Eşinde sperm sorunu alıp sonradan hamile kalan var mı

Tugce3333

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2018
227
115
Eşimde varikosel vardı ameliyat oldu Mart ayında şuan değerleri düzelmiş gibi görünüyor . Size sorum şu varikosel sonrası hamilelik yaşayanlar var mı ya da hamilelik bekleyenler gelin burada konuşalım 🙏🥰

gkaraca

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2019
612
375
Bizde de var varikosel. Sperm hizinda yavaslik vardi. Varikoselden mi kaynakli bilmiyorum ama . Doktorlara gittik tüp bebek dedi. İlacla hizini filan dedik. Yok fabrika bu kadar dedi. Tüp bebek sürecindeyiz. Yasiniz kaç?

Uraniaaflora

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
2.815
2.450
Bizde de ileri hareket hizi ama benim 10 yasnda 1 oglm var hc anlamadan oldu zamanla.bozuldu demekki su anda bi kac biseyler deniyoruz

kardelen_08

Guru
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2008
2.047
3.211
Eşimde varikosel vardı ameliyat oldu Mart ayında şuan değerleri düzelmiş gibi görünüyor . Size sorum şu varikosel sonrası hamilelik yaşayanlar var mı ya da hamilelik bekleyenler gelin burada konuşalım 🙏🥰
Merhaba
Eşimde de varikosel vardı. Ameliyat oldu 2 hafta olacak. İlaçlara, takviyelere başladık bakalım. Siz neler kullandınız?

Tugce3333

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2018
227
115
Biz keçiboynuzu kürü yaptık 3 ay boyunca bol bol ceviz badem fındık fıstık yedi baya iyileşme oldu şimdi de ek gıda ve klomen kullanıyoruz 🥰

Tugce3333

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2018
227
115
Öncesi —sonrası
65milyn 168milyon
Hız62. 57 (bu anlık bişeymiş )
Morf%1. %2 işte bizim de sıkıntımız morfoloji kimi doktor sıkıntı etmiyor ama benim sürekli aklımda şuan peak diye bir ek gıda ve klomen kullanıyoruz sonucu görcez 🥰

yzzy

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2018
127
36
Öncesi —sonrası
65milyn 168milyon
Hız62. 57 (bu anlık bişeymiş )
Morf%1. %2 işte bizim de sıkıntımız morfoloji kimi doktor sıkıntı etmiyor ama benim sürekli aklımda şuan peak diye bir ek gıda ve klomen kullanıyoruz sonucu görcez 🥰
Bizde morfoloji sorunu var ve ameliyatida en cok bu yuzden istedik.1 ay oldu cift tarafli ameliyat olali.morfoloji son 2 yildir 5-6 kere test yaptirdi esim ve hepsinde morfoloji 1 cikti hic degismedi.İnsallah hepimiz icin sonuc iyi olur.

Benimdemelegimolsa

Her nasip vaktine esirdir..🌵
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2016
338
351
Bizde morfoloji sorunu var ve ameliyatida en cok bu yuzden istedik.1 ay oldu cift tarafli ameliyat olali.morfoloji son 2 yildir 5-6 kere test yaptirdi esim ve hepsinde morfoloji 1 cikti hic degismedi.İnsallah hepimiz icin sonuc iyi olur.
Benim esimde sayı ve hareketlilik sürekli değişiyor morfoloji hep sabit 5 ama bazı testlerde N.A yazıyor onu anlamış değilim

Yukarı Alt