Eşimin Güneş Lekesi Serüveni.Mutlu Son...

coolandyellow

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2017
41
42
Benim doğumdan kalma güneş lekelerim vardı evet 45 dk akşam beklettim sonra temizledim. Hayır soyulma falan bişey olmadı zamanla silindi. Sürdüğümde mentöl gibi yanma hissi veriyor o kadar. Ben devam ediyorum.

kkaderim

(bknz.) vajinismussuz günlere merhaba demek için.
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2013
4.632
543
Bu kremi sipariş verebiliyor muyuz arkadaşlar çünkü farklı bir ilde yasıyorum.

kkaderim

(bknz.) vajinismussuz günlere merhaba demek için.
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2013
4.632
543
Benim doğumdan kalma güneş lekelerim vardı evet 45 dk akşam beklettim sonra temizledim. Hayır soyulma falan bişey olmadı zamanla silindi. Sürdüğümde mentöl gibi yanma hissi veriyor o kadar. Ben devam ediyorum.
Şuan durumunuz nasıl? Bende lazer tedavisine başlamayı düşünuyordum ama korkuyorum hem pahalı hemde cildimin daha kötü olmasından korkuyorum.yalnız benim güneş lekesi doğum lekesi degil.

asya080

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2018
41
12
Benimkide gunes lekesiydi vaya azaldi yakin arkadaslarimasa tavsiye ettim iki kisi suan kullaniyor ve cok memnun fiyati gayet iyi ven bi cok urune daha fazla paralar odedim ve aonuc alamadim kargoyla yolluyor vende sivas disinda oturuyorum
Insallah sizdede ise yarar ven krem icin uye olmustum pek girmiyorum vu firma

imready

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2016
385
289
Merhabalar. Benimde yanlış krem kullanıp güneşe maruz kalmaktan dolayı alnımın ortasında harita gibi leke var. Ama ben anlayamadım. Lütfen Yardım!!!! Nerden hangi ürünü temin ediyorsunuz?

Insane

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
1.744
2.468
Merhaba , biz bu kreme nasıl ulaşabiliriz? Yardımcı olur musunuz?

eda2509

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2014
1
0
Ben ozon yağı hiç kullanmadım ama expigment gibi bir sürü krem kullandım ama cozçö olmadı inşallah bu krem hepimizin ki geçirir bende araştırırken tesadüfen bu kremi yazan arkadaşı gordgö yazdıkları çok mantıklı geldi üye oldum bende bı umut başladım inşallah lekelerle uğraşan herkesin geçer
Merhaba,
Lekelerinizde iyileşme oldu mu acaba? Birde kullanımı bıraktıktan sonra lekeler tekrardan geliyor mu? Kullanan arkadaşlar bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Aksv

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2018
1
1
Merhabalar hanımlar
bu bahsedilen kremden aldım kullandım yaklaşık 2 ay olacak
hamilelikten kalma güneş lekelerim vardı yüzümde
kremin o kadar güzel etkisi oldu ki bende hafif şuan hatta uzaktan belli bile değil.
Konu sahibi arkadaşın üzerine gidilmiş yazma ihtiyacı hissettim.
Allah razı olsun iyi ki paylaşmış bana iyi geldi.
İyi gelmeyenler de olabilir her leke aynı olmayabilir yada her cilt aynı değil biliyorsunuz ...
Sonuç ben çok memnun kaldım.
Merhaba, kremin adı nedir???

coolandyellow

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2017
41
42
Güncelleme yapıyorum lekelerim tamamen silinmişti fakat tekrar hafif hafif ortaya çıkıyor gibi.
Kremi kullanmayı bırakmıştım tekrar başladım üzgünüm.

Yukarı Alt