eşiniz jinekologunuza ..

lalsuu

lalsu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
104
eşiniz jinekologunuza karişirmi..tabi bu kıskançlığından bence ama..bayan doktora gideceksin diye tutturan eşleriniz varmi?:eek:

mehtapsen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba lalsuu evet malesef böyle eşler var.buna anlayış göstermek lazım ben tam 7 jinekologla beraber çalışıyorum hepsi erkek ayrıca benim doktorumda erkek eşim se ben muayene olurken dışarı çıkar dr. rahat çalışsın diye.eğer doktoruna güveniyosan aşinle konuşmayı dene yeni bir dr. a güvenmek kolay değil.umarım durum düzelir. sevgiler...

naxar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
olmaz olurmu lalsuu doğuma gittim acilde sırf erkek doktor vardı ve beni muayene ettirmedi bekledik doktorun gelmesini gerçi bende çok utanmıştım:)

lalsuu

lalsu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
104
ben buğün hasta olunca gitmek zorunda kaldim..allahım eşim sorgu suale soktu insan canının haliyle erkek bayan düşünemezki..ama eşim allahım hastaliğimdan çok dr yi araştirdi..:eek:klava:

sel

👨🏼👼
Pro Üye
Emoji Skoru
897
babam anneme öyle.....

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-12-2019

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 204 gün kaldı.

Bebeğinizin kafatasında kemikleşme merkezi meydana gelir. Bebeğinizin uzun kemikleri gelişmeye devam ediyor. Artık bebeğinizin kemikleri ve kasları daha hızlı büyüyor. Bebeğinizin gelişmekte olan vücudu yeni doğmuş bir bebek oranlarına yaklaşmaya başlıyor. Anneler artık bazı hamile kıyafetlerini giymeye başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

nazlxixbuse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benimki öyle birşey söylemedi ama hiç bir zaman yalnız da göndermedi yani!:eek:
kesinlikle hep yanımdaydı hamileyken!:CüvCüv:

fragola

Gruşenka
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
93
Ben çok saçma buluyorum bu tür davranışları. Doktor yahu karşıdaki cinsi sapık mı? Adamlar sabahtan akşama kadar aynı şeyden bin tane görüyor zaten.Sağlık konusunda bile bu kadar sığ görüşlü olmayı benim aklım almıyor. Doktoru kıskanmak nedir? Neyin güvensizliği, neyin paranoyasıdır bu?
Benim doktorum erkek ve eşim hiçbir şekilde problem yapmaz. Eğer yapsaydı ben yanlış adamla evlenmişim diye kara kara düşünmeye başlardım açıkçası.

bensibelim2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.528
Ben çok saçma buluyorum bu tür davranışları. Doktor yahu karşıdaki cinsi sapık mı? Adamlar sabahtan akşama kadar aynı şeyden bin tane görüyor zaten.Sağlık konusunda bile bu kadar sığ görüşlü olmayı benim aklım almıyor. Doktoru kıskanmak nedir? Neyin güvensizliği, neyin paranoyasıdır bu?
Benim doktorum erkek ve eşim hiçbir şekilde problem yapmaz. Eğer yapsaydı ben yanlış adamla evlenmişim diye kara kara düşünmeye başlardım açıkçası.
kesinlikle KATILIYORUM sana arkadasim a.s
benim esim kesinlikle böyle konularda problem yapmaz, erkek doktorda ne var yahu utanilacak?? dedigin gibi adam gunde 10 tane göruyor ve bosuna doktor olmamis ki..

HeartLess

HUZUR MELEĞİMSİN SEN..
Pro Üye
Emoji Skoru
31
benim eşimin öyle takıntıları yoktur...
sonuçta sağlık için gidiyorum...
önemli olan erkek ya da bayan olması değil,branşında çok çok iyi olması...
sevgiler...

ggamsee

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
benimkide ilk zamanlar bayan olsun isterdi.şimdi alıştı.karışmıyor.:sm_cool:

Yukarı Alt