Eşinize ilk ne zaman rezil oldunuz ?

angel_0748

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2014
118
67
konuyu hortlatayım bari:KK45:kaç gündür okuyorum burayı 399. sayfadayım gül gül öldüm :KK24:ben de anlatcam aklıma yeni geldi

üni döneminde sevgilim bende kalmıştı akşam bi ara baktım birisi kapıyı zorluyomuş gibi ses çıkıyo kalktım baktım kapının deliğinden kimse yok ama otomatik ışık açık kapıdan ses geliyor.
sevgilimi çağırıdm biri kapıyı zorluyo diye o da baktı filan kapının arkasından ses geliyo anahtarı çeviriyoruz arkadan ses gelmeye devam etti. sevgilim bi cesaret bende hemen köşede kapıyı açtı bizim alt komşunun köpeği patisiyle kapıya vuruyormuş ama ne gülmüştük. köpekte bize şaşkın şakın bakıyor.:-):-)

angel_0748

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2014
118
67
bi tane daha

sevgilimle yeni sevgiliyiz. arkadaşım bana gelmişti çok yorgunmuş gece uyayamamış (yurtta kalıyodu kendisi )sende biraz uyusam dedi benim odada uyudu o. bende oturma odasındayım sevgilimle buluşcam odamdan kızı rahatsız etmeden kıyafetlerimi aldım oturma odasında kıyafetlerimi değiştireyim dedim hazırlandım sevgilim beni almaya geldi içeri aldım onu oturma odasında bekle sen dedim banyoya gittim arkadaşımda uyanmış oturma odasına geldi sevgilimle oturuyolar konuşuyorlar filan arkadaşım geldi yanıma angel oturma odasında kilodun yerde duruyo bi de kırmızı benim başımdan aşağı kaynar sular döküldü gittim kilodumu ayağımla sıkıştırım bi yerlere sevgilim gördü mü bilmiyorum gördüyse rezil olmuşumdur :-):-) birde kırmızı seksi bişeydi hahah :confused:

angel_0748

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2014
118
67
ay bi tane daha aklıma geldi bunu da anlatmam lazım
sevgilimle yine oturma odasındayız oturuyoruz koltukta film filan seyrediyoruz sevgilim birden aşkım bu ne yapış yapış bişey olmuş koltuğa dedi ( ben de birgün önce ağda yapmştım ağda dökülmüş koltuğa haberim yok ) ben de anladım tabi hiç çaktırmıyorum Allah Allah nolmuş ki sakız filan bulaştı acaba deyip geçiştirdim öyle çok sakız çiğneyen biri de değilim ama inş inanmıştır.:olamaz::KK48::KK48::KK48:

Birprensess

BK:100.7kg GK: 97.7 - 1hedef89 - 2hedef79 🧿2203 •
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2018
1.912
3.149
Ay bende anlatayım gerçi hiç kalır ama olsun

Yeni evlenmişiz daha 2 hafta falan olmuş olmamış. Eşim, ben, eşimin kuzeni arabada oturuyoruz. Eşim hadi kocaeline ahmet in yanina gidelim dedi (başka şehirde okuyan arkadaşı)
Ve bilin bakalım ben ne dedim :ıslık:

Aşkım benim babamdan izin almam lazım dönmemiz çok geç olur kızabilir dedim:sampiyon:
Sonra aldı onları bir kahkaha:KK70:
Eşimde artık benimle kalıyorsun evlendiğini unuttun heralde demişti gülsem mi ağlasam mı

Judy_K

Bir Mucize :)
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2017
4.481
5.932
Ay bende anlatayım gerçi hiç kalır ama olsun

Yeni evlenmişiz daha 2 hafta falan olmuş olmamış. Eşim, ben, eşimin kuzeni arabada oturuyoruz. Eşim hadi kocaeline ahmet in yanina gidelim dedi (başka şehirde okuyan arkadaşı)
Ve bilin bakalım ben ne dedim :ıslık:

Aşkım benim babamdan izin almam lazım dönmemiz çok geç olur kızabilir dedim:sampiyon:
Sonra aldı onları bir kahkaha:KK70:
Eşimde artık benimle kalıyorsun evlendiğini unuttun heralde demişti gülsem mi ağlasam mı
Ne kadar da masum bi cevap olmuş :KK36:
Bende ilk zamanlar alışamamıştım :oops:

Birprensess

BK:100.7kg GK: 97.7 - 1hedef89 - 2hedef79 🧿2203 •
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2018
1.912
3.149
Ne kadar da masum bi cevap olmuş :KK36:
Bende ilk zamanlar alışamamıştım :oops:
Ayy daha böyle neler var neler

Birgun yine yeni evliyim alış-veriş yaptım ellerim kollarım dolu yorulmuşum eve gidiyorum anam bi baktım annemlerin evine gelmişim o apartmana girince jeton düştü unutmuşum evlendiğimi

Yukarı Alt