Eşimle ailesi yüzünden boşanıyoruzz

belleza

Guru
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2010
3.751
6.591
Eşiniz sizi yeterince sevse vazgeçmezdi bence. Gerekirse babasının yanından çıkıp başka işe girerdi yine yuvasını dağıtmazdı. Başka sorunlar varsa bilemem ama anlattığınız sebep ayrılma sebebi olmamalı. İşleri yoğunsa durumu siz tolere etmelisiniz ama babası kasıtlı yapıyor diyorsunuz. O zaman farklı sorunlar da var ailesi ve sizin aranızda. Ve o ailesini seçiyor..

Ruhum Buruk

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
2.223
5.968
32
1.5 senelik evliyim. 1.5 senelikte sevgililik dönemimiz oldu ve çok severek evlendik. Herkes aşkımıza hayret ediyordu. Eşimin ailesi sorunlu daha çok babası ama. Herşeyimize karışırdı beni hiç çekemediler. Eşimle babası ortak çalışıyor. Evlendik eşimi sürekli eve geç gönderdi ne pazar dinledi ne bayram seyran hep yalnız bıraktı beni eşimde babasına hiç hayır diyemeyen bi insan. Nişanlıyken falan da hep böyleydi çok ayrıldım ama kapının önünden gitmezdi. Son zamanlarda iyice geö gelmeye başladı. Ben çalışıyorum hemşireyim. Eşimle geç gelmeleri yüzünden ailesii yüzünden hep kavga ettik. En son nöbetteyken kavga ettik ve boşanmak istediğini artık kaldıramadığını söyledi konuştum ettim ama olmadı sabah eve geldiğimde bi kaç eşyasını toplamış gitmişti. Çok yalvardım ettim yok. 1 hafta 10 gün sonra barışmaya geldi ama eve gizli saklı gelmiş ailesinin korkusuna bana seninle barışırsam ailem kalmayacak dedi işte barışmak için ben annesiyle falan konuşacakmışım bir ton şeyler oldu. 1 aydır ayrıyız ev sahibine falan boşanıcaz demiş. En sonda dün konuştuk seviyorum ama yapamayız arrık herşeyi tükettik çok dağıldık diyor. Arkadaşlarıyla konuşuyoruz her gün içiyormuş ağlıyormuş Babasının baskısından dönemiyor yediklerini yutamıyor diyorlar daha ortada dava da açılmadı. Mücadele etmeli miyim bilmiyorum eşimi de hala çok seviyorum kafam çok karışık
Ne icin mücadele edeceksiniz?Evlatlık almak gibi bir şey bu.Birakinn ailesinin kanatlarının altında kalsın.(Ben oyle yaptım 3 ay sonra adam gibi karşıma dikildi)Daha yuvadan uçmaya hazır değil her şey ortada.Acinasi durum aile olup ailesine yani size sahip çıkamaması.Yalvarmayi aman yapma etme demeyi LÜTFEN BIRAKIN.Aglasin kii bence yalandır doğruysa da bu sizi üzmesin sizinle olmak isteyen adam her yolu mübah görür elinizden tutardı

zorunlunick

BiCiftMavi💗
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
3.332
4.515
1.5 senelik evliyim. 1.5 senelikte sevgililik dönemimiz oldu ve çok severek evlendik. Herkes aşkımıza hayret ediyordu. Eşimin ailesi sorunlu daha çok babası ama. Herşeyimize karışırdı beni hiç çekemediler. Eşimle babası ortak çalışıyor. Evlendik eşimi sürekli eve geç gönderdi ne pazar dinledi ne bayram seyran hep yalnız bıraktı beni eşimde babasına hiç hayır diyemeyen bi insan. Nişanlıyken falan da hep böyleydi çok ayrıldım ama kapının önünden gitmezdi. Son zamanlarda iyice geö gelmeye başladı. Ben çalışıyorum hemşireyim. Eşimle geç gelmeleri yüzünden ailesii yüzünden hep kavga ettik. En son nöbetteyken kavga ettik ve boşanmak istediğini artık kaldıramadığını söyledi konuştum ettim ama olmadı sabah eve geldiğimde bi kaç eşyasını toplamış gitmişti. Çok yalvardım ettim yok. 1 hafta 10 gün sonra barışmaya geldi ama eve gizli saklı gelmiş ailesinin korkusuna bana seninle barışırsam ailem kalmayacak dedi işte barışmak için ben annesiyle falan konuşacakmışım bir ton şeyler oldu. 1 aydır ayrıyız ev sahibine falan boşanıcaz demiş. En sonda dün konuştuk seviyorum ama yapamayız arrık herşeyi tükettik çok dağıldık diyor. Arkadaşlarıyla konuşuyoruz her gün içiyormuş ağlıyormuş Babasının baskısından dönemiyor yediklerini yutamıyor diyorlar daha ortada dava da açılmadı. Mücadele etmeli miyim bilmiyorum eşimi de hala çok seviyorum kafam çok karışık
Vlla kaynanayi kayinbabayi çatlat bence eşini kazanıp

Efuli41

AtaTürk 🇹🇷💙
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
68
336
22
Burada iş kocanda bitiyor canım seni seviyorsa ailesine rest çekmek zorunda mesleği ne bence başka bir iş baksın kendine biraz uzaklaşsın onlardan. evlendikten sonra önce eşi ve çocuğu kendi kurduğu aile gelmeli insanın

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 63 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 159 cm. Başlangıç Kilom :75 Kg. Şimdiki Kilom :72 Kg.