Eşimin gizli kredi kartı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

askkkmeskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2014
512
321
Merhaba hanımlar.hemen konuya geçmek istiyorum.
Eşimin benden gizli kredi kartını buldum bir tesadüf eseri...
Sonra araştırdim limiti 24bin küsür Kartı varmış o kadar şaşkınım ki eşim memur ve maalesef oldukça borcumuz var ev vs almıştık o nedenle karta oldukça karşı olduğumu biliyor.
Hemen harcamalarına vs baktım
Sadece bana hediye almıştı onu taksit yaptırmış onun dışında harcama yok. İki gün önce bana heidye almıştı o var sadece taksit yaptırmış.
Hemen gece uyandırdim.
Üç ay önce banka yollamış buda kabul etmiş güya.
Neden bana söylemedin dediğim de işte bunlar için diyip uste çıktı üstelik oysa tepkim büyük değildi gece uyandırms olabilirim ama sabaha kadar içim içimi yiyecekti ilk yaptım böyle bir şey.
Beyfendi bana trip atıyor yani diyecek sözüm kalmadı çok sinirlendim acaba benden daha gizli nelerin var dedim Tabii ki cevap olarak hiçbir şeyim yok dedi ama tüm güvenimi sarstı. Şuan da ne bir mesaj ne bir özür..
Üstelik bugün halam kuzenim babanneme gidecektik yolculuga. Beyfendi haklı gibi bir msj bile atmamış. Nasıl davranayim sizce. Ustelik ailemin yanında olacagz inş bugün ve yarın.
Onların yanında nasıl olur bilmiyorum ama kalbim kırık hemde çok fazla

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 69 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 167 cm. Başlangıç Kilom :83.5 Kg. Şimdiki Kilom :80.5 Kg.

askkkmeskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2014
512
321
Evett şimdi de haklı olduğum halde umursamayan bir kocam var

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 69 Kg. arasında olması gerekir.

askkkmeskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2014
512
321
Çok abartmışsınız banka bana da zırt pırt kart yollar. Eşin bunun için laf söylese çok kızarım ki kartıda sadece size hediye almak için kullanmış bu kadar insanları sık boğaz etmeyin nefes aralığı bırakın ... Evli olmak esir olmak değil
Ama eşi olarak bana söylemesi beklerdim nihayetinde 24 bin bize göre yüksek bir rakam

pinkiepixie

Sadece doğa, hayvanlar, ailem 💜
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
18 Ocak 2020
755
2.187
Banka bir şekilde kredi kartı çıkarttırıyor, adamın işi gücü varken aramışlardır laf cambazlığıyla onaylattırmışlardır. Size de çok kullanmayacağı için söyleme gereği duymamıştır, umursamamıştır. Harcaması da yokmuş sadece size hediye almış. Büyütmeyin bence 💜

askkkmeskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2014
512
321
Peki ya şimid umursamamasi?

KaRaKiZ3834

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
6.473
2.723
30
Bana sorarsanız haklı değilsiniz. Adam kartı kullanıp borç yapmamış ama üstü taksitli hemşire almış o da sizin için. Daha ne yapsın ki yaranmak için
Taksitli hemşire 😆

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-04-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 173 gün kaldı.

Bebeğinizn başı ve boynu artık daha dik ve düz bir hatta görülüyor. Önümüzdeki 3 ay boyunca daha çok kilo alacaksınız. Bunun sebebi bebeğinizin hızla büyümesi. Kilo artışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

KaRaKiZ3834

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
6.473
2.723
30
Hemen boşan bence ben anlamıyorum bu kk kadınlarını derdiniz yok dert mi arıyorsunuz tepkiye bak adam bsii harcamamış duyan sanar karıya kıza harcadi orda harciyor🤦‍♀️

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-04-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 173 gün kaldı.

Bebeğinizn başı ve boynu artık daha dik ve düz bir hatta görülüyor. Önümüzdeki 3 ay boyunca daha çok kilo alacaksınız. Bunun sebebi bebeğinizin hızla büyümesi. Kilo artışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

askkkmeskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2014
512
321
Hakliyken haksiz olmuşsunuz. Tepkilerinizi ölçülü verin, burda yanlış anlamayin ama sadece dırdırcı bir kadın imaji görüyorum.

Ertesi gün uygun bir zamanda sakince bu kart nedir diye sorup kullanmamasini ve kapattirmasini isteyebilirdin.

Dırdır mı? Çok yanlış bir tabir bence. Siz etmiyormusunuz

Hamangiom

El üstünde tutulmak için illa tabutamı girmek lazm
Kayıtlı Üye
14 Mart 2019
378
402
gece yarisi uyandirmanizi hos bulmadim, sonucta adam sabah kalkip ise gidecek, paralari gidip baska kadinlarla Yeseydi o baska tabi...
Keske uygun bir vakitte sakin kafayla tepki vermeden konussaydiniz, o zaman esinizde trip atmazdi diye düsünüyorum...

askkkmeskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2014
512
321
Hemen boşan bence ben anlamıyorum bu kk kadınlarını derdiniz yok dert mi arıyorsunuz tepkiye bak adam bsii harcamamış duyan sanar karıya kıza harcadi orda harciyor🤦‍♀️
Karıya kıza değil lakin belki ortaya çıkmasa harcayıp borca girecekti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.