim 😊 falan yazmışlar .
Eşimle kavga ettik . Bir kaza geçirmişti eşim . Kadın çok merak etmiş aramış . Araması bile saçma . Hadi aramış diyorum neden mesajlaşıp kahve içmeye çağırıyor ? Eşim bana ne var ki benim iyi niyetimi biliyor o da öyle bir değil diyor . Kadının boşandığını düşünüyorum ben kızlar . Dışarıdan bakınca sizce güzel bir manzara mı? Eşim beni haksız bulup abarttığımı düşünüyor ..

Katipyarisi

Beni sevmeyin.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
6.373
20.647
31
Dur bak ilk defa birine böyle şeyler soracam. Kavga ettik derken nasıl ettiniz anlatın bi bakalım?

ilimaski

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2020
20
48
28
Üzgünüm ama birbirlerine zarf atmışlar ve karşılıklı olarak zarfları kabul etmişler. O buluşmada kahve içilir mi bilmem ama fırında mercimek yenileceğine eminim. Alenen aldatmaktır bu.
Kendisine soruyorum . Eski sevgiliyle evli bir adam oturup ne konuşur ortak ne noktanız olabilir .. benimle dalga geçiyor . Beni ayartmaya çağırmıştır diyor . Yani kızlar ben kötü niyetliyim

gunces

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2020
2.023
10.811
Merak edip araması ayrı bir olay . Kahveye çağırması ayrı bir olay

Kadin istedigi gibi davranir cunku herkes kendinden sorumlu. Size iyi gunde kotu gunde diye soz veren esiniz. Kadin yazdi cagirdi diye cevap vermesi buyuk hata. Hos evlenmeden once de bunun sinyalini size vermis. Zor durumda kalsa arasa vs.diyerek bu yolu zaten onceden yapmus. Esiniz abarttiginizi dusunuyor cunku kendini temize cikarma derdinde.