Eşimin Kız iş arkadaşıyla telde konuşmasi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

askkkmeskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2014
665
417
Hepinize teşekkür ederim konumu çözdüm. Buradaki güzel yüreği ile cevap veren tüm kadın arkadaşlar sonsuz teşekkürler Allah razı olsun haklısınz iki ay önceki konuşma nitekim sürekli konuşma da olmamış.. İyiki varsınız..
Son olarak.. Çalışmadığım ev hanımı olduğum için başka uğrasim yok diye eşime sardığım yorum gerçekten tuhaftı nitekim bebeği olan öğretmen bir anneyim şuan okul yok ama evden çalışmak var hiç çalışamasam bile bebek var evde o zaten başlı başına ayrı bir iş.. Ki bebek olmayabilirdi
Bunun ev hanımı olmakla olmakla asla ilgisi olmadığı defalarca yazmamiza rağmen ısrar etti ev hanımları assagilananak bir meslek değil aksine maaşsiz çalıştığı için en büyük ödülü alan meslektir benim gözümde..
Hepinize sevgiler 💐 ❤️

.
.
.

Merhaba hanımlar
Eşimin telinde tesadüfen iş yerinden kız arkadasi ile konuşmasını gördüm.
İş arkadaşı ve iş de elbette bişi olur birbirini arar vs olabilir.
Neden bilmiyorum üzerini tıkladım
Perşembe günü saniyeler konuşulmuş onda sorun yok
Ama 5 ağustos tarihinde öğlen 12.33 eşimin çalışma saatinde 11 dk konuşmuşlar.
Yani 11 dk çok uzun geldi bana.
Şuan meraktan içim içimi yedi ama sabah işe gidecek uyuyor şuan sormam.
Ne yapmam lazım sabaha kadar uyumam uyku tutmaz ise gitmeden önce mi sorsam?
İş yerinde ki iken Tel de sormak istemiyorum
Akşamı da bekleyemem.
Kızlar 11 dk iş arkadaşı ile bir adam ne konuşur ki sizce bunun altından bişi çıkarmı? Moralim bozuldu

Son düzenleme:

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 69 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 167 cm. Başlangıç Kilom :83.5 Kg. Şimdiki Kilom :80.5 Kg.

askkkmeskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2014
665
417
İş esnasındaysa işle ilgili bir problem çıkmış olabilir ve onun için konuşmuş olabilirler. Hemen kötü düşünme.
Ama 11 dk çok uzun geldi.
Dayanamam sabah sorarım ama konuya naısl gireceğim

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 69 Kg. arasında olması gerekir.

Derinvebebekleri

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2020
371
477
27
Ben yeri geliyor 1 saat konuşuyorum canim karşıdaki musteri yada is verdigim elemanlarla simdi her seyi kötüye yormakla olmaz.. bu ne kadar tekrar ediyor o önemli. Başkalarıyla da bu sekilde ise sorun yok. Hangi hat firmasina bagli ise gizlice telefon dokumlerini cikar bak gonlun rahat eder online islemlerden.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-07-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 222 gün kaldı.

Bebeğiniz dokunmalara karşı refleks gösteremeye başladı. Artık bir nesne bebeğinizin kafasına dokunursa, bebeğiniz dönecektir. Bebeğinizin iç kulağında vücut denge sistemini sağlayan yarım daire kanalları oluşmaya başladı. Bebeğinizin dış kulağı şekillenmeye devam ediyor. Bebeğinizin erken kaydedilebilir beyin dalgaları oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

maggle

Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2020
105
139
30
Hemen birşey sormayın sadece izleyin..

İşle alakalı konuşmuş olabilirler. Eğer şüpheniz doğruysa bile ki inşallah öyle değildir, size zaten doğruyu söylemeyecektir.

Şüphelendiğinizi belli etmeyin fakat her hareketini, size karsı olan tavrına dikkat edin.

askkkmeskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2014
665
417

askkkmeskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2014
665
417
Ben yeri geliyor 1 saat konuşuyorum canim karşıdaki musteri yada is verdigim elemanlarla simdi her seyi kötüye yormakla olmaz.. bu ne kadar tekrar ediyor o önemli. Başkalarıyla da bu sekilde ise sorun yok. Hangi hat firmasina bagli ise gizlice telefon dokumlerini cikar bak gonlun rahat eder online islemlerden.
11 dk konustugu olmsmis başkası ve okula sadece 5 ağustos da görüşmüş

umutsuzzzzzzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2020
817
1.380
Merhaba hanımlar
Eşimin telinde tesadüfen iş yerinden kız arkadasi ile konuşmasını gördüm.
İş arkadaşı ve iş de elbette bişi olur birbirini arar vs olabilir.
Neden bilmiyorum üzerini tıkladım
Perşembe günü saniyeler konuşulmuş onda sorun yok
Ama 5 ağustos tarihinde öğlen 12.33 eşimin çalışma saatinde 11 dk konuşmuşlar.
Yani 11 dk çok uzun geldi bana.
Şuan meraktan içim içimi yedi ama sabah işe gidecek uyuyor şuan sormam.
Ne yapmam lazım sabaha kadar uyumam uyku tutmaz ise gitmeden önce mi sorsam?
İş yerinde ki iken Tel de sormak istemiyorum
Akşamı da bekleyemem.
Kızlar 11 dk iş arkadaşı ile bir adam ne konuşur ki sizce bunun altından bişi çıkarmı? Moralim bozuldu
Sakin ol canım olabilir ben bi ABİ yle bi saat konuştuğumu bilirim olay vardı dedikodusunu yaptık abi kardeş ilişkimiz var fazlası yok

askkkmeskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2014
665
417
Hemen birşey sormayın sadece izleyin..

İşle alakalı konuşmuş olabilirler. Eğer şüpheniz doğruysa bile ki inşallah öyle değildir, size zaten doğruyu söylemeyecektir.

Şüphelendiğinizi belli etmeyin fakat her hareketini, size karsı olan tavrına dikkat edin.

2 ay olmuş konuşali telde
Başkada sadece bu perşembe 20 saniye konuşmuş

askkkmeskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2014
665
417
Sakin ol canım olabilir ben bi ABİ yle bi saat konuştuğumu bilirim olay vardı dedikodusunu yaptık abi kardeş ilişkimiz var fazlası yok
Aslında sakinim ama merak ettim konu neymiş 11 dk lik

askkkmeskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2014
665
417
Sabah sormadan duramam galiba

askkkmeskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2014
665
417
İzlemeye devam et bence ortalığı bulandırma adamın aklında yoksa sokma

Sadece 11 dk ne konuştunuz diyeceğim
Bu sorundan aklına da başka bir şey sokuyorsam bişi yapamam

askkkmeskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2014
665
417

Oliviaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2020
1.490
7.508
Bence siz eşinizi gerçekten rahat bırakın. Adamın herşeyini didik didik ediyorsunuz, yormuyor mu bu sizi? Yok kredi kartı yok iş arkadaşıyla konuştu falan.. Adam 2 ay önce konuşmuş, aralarında birşey olsa neden kendi telefonundan konuşsun? Neden 4 ağustostan bu yana konuşmamış olsun? Bizde işle alakalı bir durum ya da işyerinde bir problem olduğunda telefonda uzun uzun konuşuyorduk, bunda bir problem, kuruntu edilecek birşey yok ki.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :43 Kg. Şimdiki Kilom :48 Kg.

Derinvebebekleri

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2020
371
477
27
2 ay olmuş konuşali telde
Başkada sadece bu perşembe 20 saniye konuşmuş

O zaman sorun yok kuzum ya gerçekten büyütülecek birşey degil. Bence sen izlemede kal takipte kal boylesi daha mantikli.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-07-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 222 gün kaldı.

Bebeğiniz dokunmalara karşı refleks gösteremeye başladı. Artık bir nesne bebeğinizin kafasına dokunursa, bebeğiniz dönecektir. Bebeğinizin iç kulağında vücut denge sistemini sağlayan yarım daire kanalları oluşmaya başladı. Bebeğinizin dış kulağı şekillenmeye devam ediyor. Bebeğinizin erken kaydedilebilir beyin dalgaları oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

janemarple

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2013
2.386
8.047
30
Sürekli düzenli tuhaf saatlerde konuşmalar olsa hadi neyse de bi defaya mahsus 11 dakikalık konuşma için bile adamı sorguya çekmek çok sinir bozucu. Telefon karıştırma işine karışma sorgu şüphe ne kadar sinir bozucu done varsa toplamışsınız. Eşiniz bundan sonra arama kayıtlarını silse ne yapacaksınız

askkkmeskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2014
665
417
Bence siz eşinizi gerçekten rahat bırakın. Adamın herşeyini didik didik ediyorsunuz, yormuyor mu bu sizi? Yok kredi kartı yok iş arkadaşıyla konuştu falan.. Adam 2 ay önce konuşmuş, aralarında birşey olsa neden kendi telefonundan konuşsun? Neden 4 ağustostan bu yana konuşmamış olsun? Bizde işle alakalı bir durum ya da işyerinde bir problem olduğunda telefonda uzun uzun konuşuyorduk, bunda bir problem, kuruntu edilecek birşey yok ki.
Neden didik edeyim ki tesadüfen karşıma çıkıyor ayrıca benim neler yaşadığımı biliyor musunuz da böylesine konuştunuz.? Sizi suclamamak için demiyorum ama karşı tarafdaki insanin belki hassas konulari var.
Çocukluktan beri annesi aldatılan bir çocuk /kadın
Maalesef ufacık bir tel konuşmasın da yerle bir olabiliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

İlginizi Çekebilir