Eşine çakşır suyu içirenler,tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

sevilguler24

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2011
1
0
Ayrıntılara girmeyeyim ama kızlar fazla etkili biz bu nedenle değilde çocuk sorunu olduğundan sperm sayısını artırmak için doktor onermişti 3 ayda oldukça
sonuç verdi birde dikkat edeceğiniz Çakşır Yaprağu Suyu Omalı etkilisi bu diğerleri değil

35_oz

Allahım Ol De ve Olsun
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2011
1.394
300
arkadaşlar merhaba ben bu çakşır suyundan almak istiyorum ,bu şişede su şekindemi satılıyor

denizbulut

YA VARİS
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2011
2.098
35
Merhaba arkadaşlar
8 yıllık evliyiz ve eşim azosperm 10 ekim 2011 de mikro tese ameliyatı oldu ve hiç sperm bulunamadı olgunlaşmamış hücrelerin olduğunu söyledi çakşır suyunu 1 yıldır eşim kullanıyor sabahları kalktığında aç karına 1 fincan içti ve içmeye devam ediyor haftada 1 litre içiyor ama malesef bizde sperm çıkmadı inşallah sizlerde çıkar:KK43:((

destidile

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2010
20
1
Çok zengin bir karışım gerçekten.İnşaallah faydası olur.Teşekkürler paylaştığın için.Şu anda keçiboynuzu kürü uyguluyoruz ve çakşır suyu içiyoruz.Keçi boynuzu kürü bitsin ki şubat sonunda bitiyor,bu kürü uygulayalım biz de.Gelişmeleri paylaşırsan bu kürle ilgili çok sevinirim.

sonuç nedir merak ediyorum bilgilendiriren sevinirim
En Büyük KK

algelincik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2011
61
12
Kızlar, ben eşime yaklaşık 2 aydır çakşır suyu içiriyorum.Eşimde varikosel ve buna bağlı olarak sayı ve morfoloji sorunu var.Meni miktarında bir artış farkettim ama yakın zamanda bir spermiogram yaptırmadık henüz.Merak ediyorum,içinizde çakşır suyunun faydasını görenleriniz var mı acaba?

bende çok uzun zamn içirdim hem hazır suyunu aldım hemde hemde kökünü özel kaynattım ama fayda göremedik.eşim o kötü kokulu acı suyu zorla içmek zorumda kaldı .inşaallah sizde fayda olur.

CERKE

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2012
73
2
canim benim benim elimde bir kitap var fakat uretimi durdurulmus malesef bir arkadas araciligi ile fotokopi olarak cogaltiyoruz her anneye lazim kitabin adi icin de hertürlü sey var caksir otunun faydalarida var yardimci olabilirim hertürlü konuyu ele almis hamislik konusunda

activabrun

Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2012
3
4
Biz çakşır suyu ile beraber omega3-6-9 (Zenginleştirilmiş balık yağı) kullandık bu bir marka değildir ürünün adıdır siz hangi markayı istiyorsanız alın reklamolmasın diye marka yazmadım benim bildiğim 10-15 firma üretiyor çok araştırmıştık eşim için
Kullanımı ise çakşır suyunu günde aç karna çay bardağının 1/3 dolduruyorunuz kalanını içme suyu ile tamamlıyorsunuz günde 3 defa yapıyorsunuz daha sonra yemek yedikten sonra 1 kapsül Omega 3-6-9 alıyorsunuz
Biz bunu 3 ay kullandık test yaptırdık sonuçlar iyi oldu peşindede bebek

Yani söyleyeceğim şu tek başına kullanınca etkilidir belki ama bize bu şekilde tavsiye etmişlerdi mutlu sona ulaştık darısı tüm bizm gibi aynı sorunu olanların başına

selin1997

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2012
95
13
Biz çakşır suyu ile beraber omega3-6-9 (Zenginleştirilmiş balık yağı) kullandık bu bir marka değildir ürünün adıdır siz hangi markayı istiyorsanız alın reklamolmasın diye marka yazmadım benim bildiğim 10-15 firma üretiyor çok araştırmıştık eşim için
Kullanımı ise çakşır suyunu günde aç karna çay bardağının 1/3 dolduruyorunuz kalanını içme suyu ile tamamlıyorsunuz günde 3 defa yapıyorsunuz daha sonra yemek yedikten sonra 1 kapsül Omega 3-6-9 alıyorsunuz
Biz bunu 3 ay kullandık test yaptırdık sonuçlar iyi oldu peşindede bebek

Yani söyleyeceğim şu tek başına kullanınca etkilidir belki ama bize bu şekilde tavsiye etmişlerdi mutlu sona ulaştık darısı tüm bizm gibi aynı sorunu olanların başına

peki eşiniz azosperm miydi.daha doğrusu eşinizin problemi neydi

31 temmuz

Rabbim kapındayım....................
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2011
712
182
peki eşiniz azosperm miydi.daha doğrusu eşinizin problemi neydi
activabrun isimli kişinin yazdıklarına(geçmişine) baktımda, bitkisel ürünlerin reklamını yapıyor gibi geldi bana , geçmişinde hiçbişey yok...... bi bakın geçmiş yazdıklarına! ticari bir yazıyı anımsattı bana!!!

antikdeniz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2012
3.316
562
Ben eşime çakşır kökü tozu aldım.Bir kaşığa bir kaşık ölçü ile bala karıştırdım.En az 21 gün yenmesi gerekiyormuş.Bizimki de tahminen 20-25.günlerde tuttu.Hamileyim.Suyunu bilmiyorum ama tozuyla mutlu sona ulaştık biz.İnşallah sizlere de vesile olur.:KK49:

mrb öncelikle bebeğiniz hayırlı olsun saglıkla gelsin ve sizinle birlikde büyüsün inşallah.

peki eşinizde sorun neydi yani kaç ay kullandınız ek olarak neler yaptınız vs yazabilirsenn sevinirim

bebekmelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2012
28
1
activabrun isimli kişinin yazdıklarına(geçmişine) baktımda, bitkisel ürünlerin reklamını yapıyor gibi geldi bana , geçmişinde hiçbişey yok...... bi bakın geçmiş yazdıklarına! ticari bir yazıyı anımsattı bana!!!

Eşinde ne sorun vardı senin. benim eşimin sperm sayısı iyi 50 milyon ama ileri hareketlilik %3, doktor çakşır otu ve proxseed plus önermiş, yaklaşık bir buçuk aydır, sabahları bir su bardağı çakşır suyunun içine bal katıp içiyor ve sabah akşam yani günde iki kere proxseed plus şase içiyor. üroloji uzmanı eşime spor ve porxseed ile sorunun giderilebileceğini söylemiş ama benim doktorum daha karanlık bir tablo çizdi. eşim tahlili 1,5 ay önce vermişti, bir ay sonra tekrar versin, düşük çıkarsa ileri tedaviye geçelim demişti.
sizce çakşır suyu ve proxseed yeterli olur mu?

livana

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2010
15
0
çakşır suyu ve tozu hakikaten güzel sonuçlar verir.benimde arkadaşım çakşır ve epimedyum 2 si bir arada bir karışım kullandı.sperm sayısı ve hareketliliğinde artış oldu.
bu 2 si bir arada karışım için Epimedium | Epimedyumlu Macun | Epimediumlu Macun adresindeki müşteri temsilcisiyle görüşürken durumunuzu anlatın siz özel karışımdan bahsedin size yardımcı olur.selam ve dua ile.

Son düzenleyen: Moderatör: