Eşinizi ilk görünce neler hissetiniz?

Mutluol77

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
560
1.246
Yaa bilmiyorum ki dediğim gibi çok değişik bi duyguydu hissettiğim ilk gördüğümde anladım bu benim evleneceğim kişi dedim yani daha konuşmadan etmeden anladım 🤷🏻‍♀️ Hani olur ya önce konuşursun tartarsın hal tavır vsvs hiç öyle bşy olmadan ilk görüşümde tamam dedim yani hali tavrı kötü bile gelseydi ben onunla evleneceğimi anlamıştım kaderim di biliyodum kötü de çıkabilirdi ama şansım varmış benim 🥳🥳
Arkadaş çevrem şok yaşadı evlenmeyi istemiyordun herkesi red ediyordun ne oldu falan diye ama işte farklı bi duyguydu benimkisi kocamı görür görmez içim kaynadı öyle iyi hissettim ki yanında tarif edemiyorum bile ama benim rüyalarım çıkar ve hislerim çook kuvvetlidir ondan da olabilir..bir nevi öngörü diyedebilirz
Yaa çok etkileyici gerçekten canım
Rabb'im kimi kullarının kalbine yerleştiriyor o hissi☺🌿
Rüyalarım derken canım eşin karşına çıkmadan önce güzel rüyalar görüyor muydun 🤔🌹

Annelika

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2018
938
1.205
Yaa çok etkileyici gerçekten canım
Rabb'im kimi kullarının kalbine yerleştiriyor o hissi☺🌿
Rüyalarım derken canım eşin karşına çıkmadan önce güzel rüyalar görüyor muydun 🤔🌹
Şöyle söyleyim bir gece rüyamda evlendiğimi görmüştüm ve o rüyayı gördüğüm hafta eşimle karşılaştım 🤗
(tabi o zamanlar evlenmeyi aklımdan bile geçirmediğim için bu rüya benim için güzel rüyalar sınıfına dahil değildi):KK70:
Ama Ben evlendikten sonra Hem İYİ Kİ dedim hem KEŞKE dedim
İYİ Kİ dedim çünkü eşimle evlendim ♥
KEŞKE dedim keşke daha önce evlenseymişim :21:

Mutluol77

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
560
1.246
Şöyle söyleyim bir gece rüyamda evlendiğimi görmüştüm ve o rüyayı gördüğüm hafta eşimle karşılaştım 🤗
(tabi o zamanlar evlenmeyi aklımdan bile geçirmediğim için bu rüya benim için güzel rüyalar sınıfına dahil değildi):KK70:
Ama Ben evlendikten sonra Hem İYİ Kİ dedim hem KEŞKE dedim
İYİ Kİ dedim çünkü eşimle evlendim ♥
KEŞKE dedim keşke daha önce evlenseymişim :21:
Wayy yazılanlar çok iddiali canım masaallh 😁😘🎉

Yukarı Alt